EasyXpress отзывы - доставка из США в Украину

Тема в разделе "США", создана пользователем Дюдюка, 17 Май 2014.


  1. Дюдюка
    Offline Дюдюка ШопоФанат
    Сообщения:
    345
    Благодарности:
    439
    Регистрация:
    23.07.2013
    Откуда:
    Вільна Країна
    [​IMG]

    EasyExpress - доставка из США в Украину.

    Условия обслуживания.

    Тарифы:
    • авиа: 8,95$ за 1 кг
    • минимальный расчетный вес: 300 гр.
    • стоимость доставки мобильных телефонов - $8,95/единица + 2,5% обязательная страховка
    Особенности по стоимости доставки мобильных телефонов с 09.02.16


    ОБРАЩАЕМ ВАШЕ ВНИМАНИЕ,

    что приоритетным для малогабаритных товаров мы считаем РЕАЛЬНЫЙ вес, а НЕ ОБЪЕМНЫЙ. Например, коробки с обувью и игрушками, лыжи, сноуборды считаются по их реальному весу.

    ОБЪЕМНЫЙ вес будет учитываться только в случае, если товар заказанный вами легкий по весу, но большой по объему. Стоимость будет рассчитана по следующей формуле:

    Длина Х Ширина Х Высота / 6000 (для сантиметров и килограммов)
    Длина Х Ширина Х Высота / 166 (для дюймов и фунтов)

    Доставка:
    • товар приходит на склад компании в Киеве
    • возможна доставка на дом или самовывоз
    • в другие города доставка осуществляется Новой почтой (оплачивает получатель)
    Оплата:
    • наличными курьеру во время доставки на дом.
    • наличными в офисе, если выбрали опцию самовывоза.
    • онлайн на сайте, используя платежную карту Mastercard или Visa. Эта опция временно в разработке
    Страховка: 2,5% от стоимости посылки.

    Контакты на сайте.

    Режим работы: Пн-Пт 10.00 до 19:00

    --------------------------------------------------------------------

    Вот и всё, что мне показалось самым важным из инфы на сайте.
    Их услугами я еще не пользовалась, т.к. очень хочу отзывов - кто-то с ними уже работал? Как они?
    Судя по тарифам они вполне могут составить конкуренцию другой подобной компании на этом форуме.
     
    Последнее редактирование модератором: 20 Март 2018
    #1
    Лореалька, Nelsi, Forsage и 4 другим нравится это.
  2. Arina_M
    Offline Arina_M ШопоНафт
    Сообщения:
    62
    Благодарности:
    10
    Регистрация:
    06.06.2022
    Откуда:
    Днепр
    Имя:
    Арина
    Вы сначала написали, что нет информации об Check claim status - хотя она есть.
    Я вам ничего не хочу сказать, так как вам безполезно что то говорить.

    Тут посылку потеряли UPS, Амазон заблокировал, так как им пофиг и деньги возвращать они не будут.
    По поводу подписи -ее же ставят не работники, а курьеры.

    Пусть эта ситуация разрешиться хорошо для всех)
     
  3. wannani
    Offline wannani ШопоНовичок
    Сообщения:
    14
    Благодарности:
    8
    Регистрация:
    14.07.2022
    Откуда:
    киев
    мой совет. не ждите какого либо решения или со стороны амазона или юпс или изика. это все без толку
    открывайте кейс с банком. предоставьте все скрины переписок, кейса и тд. запросите письмо от изика что посылку не получали. примерно месяц ожидания и банк вернет деньги
    после возврата перевыпустите карту. амазон будет пытаться списать деньги несмотря на то что проиграет спор. такая уж контора
     
    Dariaaaaa нравится это.
  4. Escaper.UA
    Offline Escaper.UA ШопоНовичок
    Сообщения:
    9
    Благодарности:
    0
    Регистрация:
    26.12.2022
    Откуда:
    Ukraine
    Я не писав "Немає інформації", я писав, що офіційно UPS мені нічого не відповідав, і за всіма "питаннями" направив до шіпера, тобто Амазон. (Це все є на тому скрині, що ви люб'язно опублікували). Амазон, в свою чергу повідомив, що за результатами розслідування, - посилка була вручена в належному стані. (це є в моєму першому повідомленні). Не треба звинувачувати мене в тому, що я не робив.

