NP Shopping и таможня

Тема в разделе "Таможня Украины", создана пользователем Anicha, 1 Октябрь 2016.


  1. Anicha
    Offline Anicha Администратор Команда ShopInfo
    Сообщения:
    5.341
    Благодарности:
    6.164
    Регистрация:
    29.03.2013
    Откуда:
    Украина
    Тема для клиентов Nova Poshta Shopping, чьи посылки были задержаны таможней.
    Делимся опытом, что делать в таком случае и куда обращаться.

    Посылки от NP Shopping доставляет в Украину Нова Пошта Глобал.

    Отслеживание на сайте Nova Poshta Global или Нова Пошта.

    Таможенное оформление - инструкция.

    Контактные телефоны:
    (044) 323 16 51 - Инспекторы НПИ (Відділ митного оформлення № 3 митного поста „Спеціалізований” Київської міської митниці ДФС)
    (044) 323 16 49 - Брокеры НПИ
    Адреса:
    м. Київ, вул. Салютна, 2А - сортувальна станція експрес-перевізника (НПИ) і підрозділ митного оформлення митниць ДФС


    Как забрать посылку на таможне в Киеве - 1
    Как забрать посылку на таможне в Киеве - 2
    Как забрать посылку на таможне в Киеве - 3
    Как забрать посылку на таможне в Киеве - 4
    Как забрать посылку на таможне в Киеве - 5
    Как забрать посылку на таможне в Киеве - 6

    Как забрать посылку на таможне в Киеве - 7
    Пример письма начальнику Киевской таможни
    Жалоба на действия таможни
     
    Последнее редактирование: 18 Декабрь 2021
    #1
    Dark Angel, SashaNik, AnnaG и 3 другим нравится это.
  2. Per7ik
    Offline Per7ik ШопоЗнаток
    Сообщения:
    561
    Благодарности:
    167
    Регистрация:
    05.11.2018
    Откуда:
    Киев
    Имя:
    Александр
    Честно, не знаю)
    Я с нп не сотрудничаю)
     
  3. Perec
    Offline Perec ШопоНовичок
    Сообщения:
    9
    Благодарности:
    0
    Регистрация:
    15.05.2021
    Откуда:
    Украина
    Знающие люди, подскажите по поводу растаможки. Посылка отправлена на имя отца, оплату делал я. Выписка с банка имеется. Брокер по данным документам таможить отказывается так как сейчас цена гораздо выше. Покупка за 100 долларов была. Брокер сказал что нужна доверенность от получателя нотариально заверенная, если я буду подавать документы.
     
  4. HighVoltageLP
    Offline HighVoltageLP ШопоБолтун
    Сообщения:
    270
    Благодарности:
    66
    Регистрация:
    30.11.2016
    Откуда:
    Киев
    Брокер не имеет ни права ни возможности таможить, он может только заполнить за вас декларацию и передать ее таможенным инспекторам. Это очередной случай когда брокер новой почты отказывается выполнять свою работу. В их компетенцию не входит оценка стоимости посылок, непонятно почему им позволяют выдавать из себя инспекторов.
     
    *Chocolate* нравится это.
  5. Per7ik
    Offline Per7ik ШопоЗнаток
    Сообщения:
    561
    Благодарности:
    167
    Регистрация:
    05.11.2018
    Откуда:
    Киев
    Имя:
    Александр
    Срать, что он отказывается
    Оплачено 100$ и до свидания
     
    *Chocolate* нравится это.
  6. *Chocolate*
    Offline *Chocolate* ШопоПрофи
    Сообщения:
    1.976
    Благодарности:
    1.523
    Регистрация:
    09.01.2014
    Откуда:
    Киев
    Имя:
    Наташа
    Эти клоуны не перестают удивлять, и постоянно отчебучивают еще что то более нелепое :facepalm2:
     
  7. Perec
    Offline Perec ШопоНовичок
    Сообщения:
    9
    Благодарности:
    0
    Регистрация:
    15.05.2021
    Откуда:
    Украина
    Как заставить брокера передать документы инспектору, если брокер прямо отвечает что не будет по этим документам ничего делать?
    --- Добавлено, 16 Май 2021 ---
    Если бы была возможность отослать документы напрямую инспектору, то я бы давно это сделал. Но к сожалению либо лично либо через навязанную услугу, которая ещё и не работает.
     
  8. Per7ik
    Offline Per7ik ШопоЗнаток
    Сообщения:
    561
    Благодарности:
    167
    Регистрация:
    05.11.2018
    Откуда:
    Киев
    Имя:
    Александр
    Жалобу оставить на них и все. Оплачивать товар может любой человек, никаких доверенностей не нужно
     
  9. HighVoltageLP
    Offline HighVoltageLP ШопоБолтун
    Сообщения:
    270
    Благодарности:
    66
    Регистрация:
    30.11.2016
    Откуда:
    Киев
    Я делал все что мог и жалобы писал куда угодно, ничего не помогло, даже ткнул брокеру в нос что я пришел и с теми же документами что ей отослал растаможил сам за 5 минут и без вопросов... Ответила что рада за меня...
     
