Vector USA|China

Тема в разделе "США", создана пользователем Delivery Vector, 15 Август 2019.


  1. Delivery Vector
    Offline Delivery Vector ШопоНавигатор Официальный представитель
    Сообщения:
    1.169
    Благодарности:
    250
    Регистрация:
    23.07.2019
    Откуда:
    Вінниця
    Имя:
    Ирина
    1.
    Доставка посилок, інтернет-замовлень/вантажів із США в будь-яке місто за допомогою авіа та морського транспорту.
    Беремо на себе всі процедури по закупці, прийому, упаковці та оформленню документів.​


    ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ З США В УКРАЇНУ
    АВІА
    (доставка займає від 8 до 14 днів)
    7,8$/кг

    МОРЕ (доставка займає від 6 до 8 тижнів)
    3,5$/кг

    ДОСТАВКА КОМЕРЦІЙНИХ ВАНТАЖІВ
    Тариф АВІА
    (доставка займає від 8 до 14 днів):
    8,5$/кг+13% від інвойсу



    ВИКУП ТОВАРІВ З АМЕРИКАНСЬКИХ САЙТІВ
    Комісія 7%
    (будь-який магазин)
    Приємних покупок!

    Докладніше:
    Телефонуйте +38 (068) 651-51-85
    Пишіть support@vector-usa.biz
    Заходьте до нас на сайт vector-usa.biz/ua
     
    Последнее редактирование: 20 Август 2024
    #1
  2. katerina.kids
    Offline katerina.kids ШопоНафт
    Сообщения:
    61
    Благодарности:
    7
    Регистрация:
    17.07.2024
    Откуда:
    Україна
    Имя:
    Катерина
    юе я воджу вже 8 років. за весь цей час у мене з ними було значно менше проблем ніж з вектором за півтора роки.
    --- Добавлено, 3 Август 2024 ---
    повірте не через це. із 15 моїх посилок що я чекаю немає жодної з перелімітом. Тут в чомусь іншому проблема.
     
  3. sophieOd
    Offline sophieOd ШопоНовичок
    Сообщения:
    30
    Благодарности:
    7
    Регистрация:
    10.10.2020
    Откуда:
    Одесса
    я отримала одну. Ще тижня три тому мабуть.
     
  4. Tanya3050
    Offline Tanya3050 ШопоНафт
    Сообщения:
    62
    Благодарности:
    21
    Регистрация:
    27.05.2024
    Откуда:
    Львів
    Имя:
    Тетяна
    Ви праві щодо ЮЕ, але Вектор на даний час веде себе аналогічно. Відповіді щодо посилок від 02.05 в чаті і тут стали такі ж, як в ЮЕ, на кшталт крилатої фрази з мультика: "Тук-тук, Хто там?...."
     
  5. *Chocolate*
    Offline *Chocolate* ШопоЭксперт
    Сообщения:
    2.009
    Благодарности:
    1.531
    Регистрация:
    09.01.2014
    Откуда:
    Киев
    Имя:
    Наташа
    За все лето я получила только 3 посылки: первые 2 отправленные 18 апреля. Получила я их 26 июня. А так же 1 посылку отправленную из сша 6.06 я получила 27 июля. Авиа доставка по срокам дольше чем море, но никто конечно же ничего не пересчитывал. 7 посылок еще жду, 5 из которых те которые от 02.05 катаются по всему миру и никак не доедут.
     
  6. katerina.kids
    Offline katerina.kids ШопоНафт
    Сообщения:
    61
    Благодарности:
    7
    Регистрация:
    17.07.2024
    Откуда:
    Україна
    Имя:
    Катерина
    так. всі посилки авіа ідуть 6-8 тижнів а деякі взагалі без руху. жодної компенсації. жодних бонусів окрім безвідсоткового викупу на 200$ ))))) і це при тому що такою послугою у вектора я не користувалась. всі магазини я купую сама.
     
