Vector USA|China

Тема в разделе "США", создана пользователем Delivery Vector, 15 Август 2019.


  1. Delivery Vector
    Offline Delivery Vector ШопоНавигатор Официальный представитель
    Сообщения:
    1.169
    Благодарности:
    250
    Регистрация:
    23.07.2019
    Откуда:
    Вінниця
    Имя:
    Ирина
    1.
    Доставка посилок, інтернет-замовлень/вантажів із США в будь-яке місто за допомогою авіа та морського транспорту.
    Беремо на себе всі процедури по закупці, прийому, упаковці та оформленню документів.​


    ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ З США В УКРАЇНУ
    АВІА
    (доставка займає від 8 до 14 днів)
    7,8$/кг

    МОРЕ (доставка займає від 6 до 8 тижнів)
    3,5$/кг

    ДОСТАВКА КОМЕРЦІЙНИХ ВАНТАЖІВ
    Тариф АВІА
    (доставка займає від 8 до 14 днів):
    8,5$/кг+13% від інвойсу



    ВИКУП ТОВАРІВ З АМЕРИКАНСЬКИХ САЙТІВ
    Комісія 7%
    (будь-який магазин)
    Приємних покупок!

    Докладніше:
    Телефонуйте +38 (068) 651-51-85
    Пишіть support@vector-usa.biz
    Заходьте до нас на сайт vector-usa.biz/ua
     
    Последнее редактирование: 20 Август 2024
    #1
  2. Tanya3050
    Offline Tanya3050 ШопоНафт
    Сообщения:
    62
    Благодарности:
    21
    Регистрация:
    27.05.2024
    Откуда:
    Львів
    Имя:
    Тетяна
    Тобто статуси наших посилок в кабінеті - це якась загальна інформація по контейнеру, а не по конкретних посилках??? Місцезнаходження конкретних посилок менеджери техпідтримки не знають? А хто знає? В мене посилка в межах ліміту, без вашої комісії. Я реально не розумію чому ви не можете передати її на митний контроль. І не переводьте стрілки на митницю. Митниця може довго тримати посилку, якщо будуть проводитись митні нарахування. Про такі випадки я читала у відгуках по Росану. Але по моїй посилці не може виникнути жодних нарахувань, там три тряпочки на 60 дол. Тільки ваша вина в тому, що я вже три місяці не можу її отримати.
     
    katerina.kids нравится это.
  3. Delivery Vector
    Offline Delivery Vector ШопоНавигатор Официальный представитель
    Сообщения:
    1.169
    Благодарности:
    250
    Регистрация:
    23.07.2019
    Откуда:
    Вінниця
    Имя:
    Ирина
    Катерино, чітко вказано, тому що у техпідтримки була саме така інформація. Як тільки пройшла ревізія та інформацію по конкретним посилкам було оновлено, вам надали вже оновлену коректну інформацію. Щодо вашого блокування, то менеджерами компанії було неодноразово надано вам інформацію по вашим запитанням. Всі питання по посилкам вирішуються в чаті на сайті, або в телефонному режимі. Коментарі до посту в Інстаграмі - це не місце для полєміки. Давайте вирішувати питання конструктивно та поважати один одного. Адже всі ми люди. Ми розуміємо вашу біль, але, повірте, нам, як компанії, теж не солодко від цих затримок. І ми також абсолютно не зацікавлені в них. Будемо вдячні за розуміння.
     
  4. Axerolar
    Offline Axerolar ШопоНовичок
    Сообщения:
    18
    Благодарности:
    8
    Регистрация:
    06.12.2022
    Откуда:
    Ukraine
    Как так получилось, что 15.07 отвечают "посылка на таможне", 23.07 ответили "вернулась с таможни" (это наверное в Польшу), 26.07 отвечают "едет с таможни на склад в Украине" (это вообще непонятно куда), 30.07 посылка "на кордоне" без подробностей.

    И никто не сообщил, что посылка возвращалась в Польшу, а может она до сих пор там. Вопросов больше чем ответов.
     
  5. katerina.kids
    Offline katerina.kids ШопоНафт
    Сообщения:
    61
    Благодарности:
    7
    Регистрация:
    17.07.2024
    Откуда:
    Україна
    Имя:
    Катерина
    жоде питання не вирішено в чаті!!!!

    я сьогодні здійснила оплату за посилки які надійшли на склад!!!!! чітко це вказала в коментарі до платежу і на сайті!!!! а мені плату зарахували за посилки які невідомі де!!!!!!!! як це розуміти!!!!!!!
     
  6. katerina.kids
    Offline katerina.kids ШопоНафт
    Сообщения:
    61
    Благодарности:
    7
    Регистрация:
    17.07.2024
    Откуда:
    Україна
    Имя:
    Катерина
    і знате що мені відповіли у службі підтримки супер компанії!!! ім все одно за що я хотіла оплатити! вони зарахували за ті посилки які невідомо де!!! а за те що на складі- ні. по так працює система!!! от така клієнтоорієнтовааність!!!
     