  10. Kruch
    Offline Kruch Интересующийся
    Сообщения:
    1
    Благодарности:
    0
    Регистрация:
    24.05.2021
    Откуда:
    Odessa
    Моя посылка валяется на таможне новой почты уже почти 20 дней.Все тянется медленно как кисель.Застопорили телефон стоимостью 170 долларов,но заплатил 130.Прод сделал скидку.Я уже выслал даже видео с экрана телефона.где я показываю личный кабинет и страницу заказа.Сделал кучу скринов .Не прошло.Брокер хочет полную выписку платежей за день когда оформлен заказ.
    Я так понял одиночный платеж не прокатит ? В тот день делал кучу покупок родственникам и себе.Не припаяют ли всю сумму потраченную за день к этому заказу ? Хотя те заказы уже давно получили,остался лишь эту посылку растаможить. Я просто в замешательстве и не знаю чего ожидать.Наверное брокер придумает ещё какую-то херь,поскольку заказал телефон брату,но оплачивал то я.Подскажиье,нужно ли отправлять всю выписку?
     
    Последнее редактирование: 24 Май 2021
  11. Perec
    Offline Perec ШопоНовичок
    Сообщения:
    9
    Благодарности:
    0
    Регистрация:
    15.05.2021
    Откуда:
    Украина
    Я думаю, что брокер не получит свои 200 гривен если растаможка будет без оплаты.
     
  12. HighVoltageLP
    Offline HighVoltageLP ШопоБолтун
    Сообщения:
    270
    Благодарности:
    66
    Регистрация:
    30.11.2016
    Откуда:
    Киев
    да, складывается ощущение что они там не на ставке, а на проценте работают
     
  13. Perec
    Offline Perec ШопоНовичок
    Сообщения:
    9
    Благодарности:
    0
    Регистрация:
    15.05.2021
    Откуда:
    Украина
    Можно примерный текст жалобы? Все доки предоставил, а мне не хотят по цене покупки таможить.
     
  14. dashuk
    Offline dashuk ШопоНовичок
    Сообщения:
    45
    Благодарности:
    12
    Регистрация:
    06.04.2013
    Откуда:
    Ирпень
    Доброго дня, як швидко міняється статус на "отримано супровідні документи", Відправила ще вчора годині о 12, поки змін жодних. І ще одне, хтось в курсі, як рахують цей поріг? у мене дві посилки сукупною вартістю 122,5 дол. Якщо я цю суму конвертую в євро, то виходить десь 99,6 євро, тобто по факту без мита, мені ж в службі підтримки кажуть, що у мене сума перевищує 100 євро. Ну ок, якщо типу у них якась подвійна конвертація, то мені нарахують 20% з 1 чи 2-х євро? чи ще додадуть якісь фіксовану суму за брокерські послуги? тут читала про якісь 200 грн. Завчасно дякую =)
     
  15. Per7ik
    Offline Per7ik ШопоЗнаток
    Сообщения:
    561
    Благодарности:
    167
    Регистрация:
    05.11.2018
    Откуда:
    Киев
    Имя:
    Александр
    Вас хотят обдурить
     
  16. dashuk
    Offline dashuk ШопоНовичок
    Сообщения:
    45
    Благодарности:
    12
    Регистрация:
    06.04.2013
    Откуда:
    Ирпень
    ну мені написали: Розрахунок в долари проводиться на дату прибуття відправлення на центральний сортувальний склад компанії "НП Глобал" в Україні. Посилки доставлені в Україну 24 травня. Згідно курсу валют НБУ, що був встановлений станом на 24 травня, 100 €=121.93$.
     
  17. Perec
    Offline Perec ШопоНовичок
    Сообщения:
    9
    Благодарности:
    0
    Регистрация:
    15.05.2021
    Откуда:
    Украина
    Ребята, кто писал жалобу на таможню, поделитесь опытом. Что нужно указывать в этой жалобе для того чтоб процесс ускорить?
     