  7. ukr_timm3_ua
    Offline ukr_timm3_ua ШопоНовичок
    Сообщения:
    24
    Благодарности:
    4
    Регистрация:
    06.05.2020
    Откуда:
    Киев
    Имя:
    Роман

    Ви отримали всі ваші посилки? від 02.05? І вам не дали компенсації?
    Дивно. Я отримав свої відправлення від 02.05 - компенсація вже зарахована (гарно дякую, я вже і витратив)

    На скільки я знаю (бо у нас с дружиною два кабінета на Векторі, ц дружини ще одна посилка зависла від 02.05, решту 9 вона отримала), що поки всі посилки не будуть доставлені, вони не нараховують бонусів, через те, що не можуть оцінити масштаб затримки).

    Повторюсь, я свої бонуси отримав, все гуд.
    По термінам. Відправка була (авіа) 18.07 - посилки отримав 31.07 (вже на руки)
    Відправка від 01.08 - вже нараховані 10%, тобто день-два і посилка буде на митниці.

    Так що по термінам все гуд зараз. Хоча і була ця затримка з декількома відправками.
     
  8. katerina.kids
    Offline katerina.kids ШопоНафт
    Сообщения:
    61
    Благодарности:
    7
    Регистрация:
    17.07.2024
    Откуда:
    Україна
    Имя:
    Катерина
    я отримала за 25 квітня і 10 травня які їхали 8 тижнів. і жодної компенсації.

    на 11 липня посилки досі зі статусом відправлено. і не відомо де вони. за 2 травня 27 червня і 3 липня не отримала і половину!

    так що не знаю що там у вас норм зі сроками.
     
  9. Delivery Vector
    Offline Delivery Vector ШопоНавигатор Официальный представитель
    Сообщения:
    1.169
    Благодарности:
    250
    Регистрация:
    23.07.2019
    Откуда:
    Вінниця
    Имя:
    Ирина
    Доброго дня, Наталіє. Частково від 02.05 клієнти отримали посилки. Частина повернена до Європи та буде відправлена на інший митний контроль
     
  10. Delivery Vector
    Offline Delivery Vector ШопоНавигатор Официальный представитель
    Сообщения:
    1.169
    Благодарности:
    250
    Регистрация:
    23.07.2019
    Откуда:
    Вінниця
    Имя:
    Ирина
    Доброго дня. Володимир не обирає спеціально, які треки відправляти, а які ні. Як правило, вони мають їхати залежно від дати додавання. На жаль, не в курсі ситуації, яка у вас виникла
     
  11. Delivery Vector
    Offline Delivery Vector ШопоНавигатор Официальный представитель
    Сообщения:
    1.169
    Благодарности:
    250
    Регистрация:
    23.07.2019
    Откуда:
    Вінниця
    Имя:
    Ирина
    Доброго дня. Якщо працівники складу консолідують/розконсолідовують посилки, то це робиться саме для найбільш безпечного та зручного її шляху до України. З приводу більш конкретних запитань по вашим посилкам краще звертайтесь до техпідтримки. Вони вам нададуть найбільш детальну інформацію щодо цього
     
  12. myspring7
    Offline myspring7 ШопоНафт
    Сообщения:
    68
    Благодарности:
    20
    Регистрация:
    30.04.2014
    Откуда:
    Одесса
    Имя:
    Алекс
    Ніт.
    Доведено неоднаразово складом у США. Багато разів задавав питання, багато разів спілкувались. У СП відповіді немає, окрім "ми передамо ваші побажання.."
    Склад відправляє ЯК ЙОМУ ЗАМАНЕТЬСЯ. Це аксіома. Старі треки можуть лежати пару тижнів, а надійшовші у середу можуть бути відправлені у четвер.
     
  13. Delivery Vector
    Offline Delivery Vector ШопоНавигатор Официальный представитель
    Сообщения:
    1.169
    Благодарности:
    250
    Регистрация:
    23.07.2019
    Откуда:
    Вінниця
    Имя:
    Ирина
    Вибачаюсь, трохи некоректну інформацію надав. Зазвичай пакують треки в посилки в залежності від вартості та отримувачів
     
  14. myspring7
    Offline myspring7 ШопоНафт
    Сообщения:
    68
    Благодарности:
    20
    Регистрация:
    30.04.2014
    Откуда:
    Одесса
    Имя:
    Алекс
    Ніт.
    Ще раз повторюю - ЯК ЗАМАНЕТЬСЯ. Що попало у руки, то і оформлюють. Вартість, расконсолідація, отримувачі - пофіг.
    Були питання - чому відправлено не на всіх отримувачів? чому посилка вже пропустила дві відправки? Немає відповідей. Нема що сказати. Творчі люди.
     
