Покупка с США у частных лиц с craigslist

Тема в разделе "Беседка", создана пользователем Gilbert, 26 Июль 2018.


  1. Gilbert
    Offline Gilbert ШопоНовичок
    Сообщения:
    10
    Благодарности:
    0
    Регистрация:
    13.07.2018
    Откуда:
    Киев
    Имя:
    Григориус
    Добрый день!

    Не поделитесь опытом, как можно купить б/у товар в США у частных лиц с craigslist?
    В частности, интересует:
    • как лучше договариваться с продавцами - самому или через услугу выкупа
    • какие форвардеры поддерживают выкуп у частных лиц
    • есть ли у них там наложенный платеж, чтобы минимизировать риски
    • что делать с инвойсом, которого при продаже с рук нет, и как это пройдет таможню
     
    #1
  2. christinaa
    Offline christinaa ШопоБолтун
    Сообщения:
    281
    Благодарности:
    401
    Регистрация:
    28.05.2013
    Щиро кажучи я не дуже добре уявляю таку покупку без посередника.
    Звичайний американець, не перекупщик (яких на крайглисті теж достатньо) морочитися з відправкою не буде, так само як не буде давати давати вам рахунок чи чекати на ваш чек. Більшість оплачуюють готівкою.
    Окрім того на крайглисті вам можуть трапитися навіть шахраї, тому особисто мене б відштовхнуло прагнення будь-якої з сторін купити щось без особистої зустрічі. Як тільки починаються розказні про те, що продавець зараз у далекій африканській країні допомагає будувати доми бідним (або просто не дома під будь яким приводом) - це шахрай. Думаю до вашої пропозиції купити на відстані людина поставиться так само.

    Форвардам все рівно від кого приймати пакунок від фіз особи чи магазину, складу і т.п. Це єдине, з чим проблем не буде.

    Про післяплату не знаю, не зіштовхувалася з таким.

    На мій погляд краще або ебей для покупки з рук зі всіма потрібними вам документами, або звертатися до посередника, який проживає в потрібному вам районі, він допоможе мінімізувати ризики такої покупки.
     
    #2
  3. *Chocolate*
    Offline *Chocolate* ШопоПрофи
    Сообщения:
    1.976
    Благодарности:
    1.523
    Регистрация:
    09.01.2014
    Откуда:
    Киев
    Имя:
    Наташа
    понятие наложенный платеж в америке не существует, там любая финансовая операция проводится по безналу, чтобы был мониторинг и люди платили налоги, там люди даже не знают что бывает перевод по номеру карточки, у них такого нет, это только в нашей стране такое возможно, ну и в России. Так что про наложенный платеж забывайте.
     
    #3
  4. sharman92
    Offline sharman92 ШопоНовичок
    Сообщения:
    7
    Благодарности:
    0
    Регистрация:
    03.04.2022
    Откуда:
    Обухов
    Имя:
    Евгений
    был не приятный опыт(
     
    #4
Поделиться этой страницей