    Последнее редактирование: 26 Май 2021
  18. Kiligram
    Offline Kiligram Интересующийся
    Сообщения:
    4
    Благодарности:
    0
    Регистрация:
    26.05.2021
    Откуда:
    Україна
    Добрий день, у мене наступна ситуація: нахабний брокер не надав усі мої документи митному інспектору, натомість у картці "Рішення про коригування митної вартості" вказано інвойс, який я ніколи не надавав. Через те, що дати у квитанції про оплату та у цьому фальшивому інвойсі не збігаються, ціну було скореговано. Товар придбано зі знижкою.
    З нормальними брокерами ідентичні посилки вже давно пройшли митницю. Що робити у даній ситуації? На даний момент звернувся абсолютно всюди, де тільки можна: Київська міська митниця ДФС, Скарги ДМСУ, анкета запобігання корупції, новій пошті у фейсбук написав та зателефонував. Чекаю відповідь. Що ще можна зробити для пришвидшення процесу, та що робити із настільки знахабнілими працівниками нової пошти глобал? Немає сил цей бардак терпіти.

    Також у переліку документів у "Рішенні про коригування вартості" у номері квитанції замінено одну букву. У скаргах ДМСУ, надали відповідь, що це помилка при введені та на ціну не впливає. Взагалі, на цьому сайті ваше звернення спочатку передають митниці, де лежить ваша посилка, та просто пересилають відповідь, де завжди буде написано, що "все ок, все законно, нічого ви не вдієте"
     
    Последнее редактирование: 26 Май 2021
  19. Kiligram
    Offline Kiligram Интересующийся
    Сообщения:
    4
    Благодарности:
    0
    Регистрация:
    26.05.2021
    Откуда:
    Україна
    У зверненні опишіть свою ситуацію та надані документи, наголосіть, що виписка справжня та перевіряється на сайті.
    Можете також відсилатись на наступні твердження:

    a) Митний орган має право вимагати додаткові документи (до основного переліку) тільки, якщо подані документи містять 1) розбіжності, 2) ознаки підробки або 3) не містять інформації про складові митної вартості товарів чи їх ціну (стаття 53 Митного кодексу).

    b) Верховний Суд неодноразово зазначав, що митний орган повинен обґрунтувати свій сумнів у правильності визначення декларантом митної вартості. У своїй вимозі надати додаткові документи митний орган повинен зазначити конкретні обставини, які викликали такі сумніви (Постанова Верховного Суду від 25.03.2020 р. та Постанова Верховного Суду від 07.05.2020 р.).

    Проблема в тому, що ваші документи знаходяться у брокера. Тому надсилаючи звернення на митницю, вам можуть відповісти, щоб ви вирішували свої проблеми саме з ним. Наразі брокери поводяться наче вони самі митні інспектори, вчиняють незаконні дії. Наприклад, у моїй ситуації, брокер проігнорував мої документи та надав фальшивий інвойс, через що митну вартість скорегували. На моє звернення до митниці, мені відповіли повною нісенітнецею, уникали моїх запитань. Невнятну відповідь надали тільки після довгої переписки, де сказали, що декларантом надано саме такі документи, тому через них і було скореговано ціну. Якось так.
     
    Последнее редактирование: 27 Май 2021
  20. Perec
    Offline Perec ШопоНовичок
    Сообщения:
    9
    Благодарности:
    0
    Регистрация:
    15.05.2021
    Откуда:
    Украина
    Якраз документи я особисто надав митному інспектору. Так як ціна за яку товар придбаний не облагається митом, а товар на сьогодні коштує втричі більше, інспектор почав пропонувати мені розмитнення по ціні в 319$. Після моєї відмови видав мені відмову з скорегованою ціною, ціну встановивши вищу ніж товар коштує в даний час. Відмову і скореговану ціну можно оскаржити тепер в митному органу вищого рівня або в суді.
     
  21. Kiligram
    Offline Kiligram Интересующийся
    Сообщения:
    4
    Благодарности:
    0
    Регистрация:
    26.05.2021
    Откуда:
    Україна
    kiev@customs.sfs.gov.ua — електронна пошта митного органу вищого рівня. Я вже подав звернення, але не сильно вони поспішають давати якусь відповідь (звернення зареєстрували).
    Ви також спробуйте.
    Ось як воно має виглядати:
    "Ваше звернення має бути написано Вами власноруч або надруковано, на аркуші А4, з реквізитами у верхньому правому кутку аркуша - кому адресовано (ми, Київська митниця Держмитслужби). Далі, прізвище ім'я, по батькові, адреса проживання, контактний телефон, електронна пошта заявника, нижче - суть Вашого питання. Ще нижче, дата написання заяви, і Ваш особистий підпис.
    Цю заяву потрібно відсканувати і у форматі pdf або jpg надіслати нам на скриньку kiev@customs.gov.ua, разом із додатками!".

    Обов'язково зразу додавайте всі документи, що підтверджують вартість відправлення.

    http://kyiv.sfs.gov.ua/dfs-u-regioni/mitnitsya/kontakti/ Контакти київської міської митниці ДФС (митний орган вищого рівня)

    P.S. Знаю, що електронні пошти відрізняються, подавайте на обидві.
     
Поделиться этой страницей