  7. Tanya3050
    Offline Tanya3050 ШопоНафт
    Сообщения:
    62
    Благодарности:
    21
    Регистрация:
    27.05.2024
    Откуда:
    Львів
    Имя:
    Тетяна
    Я сьогодні написала в чаті з проханням надати мені інформацію про трек номер моєї посилки, або повідомити ЄДРПОУ Вектора, щоб я могла написати звернення на сайті митниці і з'ясувати чи надходила на митницю посилка на моє імя від цього перевізника і якщо надходила, чому її так довго тримають. Мені відповіли, що моя посилка щойно повернута митницею назад. Цікаво чому вона повернута, якщо в посилці купальник - 1 шт., піжама - 1 шт. і білизна - 1 шт. на загальну суму 60 дол. США. Клоуни))) До речі, ЄДРПОУ не надали, замість цього дали ссилку на адрес складу в США. Я так розумію, що в Україні цей перевізник не зареєстрований.
     
    Последнее редактирование: 1 Август 2024
  8. katerina.kids
    Offline katerina.kids ШопоНафт
    Сообщения:
    61
    Благодарности:
    7
    Регистрация:
    17.07.2024
    Откуда:
    Україна
    Имя:
    Катерина
    Вектор. виходить ви дійсно не зареєстровані на території України?
     
  9. camarro
    Offline camarro ШопоНовичок
    Сообщения:
    49
    Благодарности:
    11
    Регистрация:
    08.06.2021
    Откуда:
    Ukraine
    Имя:
    1
    :lol: Ви пальцем роблені?
     
  10. Kat_Kat_sweet
    Offline Kat_Kat_sweet ШопоНовичок
    Сообщения:
    29
    Благодарности:
    14
    Регистрация:
    07.05.2020
    Откуда:
    Днепр
    Имя:
    Катя
    Заходиш почитати, може щось цікаве. Тут дикуха. Вони вже писали, що працють через ФОпів в Україні та зареєстровані в США, камон ото хотять вас кинуть на пару баксів. Запустили усюди рекламу і вкрали ваші речі.
    Що за дикуха взагалі? Ви що не працюєте чи що, що написуєте тут?

    Працюють же не перший рік, просто слів немає які люди просто з катушок злетіли.

    Свої посилки я отримала не всі, відправка від 02.05 (з 5, 4 отримала, 1 ще в процесі) і та відправка, що була на почтауку липня - половину посилок отримала.

    точно ці нападки і писати тут на форумі не допоможуть в роботі. Ідіть до ЮЄ, або Міста поспілкуйтесь з їх кол центром))))
    Вектор, вам витримки)))))
    --- Добавлено, 1 Август 2024 ---
    Дивно, мены выдповыды дають впродовж 5 хвилин. НА ВСІ ПИТАННЯ ПО РОБОТІ
    --- Добавлено, 1 Август 2024 ---
    Забула чого зайшла)
    предстваник Вектору, підкажіть, ви з Мейсіс вже робите викупи чи ні?
    та з rhode

    Дяки
     
  11. katerina.kids
    Offline katerina.kids ШопоНафт
    Сообщения:
    61
    Благодарности:
    7
    Регистрация:
    17.07.2024
    Откуда:
    Україна
    Имя:
    Катерина

    ви на відсотках у вектору?)))) у вас там може і пару$$$$.


    на жодне ПИТАННЯ ПО РОБОТІ не надана компетентна і обґрунтована відповідь!!!!

    а ЮЕ взагалі ідеальні в порівнянні з вектором.

    вже 100 разів пошкодувала що частину магазинів перевела на вектор. більше такої помилки не допущу
     
  12. Kat_Kat_sweet
    Offline Kat_Kat_sweet ШопоНовичок
    Сообщения:
    29
    Благодарности:
    14
    Регистрация:
    07.05.2020
    Откуда:
    Днепр
    Имя:
    Катя

    Жіночка, давайте без оцього. тут всім зрозуміло, що у вас немає чим заняйтись, що ви тут настроючуюте свої простині. Ви думаєте, що ви одна чекаєете? Ні? чи щосб змінять ваші простині? Ні. Предстваник Вектору дав відпрвідь в чому причина затирмок, три стоірнки тому.

    Я розумію, що тут все анонімно і всі такі сміливі написувати.

    Я скажу свою думку, що у всіх бувають труднощі роботи. Але о це, що ви тут розводите, немає ніякого відношення до конструктиву.

    То не замовляйте. Що вас хтось силує? кожен вибирає те що йому подобається.
     
