Выбор термобелья, отзывы, обсуждения

Тема в разделе "Обмен опытом", создана пользователем Fedor, 7 Август 2013.


  1. Fedor
    Offline Fedor Старший модератор Команда ShopInfo
    Сообщения:
    1.541
    Благодарности:
    3.490
    Регистрация:
    17.02.2012
    @christinaa в смысле андер армор по 40 баксов? На сиерре сейчас легко можно взять по 10-20 баксов верх или низ того же террамара, и это без скидки. Да что там Террамар - вы же про Андер армор спрашивали... Нате:
    верх и низ (футболка с купоном 18,5 выходит - сэкономил вам двадцаточку :) )
    Но в принципе для активности можно спокойно брать Террамар с сиерры, Дуофлд с Амазона ну и что там еще есть. Главное чтоб была 100% синтетика, хлопок в baselayer для спорта вообще не нужен. А Андер армор, да, хороший бренд, раскрученный, но не единственный в своем роде.
     
    #81
    alex423227, N-A-T-A-L-K-A и christinaa нравится это.
  2. christinaa
    Offline christinaa ШопоБолтун
    Сообщения:
    281
    Благодарности:
    401
    Регистрация:
    28.05.2013
    Дуже дякую. Я брендів термоодягу взагалі не знаю, чому дивилася на Андер армор, бо це єдиний бренд, який я розпізнала серед тих, що одягають інші хлопчики і тренери, як базовий слой. Тому й відкрила сайт і дивилася що до чого. Я вже Дуофолд на Амазоні відкрила, завдяки першому допису теми, мені дуже подобається цей варіант, відгуки гарні і ціни дуже прийнятні :good:
     
    #82
  3. troshchylo
    Offline troshchylo ШопоНовичок
    Сообщения:
    16
    Благодарности:
    0
    Регистрация:
    04.12.2016
    Откуда:
    Киев
    Имя:
    Саша
    Ребят, подскажите с выбором термобелья. Планирую на новый год поехать учится кататься на сноуборде на 4 дня. Это и послужило поводом для покупки. Кроме этого, хочу потом носить это термобелье и в рабочие будни, когда нужно будет долго находится на улице.
    Какое лучше выбрать для этого (чтобы и на сноуборде было не холодно, и просто на улице)
    ссылка 1
    ссылка 2

    Возможно я вообще промахнулся с выбором (я совершенно не разбераюсь в термобелье), подскажите тогда вариант практичнее и лучше)
     
    #83
  4. au01
    Offline au01 ШопоНавигатор
    Сообщения:
    1.032
    Благодарности:
    1.616
    Регистрация:
    21.11.2014
    Откуда:
    Донецк
    Имя:
    Юля
    troshchylo, почитайте первое сообщение. Там так подробно Фёдор всё расписал) И вообще вся тема очень информативная :)
     
    #84
    N-A-T-A-L-K-A нравится это.
  5. christinaa
    Offline christinaa ШопоБолтун
    Сообщения:
    281
    Благодарности:
    401
    Регистрация:
    28.05.2013
    Отримала дитячий термоодяг.
    Duofold Boys Mid Weight Varitherm - це тип, який я вибрала. Поки не можу дати однозначну оцінку, читала у відгуках, що щось там вони поміняли і начебто вже не така тепла тканина як раніше. Не можу нічого з цього приводу сказати, але дійсно по товщині дещо не відповідає моїм очікуванням. Трохи навіть світить, нагадує колготи 60 ден. Тканина не подвійна.
    Саме більше боюся за затяжки і трохи за теплоту, бо останні осінні ігри були при нульових температурах і навіть дощ зі снігом йшов на самій останній грі.
    Можливо треба було замовити Heavyweight, а я боялася, щоб не була затепла для спорту.
    Поживемо-побачимо. Як відкриють весняний сезон, постараюся відписатися по функціях.
    У штанах є широка ластовиця, що однозначно плюс.

