[Отзывы] Gap, Old Navy

Тема в разделе "Отзывы и хвасты", создана пользователем larisa_a_, 28 Октябрь 2011.


  1. au01
    Offline au01 ШопоНавигатор
    Сообщения:
    1.032
    Благодарности:
    1.616
    Регистрация:
    21.11.2014
    Откуда:
    Донецк
    Имя:
    Юля
    У меня такая же ерунда с калтунами в олд неви и в геп. А с НМ я бы не стала сравнивать эти марки. НМ всегда был в разы лучше и качественнее.
     
  2. Gdalinka
    Offline Gdalinka ШопоЭксперт
    Сообщения:
    2.009
    Благодарности:
    1.980
    Регистрация:
    16.10.2013
    Откуда:
    UA
    Мне кажеться все таки зависит от тканей из которой пошиты вещи. Хотя согласна с тем что большинство регланов и свитеров начинают скатываться и кашлатиться быстро. Для примера у меня есть джинсы Олда ношу уже 2 сезона, а они как новые, а вот недавно купила, даже 2 месяца не относила а ткань просто разлазиться, при чем не по швам, а просто сама по себе расходяться нитки.
    P60404-183242.
    Вот кстати это платье, которое на фото, оказалось очень удачным, уже 2 года у меня, ношу достаточно часто, оно совсем не кашлатиться и выглядит как новое даже сейчас, не вытянулись рукава на локтях, форму отлично держит.
    cn8984605.
     
    Марина Б., Katerinka80, Fedor и 7 другим нравится это.
  3. ManjakovaLena
    Offline ManjakovaLena ШопоНовичок
    Сообщения:
    6
    Благодарности:
    0
    Регистрация:
    23.04.2016
    Откуда:
    Украина
    Имя:
    Елена
    Девочки, кто брал в олде спортивные топы, лифчики, они размер в размер со стандартными с, м идут?
     
  4. Марина Б.
    Offline Марина Б. ШопоЗнаток
    Сообщения:
    673
    Благодарности:
    1.339
    Регистрация:
    23.02.2014
    Откуда:
    Киев
    Имя:
    Марина
    Knit schoolgirl jumper
    взяла на следующий учебный год. цена $7.19
    Планировала размер L, но его уже не было, поэтому взяли L Plus. Состав: 60% Cotton, 34% Nylon, 6% Spandex. Ткань плотная, тянется. Качество понравилось, будем смотреть результат после использования)
    Рост сейчас 138см,
    Qr_BX09Qm0SZ7uNxJJO1ng. 20160530_075700.
     
    Последнее редактирование: 30 Май 2016
    demetra, Нюся, liliali и 3 другим нравится это.
  5. N-A-T-A-L-K-A
    Offline N-A-T-A-L-K-A Модератор Команда ShopInfo ShopInformer 2015
    Сообщения:
    4.388
    Благодарности:
    6.304
    Регистрация:
    04.10.2013
    Откуда:
    PL.UA
    Давно искала зонт, случайно нашла
    Printed umbrella

    Покупала со скидкой, ок. 14 $
    Сам зонт пока еще не использовала, но все таки надеюсь на позитивные ревью, т.к. у меня зонты вообще надолго не задерживаются:(
    Сам зонт на первый взгляд достаточно совестливо сделан: плащевка прочная, сам каркас со спицами - не хлипкие, но снова-таки, буду смотреть, как этот зонт покажет себя в непогоду. Пока из недостатков заметила лишь тугое закрывание зонта, но надеюсь, что со временем, застежка разносится)
    На ручке - в тон одному из цветов зонта - желтая отделка из кожзама; думаю здесь она играет не только эстетическую функцию, а и практическую: таким образом ручка не будет скользить
    Зонт имеет чехол, также есть лого GAP на плащевой застежке и на кнопке.Очень понравилась расцветка, вроде ко всему подойдет
    Вес - 360 гр


    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    На сегодняшний день появились еще и другие расцветки
    http://www.gap.com/browse/product.do?vid=1&pid=322658012
     
    Нюся, Няшка, Fedor и 8 другим нравится это.
  6. MurMuring
    Offline MurMuring ШопоНовичок
    Сообщения:
    9
    Благодарности:
    1
    Регистрация:
    12.07.2016
    Откуда:
    Николаев
    Имя:
    Кристина
    Присоединяюсь к вопросу)
     
  7. christinaa
    Offline christinaa ШопоБолтун
    Сообщения:
    281
    Благодарности:
    401
    Регистрация:
    28.05.2013
    Видлася нам нагода на море з'їздити, тому накупили трохи речей, з розділу swim.
    Ділюся відгуком.

    Спершу для хлопчика.
    Хлопчик має 133-135 зросту, але трохи повний в області талії-стегон.
    Тому для нього купувався розмір L.
    Всі речі сидять на ньому добре, лиш може здатися, що задовгі. Але я бачила багато хлопчиків нашої комплекції з такою самою довжиною речей :)
    Шорти на ньому трохи нижче коліна, Рашгард трохи задовгий і можна було б коротший рукав, але не критично.
    Розмір М був би якраз по довжині йому добрий, проте, в розмір М не влазить попа :(
    Тому, орієнтуйтеся на сітку, на мій погляд сітка відповідає дійсності. Я орієнтуюся по більшому параметру, тому я знала відразу, що речі будуть задовгими.

