Вибір дитячого спортивного взуття

Тема в разделе "Обмен опытом", создана пользователем christinaa, 21 Ноябрь 2016.


  1. christinaa
    Offline christinaa ШопоБолтун
    Сообщения:
    281
    Благодарности:
    401
    Регистрация:
    28.05.2013
    Привіт!
    Не знаю яку марку взуття вибрати :eh:
    Adidas чи ASICS

    При всіх інших рівних (точніше, я поки не дуже розумію на що звертати увагу, на вигляд обидві пари практично ідентичні), ви б на користь якої ТМ схилилися?
     
    #1
  2. christinaa
    Offline christinaa ШопоБолтун
    Сообщения:
    281
    Благодарности:
    401
    Регистрация:
    28.05.2013
    Як я і думала, адідаси виявилися кращими. Я мало знаю про іншу марку, тому схилялася все таки на користь адідас та не помилилася :) Сподіваюся в носці теж будуть хороші.
    Я обирала між https://www.amazon.com/dp/B00U8ZWET2/?tag=shopinfo0d-20 і https://www.amazon.com/dp/B00D72J3JC/?tag=shopinfo0d-20
    Щоправда, купувала не на амазоні. Після покупки знайшла на амазоні, начиталася відгуків про 2 сайз ап, засмутилася. Але ці рекомендації, виявилися перебільшенням, в даному випадку я навіть раділа, що не замовила більших розмірів. Я вже 2чі з тими істеричними 2 сайз ап, пролітала(.
    Сьогодні перше тренування.:sun:

    Аж забула написати, адідас виглядають акуратнішими, добротніше зроблені, краще прошиті. Син сказав, що в них зручніше. Обидві марки взуття дійсно вузькі, трошки тиснуть в ширину. Хоч на амазоні пише, що адідас з шкіри, там всі матеріали штучні.
     
    #2
    demetra, Anicha, au01 и ещё 1-му нравится это.
  3. Марина Б.
    Offline Марина Б. ШопоЗнаток
    Сообщения:
    673
    Благодарности:
    1.339
    Регистрация:
    23.02.2014
    Откуда:
    Киев
    Имя:
    Марина
    Привет)
    хочу дочке в школу кроссовки купить, мечусь между выбором из 4 вариантов.
    Никакие раньше из этих тм не покупала.

    p.s.: Носит дочка обувь не очень аккуратно. Все элементы, если присутствуют на обуви, быстро отрываются, появляются на носках царапины и потертости буквально с первой носки...
    Посоветуйте, кто доволен/не доволен этими торговыми марками.

    1. вариант - Saucony Kids Zealot (Big Kid)
    [​IMG]

    2. вариант - Keen Kids Koven Low (Big Kid)

    [​IMG]

    3. вариант - New Balance Kids KA680v3 (Big Kid)
    [​IMG]

    4. вариант Brooks Kids Kids PureFlow 4
    [​IMG]
     
    Последнее редактирование: 9 Январь 2017
    #3
  4. christinaa
    Offline christinaa ШопоБолтун
    Сообщения:
    281
    Благодарности:
    401
    Регистрация:
    28.05.2013
    Можу вам порекомендувати такі http://www.adidas.com/us/hyperfast-2.0-shoes/AQ3892.html Ще свіжі враження маю, тільки відносили ці кросівки. Вони витримали серпень, осінь, грудень. Осінню було 2 місяці футболу і десь півтора місяці американського футболу. На одному добре збитий носок, та біла штучка зпереду десь до середини повністю обідрана, трохи позатягувана сітка по бокам, але все ще в носибельному стані, не розлізлися. На іншому навіть носочок витримав усі випробування. Якщо пригляну до 35 доларів, то і на весну куплю такі ж.
    Мій син теж дуже неакуратно носить, він у кроксах носки збиває до дірок! Тому я вражена якістю і витривалістю цього взуття.

    З ваших варіантів можу лиш про №2 сказати, що це більше для активного відпочинку ніж для спортзалу чи занять спортом чи фізкультури. У сина такого типу http://www.6pm.com/jambu-kids-serpent-toddler-little-kid-big-kid-brown-neon-green Вони нормально носяться, але не підходять для спорту.
     