  15. *Chocolate*
    Offline *Chocolate* ШопоЭксперт
    Сообщения:
    2.009
    Благодарности:
    1.531
    Регистрация:
    09.01.2014
    Откуда:
    Киев
    Имя:
    Наташа
    Мне от этого не легче что кто то там получил. Сначала вы говорили что весь груз уедет обратно в сша и потом опять в украину, сейчас пишете что часть вернулась в европу. Так когда ждать то?
    стандартные ответы поддержжки. Что в мае, что в июне, что в августе, одно и то же
    Адміністратор Юлія Відповісти
    Добрий день! Вибачте за затримку! Працюємо над вирішенням даної ситуації. Наразі потрібно ще очікувати. Щойно посилка пройде митний контроль - статус на сайті зміниться, вибачте за очікування, ми контролюємо процес.
     
    Последнее редактирование: 5 Август 2024
  16. Delivery Vector
    Offline Delivery Vector ШопоНавигатор Официальный представитель
    Сообщения:
    1.169
    Благодарности:
    250
    Регистрация:
    23.07.2019
    Откуда:
    Вінниця
    Имя:
    Ирина
    Наталіє, якби у нас були конкретні дати, ми б з радістю їх надали. Але проблема в тому, що, на жаль, в цій ситуації ми можемо тільки оперувати орієнтовним часом прибуття вантажу
     
  17. squiggoth
    Offline squiggoth ШопоНовичок
    Сообщения:
    14
    Благодарности:
    5
    Регистрация:
    08.09.2021
    Откуда:
    Украина
    Старі треки лежать, за них нараховують зберігання, а свіжі Володимир відправляє. Хто цей дибілізм придумав, той хай і платить за зберігання. Це моя пропозиція.
     
  18. Tanya3050
    Offline Tanya3050 ШопоНафт
    Сообщения:
    62
    Благодарности:
    21
    Регистрация:
    27.05.2024
    Откуда:
    Львів
    Имя:
    Тетяна
    Скільки вожу посилки різними перевізниками, але про таке, щоб митниця повертала посилки назад перевізнику просто так, не повідомивши власнику чи перевізнику про причини такого повернення, перший раз зустрічаю, про такі випадки навіть ніколи не чула і в правилах митного контролю не читала. Знаю, що повертають, якщо отримувач відмовляється сплатити митні платежі, або відмовляється уточнити дані, які митниця додатково запитує, або отримувач надав недостовірні дані щодо власника посилки чи вмісту посилки. Якщо вміст посилки заборонений до перевезення в Україну, його конфіскують. Причина повернення чи конфіскаціє оформляється документально. Щось змінилось в правилах митного конnролю? Чи ви посилки розмитнюєте не через державну митну службу України? Чому на моє запитання про причину повернення моєї посилки митницею ваша служба підтримки відповідає, що їй про це не відомо, оскільки митні органи не повідомляють про причини повернення посилок?
     
    katerina.kids нравится это.
  19. katerina.kids
    Offline katerina.kids ШопоНафт
    Сообщения:
    61
    Благодарности:
    7
    Регистрация:
    17.07.2024
    Откуда:
    Україна
    Имя:
    Катерина
    у мене були такі самі проблеми))) і це відповідь тих підтримки "Ні, просто склад не має можливості сортувати треки по датам."

    це було ще в грудні і січні. бачу за цей час нічого не змінилось)))
     
  20. Tanya3050
    Offline Tanya3050 ШопоНафт
    Сообщения:
    62
    Благодарности:
    21
    Регистрация:
    27.05.2024
    Откуда:
    Львів
    Имя:
    Тетяна
    Вам просто фантастично фортунить на фоні жахливої роботи Вектора останнім часом. Спробуйте лотерейний білет купити, можливо, теж повезе.
     
    katerina.kids нравится это.
  21. katerina.kids
    Offline katerina.kids ШопоНафт
    Сообщения:
    61
    Благодарности:
    7
    Регистрация:
    17.07.2024
    Откуда:
    Україна
    Имя:
    Катерина
    :funny:
     
Поделиться этой страницей