Выбор форвардинговой компании - США

Тема в разделе "Форвардинговые компании", создана пользователем emolya, 2 Сентябрь 2012.


  1. Roman2211
    Offline Roman2211 ШопоНафт
    Сообщения:
    107
    Благодарности:
    6
    Регистрация:
    23.06.2018
    Откуда:
    Украина
    Я не знаю лучшего форварда чем Onex. Или посоветуйте с следующими условиями:
    1. Безналоговый штат
    2. Цена за 0.5 кг не выше $5
    3. Возможность бесплатно консолидировать посылки чтоб сэкономить на доставке
    4. Понимание и компенсация денег, если вдруг посылка повредилась
    Эти 4 пункта очень важные для любого покупателя, кто умеет экономить. По другим странам пользуюсь NPS, и ладно уже что у них нет 3 и 4, но если бы не налоговый штат...
     
  2. nastya98qwerty2
    Offline nastya98qwerty2 ШопоНафт
    Сообщения:
    72
    Благодарности:
    12
    Регистрация:
    30.06.2022
    Откуда:
    Харків
    Имя:
    Настя
    Погоджуюсь з вами,

    Прочитала вашу ситуація, звичайно не приємна делема, просто не хочуть брати відповідальність.

    Я замовляю посилки через easyXpress у них є така фішка , що якщо посилка була втрачена вони компенсують 60 дол, а якщо на посилку я ставлю послугу гарантування, це вразі якщо посилка загубиться як у вашому випадку, то вони компенсують повну суму оціночной вартості , що я вказала.
    Так послуга гарантування не безкоштовна, але і не дорога, але що мене радує, що я спокійна в разі чого)
    Взагалі у них багато всяких фішок, я вже не раз через них перевожу посилки, поки що поганих ситуацій не було)
     
  3. Николаевич
    Offline Николаевич ШопоНавигатор
    Сообщения:
    1.027
    Благодарности:
    350
    Регистрация:
    30.05.2017
    Откуда:
    Украина
    Имя:
    Александр
    Вы не правильно поняли. Такой тип страховки почти во всех , не путайте полученную посылку насклад и дальнейшую страховку при отправке к вам, от ситуации, когда почта США (федекс или юспс, не важно) говорит что посылку доставили, а easyXpress, мист, днепро (не важно) говорит, что не получали. Вот здесь патовая ситуация для клиента.
     
  4. Erron Black
    Offline Erron Black ШопоБолтун
    Сообщения:
    275
    Благодарности:
    60
    Регистрация:
    05.01.2021
    Откуда:
    UA
    Имя:
    Hirez
    Вы не учитываете важный момент,тут речь идет о полученном товаре.А если товар внезапно исчез до или во время получения т.е не попавши в кабинет,никто ничего не компенсирует.
     
  5. nastya98qwerty2
    Offline nastya98qwerty2 ШопоНафт
    Сообщения:
    72
    Благодарности:
    12
    Регистрация:
    30.06.2022
    Откуда:
    Харків
    Имя:
    Настя
    В тому і причина, якщо посилка була оформлена на склад туди де я замовляю і вона типу прийшла до них, а от Дніпро наприклад іі не доставило , то мені компенсцють суму , так як вона була оформлена на рейс)
    --- Добавлено, 4 Август 2022 ---
    до прикладу посилка вже горить в мене кабінеті в ізі що вона відправлна, але вона загубилась, то вони компеснують 60 доларів а якщо я обираю гарантування і суму я поставила на цю посилку 150 то ці 150 і повертаються у мене так і знайомого посилка втратилась
    --- Добавлено, 4 Август 2022 ---
    також, була ситуація що посилка типу повинна була прийти на склад Америки але іі вкрали, там здається надсилаєш інвойс і компанія займається пошуком посилки, переглядає камери складу чи кур'єр привозив цю посилку
     
  6. Shop924
    Offline Shop924 ШопоФанат banned
    Сообщения:
    490
    Благодарности:
    120
    Регистрация:
    23.12.2017
    Откуда:
    Ukraine
    woman moment, настя открою секрет твое изи возит днипром , только днипро не рисует тебе ттнку нп по 100гр , хотя думаю ты не поймешь
     
    Filimon и LELENA нравится это.
  7. Filimon
    Offline Filimon ШопоНафт
    Сообщения:
    112
    Благодарности:
    70
    Регистрация:
    19.08.2019
    Откуда:
    Украина
    Имя:
    Філімон
    "Днипро" и "Мист" возят всем мелким перевозчикам. А ТТН те оформляют сами и соответственно накручуют немного конечному пользователю их услуг.
     
    nastya98qwerty2 нравится это.
  8. Shop924
    Offline Shop924 ШопоФанат banned
    Сообщения:
    490
    Благодарности:
    120
    Регистрация:
    23.12.2017
    Откуда:
    Ukraine
    Днипро ничего не накручивает , а у изи и песото нп за деньгу
     
  9. nastya98qwerty2
    Offline nastya98qwerty2 ШопоНафт
    Сообщения:
    72
    Благодарности:
    12
    Регистрация:
    30.06.2022
    Откуда:
    Харків
    Имя:
    Настя
    ми говорила за компенсацію в разі посилка втратиться, ви почали за інше) аби я не користувалась ними то просто бовтовню не несла) я просто сказала шо в них є компенсація)
     