    #4
    Марина Б. и Anicha нравится это.
  5. christinaa
    Offline christinaa ШопоБолтун
    Сообщения:
    281
    Благодарности:
    401
    Регистрация:
    28.05.2013
    Доношує мій адідаси з другого допису. Носочки збиті вже вщент, але загалом дуже і дуже добре відслужили. Залишилося в цьому сезоні лиш кілька тренувань, тому нові не купуватимемо, на наступний рік планую купити таке ж взуття.
    Дуже задоволена. Те саме стосується футбольних клітс, також адідас, дуже добре відносилися.
    Якраз буду шукати на весну нові. Якщо раптом в інших марок будуть веселіші розколірки, то куплю їх і відпишуся.

    Пишіть, які ваші дітки носять спортивне взуття, буде цікаво почитати.
     
    #5
    Anicha нравится это.
  6. christinaa
    Offline christinaa ШопоБолтун
    Сообщения:
    281
    Благодарности:
    401
    Регистрация:
    28.05.2013
    Напланувала, називається:D
    ASICS цього року. Щось нічого не змогла зловити в межах 30. Все починалося від 50-ти.

    Точніше я таки зловила ASICS на 6 пм за 32. Ось такі [​IMG]
    Були у єдиному розмірі - 6. На превеликий жаль, виявилися замалими. Вони дуже гарні, дуже. Але не на широку ногу. Вдягаються як шкарпетка (мене на цей допис надихнув цей відгук, тут аналогічна конструкція). У сина широка нога, високий підйом, довелося прикласти чимало зусиль, щоб їх одягнути. Довжина йому підходила, якраз-якраз, але він не зміг у них бути, надто тиснули.

    Зрештою, купили такі [​IMG] Лінк на амазон
    8-го розміру :O.o:
    Гарно зроблені, акуратні, головне, що він може їх одягнути, хоча зі шнуровкою йому буде важкувато. Канікули завершилися, сьогодні візьме на тренування.

    Ось так він і доріс до дорослих розмірів взуття. Час летить швидко.

    Діліться своїм досвідом з вибору спортивного взуття! :amf:
     
    Последнее редактирование: 9 Январь 2019
    #6
    N-A-T-A-L-K-A, Alioko и alex423227 нравится это.
  7. Nevskiy
    Offline Nevskiy ШопоФанат
    Сообщения:
    348
    Благодарности:
    289
    Регистрация:
    19.09.2017
    Откуда:
    Запорожье
    Имя:
    Александр
    christinaa, это обувь для бокса?
    Если по теме, мой мелкий носит New Balance Zante v3. Брал на 6рм за 26$. Очень довольны. Нигде не разлезлись и не сорвались при очень активной носке. Конц весны, почти все лето и начало осени.
    Вот фотка нынешнего состояния

    Кстати у NB есть опция широкой ноги
    [​IMG]
     
    Последнее редактирование: 9 Январь 2019
    #7
    christinaa, Riger, alex423227 и ещё 1-му нравится это.
  8. christinaa
    Offline christinaa ШопоБолтун
    Сообщения:
    281
    Благодарности:
    401
    Регистрация:
    28.05.2013
    Nevskiy, він займається боротьбою, можливо для боксу теж підійдуть.

    За NB, погоджуюся. Якраз цього року саме у них купили ідеальні кросівки, розміру W, дуже добре підійшли! Також вони мають футбольне взуття для широкої ноги, але трохи важко виловити розмір. Мені ще не вдавалося. Якщо вдасться на весну потрапити у секцію, буду мати можливість пополювати за ними ;)
    А от для реслінгу і американського футболу я навіть ніде не потрапляла на розмір W, доводиться перебирати купу моделей, щоб знайти ту, яка підійде :crazy:
     
    #8
    Nevskiy нравится это.
  9. Nevskiy
    Offline Nevskiy ШопоФанат
    Сообщения:
    348
    Благодарности:
    289
    Регистрация:
    19.09.2017
    Откуда:
    Запорожье
    Имя:
    Александр
    Не могу разобраться с детским размером 31 наш. Это 1,5 little kid?
     
    #9
Поделиться этой страницей