    Також для мене сюрпризом виявилося, що на речах вказаний UPF, оскільки в описі на сайті просто написано про "захист від сонця".

    Рашгард Long-Sleeve Graphic Rashguard
    [​IMG]
    UPF - 40
    лінк http://oldnavy.gap.com/browse/product.do?pid=1787580221107&cid=1058798&locale=en_US
    Заміри
    Довжина по спинці - 62 см
    Ширина під рукавами - 40,5 см
    Рукав без плеча - 50см, по внутрішньому шву рукава - 39 см
    Реальне фото
    [​IMG]
    Рашгард як рашгард :) Виглядає гарно, сподіваюся носитиметься теж добре, зекономить крем від сонця.
    Має вшиті вставочки на плечах, не знаю що це дає, але не так як футболка просто зшита по плечовому шву, а там прямокутна вставочка на місці шва.
    Виглядає точно так само як на фото з сайту


    Плавальні шорти під назвою Board Shorts for Boys (колір lost at sea navy)
    [​IMG]
    Лінк зник, а який UPF - незнаю, бо вже без етикетки. Шорти аналогічного типу (інший колір) тут http://oldnavy.gap.com/browse/product.do?cid=40310&vid=1&pid=210180012
    Заміри
    По поясу півокружність - 33 см (тянуться до 35 см, більше ні)
    По бедрах півокружність - 40 см максимум
    Довжина штанки - 47 см та 22.8 см по внутрішньому шву
    Реальні фото
    [​IMG]
    [​IMG]
    Дуже гарно дивляться, трошки вужчі ніж звичайні плавальні шорти, ззаді мають кишеньку.
    Внутрішні шортики - сіточка білого кольору.
    Спереду, з середини, мають додаткові зав'язочки, щоб відрегулювати об'єм талії, але вшиті так, що регулюють лише зпереду, ззаді на шортах резинка не регулюється. Дуже погано розтягуються, розраховувати не варто. Резинка на шортах дуже міцна і малоеластична.
    Шорти вже пройшли гідне випробування гірською річкою, а точніше камінням річки, на якому щедро росли водорослі, мох, та лишайники. На жаль, все не випралося, завдяки кольору ці нюанси майже не помітні.


    Плавальні шорти під назвою Swim Trunks for Boys (колір BRIGHT LIGHTS NEO POLY)
    [​IMG]
    лінк http://oldnavy.gap.com/browse/product.do?pid=2186150121107&cid=1058798&locale=en_US
    UPF - 50
    Заміри
    По поясу півокружність - 33 см (тянуться до 38 см)
    По бедрах півокружність - 43 см
    Довжин штанки - 47 см та 22.8 см по внутрішньому шву
    Рельні фото
    [​IMG] [​IMG]

    Ці шорти трохи вільніші. Зсередини мають завязочки, які дозволяють звузити в талії, зав'язочки стягуються по всій окружності пояса. Резинка на шортах більше еластична ніж у попередніх.
    Колір дуже яскравий, світлий, але бентежить те, що внутрішні шортики-сіточка чорного кольору! Виглядає, чесно кажучи не дуже, особливо якщо про це знати. Поки не знала, то все нічого було, а як подивилася, то тепер і просвічує чорний, і взагалі, я думаю ще :) Також думаю, будуть дуже бруднитися :)
    Колір самих шортів підбирався до картеровського рашгарду, там лимонні вставки і напис, а тепер навіть і не знаю. Сумніваюся. Якщо встигну знайти інші шорти в коротші терміни (я хочу синього кольору, а вже все розібрали все, що навіть близько синій нагадує), то мабуть поміняю ці шорти на інші, менш маркі і такі що не світять іншим кольором підкладу.

    ***
    Змучилася писати, може завтра допишу про свій рашгард і плавки. Там нічого цікавого напевно, крім замірів)
    Відпочинок планується відносно активний, якщо все вийде, то буде багато аквапарку, буду мати змогу розказати наскільки шорти протерлися і чи витримав рашгард стики водних горок.
     
    Нюся, Fedor, Makaranzhela и 8 другим нравится это.
  8. christinaa
    Offline christinaa ШопоБолтун
    Сообщения:
    281
    Благодарности:
    401
    Регистрация:
    28.05.2013
    продовження :)

    Купувала для себе, я ношу розмір М в олдневі.