    Хто втратив просилку, достеменно невідомо, бо UPS через Амазон повідомив,- - що посилка була вручена, а ізі - що не була.
    Підтвердження слів UPS/Amazon - це підпис співробітника форвардера на офіційному документі.
    Підтвердження слів форвардера - це імейл з відео де "ЮПС не приїзджало".

    Я цю сентенцію чув від форвардера...
    Я правильно розумію, що ви зара, звинуватили UPS в піддробці підпису, - тобто кур'єр юпс поставив підпис співробітника SABA без згоди SABA?
    Чому я маю розплачуватись за проблеми з документами між UPS та eseyxpress?
    Як на мене, аргументи UPS більш вагомі, і саме ці аргументи, не дають мені змоги виставити претензії до UPS або Amazon, та скористатись порадою wannani - запросити повернення коштів через банк-емітент картки, тому що по документах посилка була вручена.

    Поки що ситуація ніяк не вирішилась, тому що форвардер переклав власну проблему (використання підпису співробітника форвардера кур'єром UPS без згоди співробітника форвардера) на мене.
    Про що я власне і написав в стартовому пості.
    Не рекомендую, бо якщо з посилкою виникнуть проблеми - форвардер перекладе їх на клієнта, що власне форвардер і зробив в моєму випадку, нажаль для мене.
     
  5. Arina_M
    Offline Arina_M ШопоНафт
    Сообщения:
    62
    Благодарности:
    10
    Регистрация:
    06.06.2022
    Откуда:
    Днепр
    Имя:
    Арина
    Вот, вы писали что нет.
    --- Добавлено, 3 Январь 2023 ---
    Я просто не понимаю, если UPS пишет, что посылка не найдена, как ее могли тогда изи получить?
     

    Вложения:

    • 03.
      03.png
      Размер файла:
      46,1 КБ
      Просмотров:
      0
    Последнее редактирование: 3 Январь 2023
  6. EASYXPRESS
    Offline EASYXPRESS ШопоНафт
    Сообщения:
    78
    Благодарности:
    17
    Регистрация:
    12.09.2022
    Откуда:
    Київ
    Имя:
    Easyxpress
    Вітаємо, Максиме!
    Ми детально перевірили інформацію щодо пошуку вашої посилки.

    Ми надали вам відео, що у зазначений час ми не отримували вантаж від UPS.
    Також писали вам, що підпис про отримання працівники складу не ставлять. Підпис ставиться кур'єром в електронному вигляді.

    Ви відкривали розслідування на сайті кур'єрської служби, результат якого ви також можете бачити, а не лише продавець з Амазон.

    Максиме, будь ласка, надайте нам інформацію щодо розслідування від UPS, де вказано, що посилку все-таки було нам доставлено.
    Оскільки по статусу розслідування зазначено, що пакунок не знайдено. Цю ж інформацію мав отримати й продавець.


    Нам щиро прикро, що дана ситуація виникла у нашій співпраці.
     
  7. D1na
    Offline D1na ШопоНовичок
    Сообщения:
    44
    Благодарности:
    0
    Регистрация:
    05.01.2023
    Откуда:
    Львів
    Имя:
    Діна
    Привіт. Хтось робив викуп через компанію easyxpress? Можете розписати що і як? Буду дуже вдячна за відповідь))
     
  8. EASYXPRESS
    Offline EASYXPRESS ШопоНафт
    Сообщения:
    78
    Благодарности:
    17
    Регистрация:
    12.09.2022
    Откуда:
    Київ
    Имя:
    Easyxpress
    Добрий день! Ви можете перейти за посиланням https://easyxpress.com.ua/vikup-tovarov та залишити свою заявку, а наш менеджер підготує розрахунок.