  13. katerina.kids
    Offline katerina.kids ШопоНафт
    Сообщения:
    61
    Благодарности:
    7
    Регистрация:
    17.07.2024
    Откуда:
    Україна
    Имя:
    Катерина
    я більше і не КУПУЮ на іх адресу. ключове - сама купую))) а не прошу Вектор)) ходіть я куплю вам мейсіз на адресу вектора без комісії)))

    так. завдяки вектору роботи стало значно менше
     
  14. Delivery Vector
    Offline Delivery Vector ШопоНавигатор Официальный представитель
    Сообщения:
    1.169
    Благодарности:
    250
    Регистрация:
    23.07.2019
    Откуда:
    Вінниця
    Имя:
    Ирина
    Ще раз доброго дня всім. Хочемо ще раз нагадати, що форум призначений для інформування клієнтів. Ви можете писати і ділитись своїми враженнями, думками. Задавати загальні питання. Але питання стосовно посилок/треків/викупів/документів і тд вирішується через чат на сайті. Ми писали тут це не одноразово. На форумі надається загальна інформація. Будь-ласка, давайте поважати один одного і ставитись толерантно. Анонімність форуму не знімає адекватної поведінки всіх учасників. Дякуємо за розуміння
    --- Добавлено, 1 Август 2024 ---
    Вітаємо, Катерино. Дякуємо за розуміння. Щодо вашого питання, то з сайту Мейсіс, на жаль, поки не робимо, а от з Rhode викупи можливі
     
  15. sophieOd
    Offline sophieOd ШопоНовичок
    Сообщения:
    30
    Благодарности:
    7
    Регистрация:
    10.10.2020
    Откуда:
    Одесса
    В мене в квітні замовили сонцезахисні окуляри. в КВІТНІ! зараз серпень,люди хочуть свої гроші назад. Накой мені ті всраті окуляри??? Залиште їх собі,поверніть мені гроші. Сил нема вже.
     
  16. katerina.kids
    Offline katerina.kids ШопоНафт
    Сообщения:
    61
    Благодарности:
    7
    Регистрация:
    17.07.2024
    Откуда:
    Україна
    Имя:
    Катерина
    у мене з квітня 7 посилок висить в яких 99% дитячі крос і кросівки літні дитячу. нафіга вони клієнтам в серпні ???? а на наступне літо діти виростуть!

    а нас все обіцянками годують!
     
  17. Delivery Vector
    Offline Delivery Vector ШопоНавигатор Официальный представитель
    Сообщения:
    1.169
    Благодарности:
    250
    Регистрация:
    23.07.2019
    Откуда:
    Вінниця
    Имя:
    Ирина
    Доброго дня. Дуже вас розуміємо та нам дуже прикро, що іноді стаються такі ситуації. Перепрошуємо за дані затримки. Щодо компенсацій, то вони розглядаються в індивідуальному порядку після отримання затриманих посилок
     
  18. Tanya3050
    Offline Tanya3050 ШопоНафт
    Сообщения:
    62
    Благодарности:
    21
    Регистрация:
    27.05.2024
    Откуда:
    Львів
    Имя:
    Тетяна
    А якщо ви ніколи ці посилки не доставите, а ці ваші обіцянки будуть тривати роками? Якщо навіть колись ви їх доставите, в чому я сумніваюсь, вміст посилок деяким клієнтам вже не актуальний, іншим - стане неактуальним через рік. Як ви плануєте компенсувати вартість недоставлених посилок клієнтам, які більше не хочуть з вами працювати? Бонуси в цьому випадку їм взагалі ні до чого. Хоча зрештою уся ця писанина тут пусте, як і ваші відповіді. Їх ціль - хоч трохи заспокоїти теперішніх і не від лякати нових клієнтів.
     
    katerina.kids нравится это.
  19. katerina.kids
    Offline katerina.kids ШопоНафт
    Сообщения:
    61
    Благодарности:
    7
    Регистрация:
    17.07.2024
    Откуда:
    Україна
    Имя:
    Катерина
    коли посилки за 2 травня. 27 червня. 3 та 11 липня будуть на митниці?
     
  20. Delivery Vector
    Offline Delivery Vector ШопоНавигатор Официальный представитель
    Сообщения:
    1.169
    Благодарности:
    250
    Регистрация:
    23.07.2019
    Откуда:
    Вінниця
    Имя:
    Ирина
    Доброго дня, Тетяно. Ці посилки ми вже доставляємо. Частково клієнти вже отримали посилки від 02.05. Ну а все, що стосується загублених/конфіскованих посилок, то вся ця інформація вказана в Угоді Користувача на сайті. Загублені по нашій вині посилки застраховані, тому клієнт отримає кошти згідно страхування своєї посилки. Якщо ж посилки конфісковані митницею через невідповідність того, що клієнт везе (занижена ціна або не той товар, який вказано в інвойсі), то це вже зона відповідальності клієнта перед митницею, адже в Угоді Користувача чітко вказано, що інформація має відповідати дійсності. Щодо компенсацій, то це буде вирішуватись індивідуально після отримання посилок
     
  21. katerina.kids
    Offline katerina.kids ШопоНафт
    Сообщения:
    61
    Благодарности:
    7
    Регистрация:
    17.07.2024
    Откуда:
    Україна
    Имя:
    Катерина
    Вектор!!!! коли посилки за 2 травня. 27 червня. 3 та 11 липня знову будуть на митниці? ??????
     
Поделиться этой страницей