    Відразу пишу про розмірність, відповідає тому, що написано в офіційній розмірній сітці. Я взяла L це розмір 14-16, а не 10-12 як я очікувала, почитавши відгуки, що на розмір 8 беруть М та інші, де писали, що розмірність стандартна. Це не так. Розмір L завеликий на стандартний американський хлопчачий L, запасу вистачить надовго.
     
    #85
    demetra, Nelsi, alex423227 и 3 другим нравится это.
  6. Fedor
    Offline Fedor Старший модератор Команда ShopInfo
    Сообщения:
    1.541
    Благодарности:
    3.490
    Регистрация:
    17.02.2012
    Так Варитерм це одяг для активності. Він і не повинен бути дуже товстим. Його основне завдання виводити надлишки тепла. Тобто хлопчик так і так буде потіти, але піт не буде надто всмоктуватись у термалку так як у бавовну. Тобто перший шар одягу повинен бути сухішим за подібний з бавовни. і саме завдяки цьому йому не буде прохолодно, адже при фізичний активності на холоді саме вологий перший шар завдає шкоди.
    А якщо б ви купили heavyweight, то хлопчику потрібно б було не по стадіону бігати, а по Гімалаях.
     
    #86
    christinaa и Nelsi нравится это.
  7. christinaa
    Offline christinaa ШопоБолтун
    Сообщения:
    281
    Благодарности:
    401
    Регистрация:
    28.05.2013
    Дуже вдячна Fedor'у за поради.
    Вясняний сезон у нас в розпалі, термоодяг дуже став у пригоді, особливо те, що був цей хоч і трохи завеликий, але запасний комплект. Трапилося кілька разів, що я забувала попрати старий, а гра ось-ось, через 5 хв виходимо :))
    По футболці менше видно, що вона завелика, а штани трохи складаються "гармошкою", якщо повністю одягнутий у форму.
    Мої переживання щодо затяжок не виправдалися!
    Не зважаючи на те, що щитки на липучках, незважаючи на те, як син одягається, а він як нога не пролазить, тягне з усіх сир, поки не пролізе, і не зважаючи на останні пацування бетонних трибун між іграми - ні однієї затяжки! Хай би так і продовжувалося!

    По теплоті, він каже, що йому нормально. Холодно не було. Одна гра була при 0-3 тепла, навіть падав сніг, інші дві - градусів 5-7.
    При 10 градусах йому уже було надто спекотно і він скинув верх, а штани навіть не одягали.
     
    #87
    au01, alex423227 и N-A-T-A-L-K-A нравится это.
  8. christinaa
    Offline christinaa ШопоБолтун
    Сообщения:
    281
    Благодарности:
    401
    Регистрация:
    28.05.2013
    Загубився наш термодяг з дописів вище, довелося замовляти новий і замість Лайт прийшов Мідвейт красиво оформлений сніжинками :D.
    Fedor, був повністю правий, Мід затепла для осінньо-весняного спорту.

    Футболка одягалася поки лиш раз, на тренування з 7-30 до 8-30 і наступної гри з 9 до 11. Переодягтися можливості не було, тому саме в цій ситуації, тренування на холоді, довгі перерви без переодягу і постійне чергування простою-активності під час гри, ця футболка впоралася добре. Дитина не була мокра, під час перерв не холодно, саме те, що потрібно.
    Але, для вечірніх тренувань та ігор всередині дня, думаю буде занадто тепла. Подивимося, може доведеться пристосовуватися, або купувати ще одну. У будь-якому випадку ця футболка була б ідеальною для температур коло нуля. Для 10 градусів вона затепла. Хоча, що дуже важливо, вологу відодить добре, дитина не була мокра, футболка теж була суха.

    Відгук з фото на футболку тут http://shopinfo.com.ua/threads/otzy...ivnogo-obraza-zhizni.1625/page-18#post-334493
     
    #88
    au01, Alioko и N-A-T-A-L-K-A нравится это.
Поделиться этой страницей