    Комісія послуги викупу 12%, мінімальна комісія - 3$ США. Вартість доставки товарів авіа розраховується відповідно фактичної ваги посилки - 8,95$ за 1 кг, мінімальна розрахункова вага 300 грамів – 2,69$.
     
  9. D1na
    Offline D1na ШопоНовичок
    Сообщения:
    44
    Благодарности:
    0
    Регистрация:
    05.01.2023
    Откуда:
    Львів
    Имя:
    Діна
    Відповіді стосовно викупу не отримала, тому вирішала сама спробувати замовити через байєра easyxpress. На гарячій лінії мені відповіли на всі питання, які мене цікавили. Хотіла замовити самостійно сумки на сайті Macy’s, але постійно було скасування. Тому вирішала через байєра. Посилку викупили, і вона вже відправлена до України. Тому очікую, вийшло набагато дешевше ніж в України купувати.
     
  10. Dariaaaaa
    Offline Dariaaaaa ШопоНовичок
    Сообщения:
    19
    Благодарности:
    3
    Регистрация:
    04.01.2022
    Откуда:
    Киев
    Имя:
    Дарья
    Скажіть чи є змога відправити сонячну батарею та звичайну зарядку для телефону авіа? Дякую за відповідь.
     
  11. EASYXPRESS
    Offline EASYXPRESS ШопоНафт
    Сообщения:
    78
    Благодарности:
    17
    Регистрация:
    12.09.2022
    Откуда:
    Київ
    Имя:
    Easyxpress
    Вітаємо!Зарядку для телефону можна авіа. Сонячні батареї - маленькі портативні - можна як авіа, так і морем. Проте, більш складніші - лише морем.
     
    Dariaaaaa нравится это.
  12. Valeria567
    Offline Valeria567 ШопоНафт
    Сообщения:
    58
    Благодарности:
    4
    Регистрация:
    20.02.2022
    Откуда:
    Україна/Київ
    Имя:
    Валерія
    Скажіть, будь ласка, через вас можна доставити срібну обручку, чи це теж вважається, як коштовність?

    Дякую)
     
  13. types
    Offline types ШопоНафт
    Сообщения:
    60
    Благодарности:
    25
    Регистрация:
    30.04.2020
    Откуда:
    kiev
    Имя:
    igor
    Есть кто кому не добавили понедельник, вторник?
     
  14. EASYXPRESS
    Offline EASYXPRESS ШопоНафт
    Сообщения:
    78
    Благодарности:
    17
    Регистрация:
    12.09.2022
    Откуда:
    Київ
    Имя:
    Easyxpress
    Добрий день! Валеріє, дорогоцінні метали та каміння є забороненими товарами для доставки, на жаль.
    --- Добавлено, 29 Январь 2023 ---
    Вітаємо! Напишіть нам, будь ласка, трек номер посилки на пошту info@easyxpress.com.ua, аби ми перевірили інформацію. Дякуємо!
     
  15. zet
    Offline zet ШопоНафт
    Сообщения:
    69
    Благодарности:
    9
    Регистрация:
    06.09.2019
    Откуда:
    Першотравенск
    Имя:
    Илья
    всем привет
    ожидал посылку 02,02, вчера вечером поменяли статус на 06,02, в чем дело? у всех так или нет?
     
  16. EASYXPRESS
    Offline EASYXPRESS ШопоНафт
    Сообщения:
    78
    Благодарности:
    17
    Регистрация:
    12.09.2022
    Откуда:
    Київ
    Имя:
    Easyxpress
    Вітаємо! Уточніть, будь ласка, номер вашого кабінету.
     