  10. Shop924
    Offline Shop924 ШопоФанат banned
    Сообщения:
    490
    Благодарности:
    120
    Регистрация:
    23.12.2017
    Откуда:
    Ukraine
    Тебе девачки с изи хотя бы шоколадку дают за рекламу? ))
     
  11. FenCarn
    Offline FenCarn ШопоНафт
    Сообщения:
    55
    Благодарности:
    28
    Регистрация:
    18.05.2021
    Откуда:
    Kyiv
    Имя:
    Vitalii
    та годі вже свій "ізіекспрес" так агресивно рекламувати в кожній темі. Чи ви вважаєте, що це не помітно?
     
  12. nastya98qwerty2
    Offline nastya98qwerty2 ШопоНафт
    Сообщения:
    72
    Благодарности:
    12
    Регистрация:
    30.06.2022
    Откуда:
    Харків
    Имя:
    Настя
    мені хлопці носять шоколадки а не дівчата)))):))
    --- Добавлено, 5 Август 2022 ---
    я користуюсь не лише ними, так як займаюсь викупом товарів, людина написала про компенсацію я вирішила відповісти на даний лист.

    Це з вашого боку вже звучить агресивно, я нещодавно на сайті , але намагаюсь теж поділитися своїм враженням.
    Також я користуюсь компаніями нова пошта, вектор. Якщо ви можете порадити ще якісь компанії , то я буду рада і їх протестувати)
     
  13. ГенаБукин
    Offline ГенаБукин ШопоНафт
    Сообщения:
    137
    Благодарности:
    16
    Регистрация:
    24.08.2016
    Откуда:
    Украина
    Имя:
    Обувщик
    Есть какие то перевозчики которые могут доставить ножи для туризма? (не являются холодным оружием)
     
  14. David777
    Offline David777 ШопоБолтун Официальный представитель
    Сообщения:
    176
    Благодарности:
    44
    Регистрация:
    15.09.2016
    Откуда:
    Kiev
    Имя:
    Max
  15. Allochka
    Offline Allochka ШопоФанат
    Сообщения:
    438
    Благодарности:
    47
    Регистрация:
    26.08.2017
    Откуда:
    Украина
    Нужно отправить планшет из США. Начитавшись про беспедел брокеров при растаможке, не хочется бодаться с ними, поскольку собираюсь честно оплатить то, что положено по закону. Порекомендуйте, пожалуйста, нормального перевозчика для этой цели. Спасибо.
     
  16. Shop924
    Offline Shop924 ШопоФанат banned
    Сообщения:
    490
    Благодарности:
    120
    Регистрация:
    23.12.2017
    Откуда:
    Ukraine
    пишите 100дол и шлите ,задержут скинете скрин ордера + выписку в пдф да и все, если у вас заюзаны разные гифты или купоны могут быть нюансы
     
  17. Allochka
    Offline Allochka ШопоФанат
    Сообщения:
    438
    Благодарности:
    47
    Регистрация:
    26.08.2017
    Откуда:
    Украина
    А потом пошлину насчитают на всю сумму, вместо разницы?:)
     
  18. vlamos
    Offline vlamos ШопоНовичок
    Сообщения:
    10
    Благодарности:
    2
    Регистрация:
    06.12.2022
    Откуда:
    Україна
    Имя:
    Влад
    Ні. Рахуватимуть як повинні. Просто може повести і пройде без податку. Якщо ж ні, то по документам які надасте.
     
    Allochka нравится это.
  19. nastya98qwerty2
    Offline nastya98qwerty2 ШопоНафт
    Сообщения:
    72
    Благодарности:
    12
    Регистрация:
    30.06.2022
    Откуда:
    Харків
    Имя:
    Настя

    Я вожу товари через ізі експрес, ставлю ціну 140 і все проходить, але це раз на раз, якщо митниця затримає посилку, то вскриють і попросять доки або самі проведуть нарахування, якщо там ціна буде вища можна оскаржити.
    --- Добавлено, 25 Январь 2023 ---

    Згодна з вами, як повезе як кажуть ) Ну кажуть що зараз тупо всі посилки перевіряють на контролі
    --- Добавлено, 25 Январь 2023 ---
    Я хотіла кухонні провезти, не дозволили( завернули і утилізували.
    --- Добавлено, 25 Январь 2023 ---

    не поняла яку ттн? я знаю що дніпром, бо як приходять кода то я там у них можу тільки відстежити посилку.
     
    Allochka нравится это.
  20. Allochka
    Offline Allochka ШопоФанат
    Сообщения:
    438
    Благодарности:
    47
    Регистрация:
    26.08.2017
    Откуда:
    Украина
    Если покупка немного превышает мито, это понятно. Повезёт/не повезёт. Что мито, что 10% заплатить, без разницы. Вот если покупка такая, что мито в несколько раз выше, чем 10% от инвойса, то лучше не рисковать.
     
    llia и nastya98qwerty2 нравится это.
Поделиться этой страницей