  17. llia
    Offline llia ШопоНафт
    Сообщения:
    52
    Благодарности:
    12
    Регистрация:
    05.01.2022
    Откуда:
    Киев
    Имя:
    Лиля
    вчора знову отримала 13 посилок з 6pm та VS, я не знаю як ви це робите, але на скільки стало легше дихати з вами, ні жодну не затримали, з Містом останні отримання були якимось пеклом, 12 днів тільки документи перевіряли , а коли вийшли уже всі терміни, то в підтримці тільки те і робили що від одного менеджера на іншого перемикали мене
    моя щира рекомендація усім друзям це - ви, ваша підтримка до 5 хв на всі мої питання надає відповіді, без цих перемикать і 100 лишніх уточнень
     
    EASYXPRESS нравится это.
  18. Dariaaaaa
    Offline Dariaaaaa ШопоНовичок
    Сообщения:
    19
    Благодарности:
    3
    Регистрация:
    04.01.2022
    Откуда:
    Киев
    Имя:
    Дарья
    Щиро вдячна з допомогою розділення посилок з повербанками, хоч і прибрали розмитнення на даний тип товару, проте менеджери мене вчасно попередили, якщо в посилці буде декілька однакових одиниць їх можуть затримати та нарахувати мито як комерційну відправку, тому я рада що обрала саме їх та як не крути вони уберегли мене від переплати.
     
    EASYXPRESS нравится это.
  19. Escaper.UA
    Offline Escaper.UA ШопоНовичок
    Сообщения:
    9
    Благодарности:
    0
    Регистрация:
    26.12.2022
    Откуда:
    Ukraine
    Ви так і не пояснили, як підпис вашого працівника з'явився на Proof of Delivery, якщо ви стверджуєте, що в цей час згідно відео, ви не отримували жодного вантажу від UPS.
    Кур'єр UPS поставив підпис вашого працівника, не приїзджаючи до вас на склад?
    Так, там написано, що результати розслідування будуть надіслані відправнику, тобто в Amazon, який, в свою чергу підтвердив що отримав результати розслідування від UPS, а саме

    "However, after thoroughly researching the delivery of your order 113-хххх-ххх5869, UPS CARRIER confirmed that the shipment was delivered to your address in good condition.

    Carrier:UPS
    Tracking number:1Z6433W14265531167
    "
     
  20. SergZ
    Offline SergZ ШопоНовичок
    Сообщения:
    12
    Благодарности:
    4
    Регистрация:
    18.09.2018
    Откуда:
    Kyiv
    Имя:
    Serhii
    У мене аналогічна ситуація. По трекінгу USPS відправлення доставлено, по факту - не отримано. На відео кур'єра нема. Звернувся до продавця, але щось подказує, що втрачені гроші.
    Вирішив спробувати цю компанію за рекомендацією кількох знайомих. Побачимо, звісно. Але інший фрвардер міг сходити на сусідні склади запитати щодо відправлення. Тут "інвентаризація і відео" - посилки нема, кур'єра не видно. Спілкуються ввічливо, підказують, що написати продавцеві (я хоч і сам знаю, що і як), але - це +
    Зараз кілька відправлень везе EE та попередній форвардер. За результатами буде видно, з ким залишитись співпрацювати.
     
  21. EASYXPRESS
    Offline EASYXPRESS ШопоНафт
    Сообщения:
    78
    Благодарности:
    17
    Регистрация:
    12.09.2022
    Откуда:
    Київ
    Имя:
    Easyxpress

    Максиме, щодо розслідування по вашій посилці.

    В результаті зазначено, що даний пакунок не знайдено. Тобто, її втрачено, і дану відповідь кур'єрська служба надіслала відправнику.
    Відповідь, що ви надаєте, скоріш за все, була надана вам, ще до відкриття розслідування.
    Будь ласка, повторно зверніться до продавця та надайте результати розслідувань, які зазначили UPS та запросіть у них результат, що їм було надіслано.

    Дякуємо!
     

    Вложения:

    • 8.
      8.png
      Размер файла:
      114,5 КБ
      Просмотров:
      0
Поделиться этой страницей