    Рашгард Long-Sleeved Zip-Rashguard (колір Black Geo)
    [​IMG]
    лінк зник, але час від часу з'являється на сайті тут http://oldnavy.gap.com/browse/product.do?pid=2061880220002&cid=1049921&locale=en_US
    UPF - 50
    Заміри

    Довжина по спинці - 61 см
    Ширина під рукавами - 44.5 см
    Рукав разом з плечем - 67 см, внутрішній шов - 44.5 см
    Реальне фото
    [​IMG]
    Мені дуже сподобалася кофтинка. Приємна і зручна.
    З розстебнутою блискавкою виглядає дуже грайливо ;)

    Плавки Twisted Bikini Bottoms for Women (колір чорний)
    [​IMG]
    лінк http://oldnavy.gap.com/browse/product.do?cid=1060085&vid=1&pid=140055012
    UPF - не вказано
    Заміри
    Півдовжина по верху плавок 40.5 см тянуться до 45.5 см
    Мені підійшли дуже добре на ОБ - 102 см
    Фото
    [​IMG]
    На мій погляд дуже вдалі базові плавки. Якраз такі як я шукала.
    Ця "рюшечка" з переду гарно дивиться, не додає об'ємів, як це деколи буває з таким типом плавок. Думаю завдяки тому, що пришита та штучка тільки спереду, ззаді звичайні бікіні без додаткових наслоєнь. Перекрут акуратненько прошитий в двох місцях.
    Плавками я дуже-дуже задоволена, вони мені ідеально підійшли до одного з чорних топів, до якого я ніяк не могла підібрати низ.

    І по швидкому, для Чоловіка Рашгард у розмірі L Tall, має довжину по спинці 75 см, можна орієнтуватися, якщо цікавить довжина речей розміру Tall.

    :sun:
     
    Нюся, Fedor, Makaranzhela и 4 другим нравится это.
  9. shevela
    Offline shevela Интересующийся
    Сообщения:
    4
    Благодарности:
    0
    Регистрация:
    26.07.2016
    Откуда:
    Donetsk
    Имя:
    Vika
  10. christinaa
    Offline christinaa ШопоБолтун
    Сообщения:
    281
    Благодарности:
    401
    Регистрация:
    28.05.2013
    :sun: Вже приїхали!
    Я мега задоволена одягом та його якістю.
    Вперше не згоріли, проводячи цілими днями на сонці. Крему дійсно пішло значно менше. Але справа навіть не в кремі, а в тому, що не потрібно ним постійно натиратися з голови до ніг, сидіти чекати. А потім раз стрибнув на дощечку, проїхав по ній пузом і знову наша пісня гарна-нова.
    Одяг дуже добре захищав, на хвилях каталися по кілька годин підряд без сонячних опіків.

    Дуже я зацінила колір лимонних шортів. Даремно я їх не хотіла. Супер колір, відразу видно дитину серед хвиль. Синій зливався, практично всі навколо в синьо-зеленому не вирізнялися, в ці шорти жовто-неоновою плямою добре висвічували. Не вигоріли, хлорка в аквапарку їх теж не взяла.

    Затяжки з'явилися лиш на рашгарді. Це наслідок катання по райдах в аквапарку. Там шось таке як бетонна крошка була по бокам, вона дала багато затяжок, виглядає як ніби закошлатилося. Дуже сильно закошлатилося. Але на функціонал не вплинуло, не порвалося і стрілок не пустило.

    Особисто для мене купальні костюми Олдневі стали гарним відкритям, якість хороша за розумні гроші.
     
    Нюся, demetra, au01 и 2 другим нравится это.
  11. christinaa
    Offline christinaa ШопоБолтун
    Сообщения:
    281
    Благодарности:
    401
    Регистрация:
    28.05.2013
    Classic Oxford Shirt for Women
    [​IMG]
    Розмір М
    Так собі
    Саме перше- це не оксфорд, швидше підійде на ОГ 90 аніж 91-94, хотілося б довшу (я хотіла носити на випуск під кофту)
     
    Alioko, Нюся, N-A-T-A-L-K-A и 2 другим нравится это.
  12. Kassina
    Offline Kassina ШопоНафт
    Сообщения:
    50
    Благодарности:
    36
    Регистрация:
    18.12.2013
    Откуда:
    Кривой Рог
    Имя:
    Наташа
    2 отзыва внизу, что она короткая. Девочки, а кто брал другие рубашки, они обычно тоже маломерят?
     
  13. au01
    Offline au01 ШопоНавигатор
    Сообщения:
    1.032
    Благодарности:
    1.616
    Регистрация:
    21.11.2014
    Откуда:
    Донецк
    Имя:
    Юля
    У меня две рубашки gap. На предыдущей странице писала отзыв.
     
  14. christinaa
    Offline christinaa ШопоБолтун
    Сообщения:
    281
    Благодарности:
    401
    Регистрация:
    28.05.2013
    написав б хтось ті відгуки швидше, аніж 3 години тому і 4 дні тому...
     
  15. N-A-T-A-L-K-A
    Offline N-A-T-A-L-K-A Модератор Команда ShopInfo ShopInformer 2015
    Сообщения:
    4.388
    Благодарности:
    6.304
    Регистрация:
    04.10.2013
    Откуда:
    PL.UA
    Брала на ОГ 97-98 раз. М, то большие; ещё такую брала http://oldnavy.gap.com/browse/product.do?pid=1204490020001&cid=1018072&locale=en_US , раз. С, то как раз и по длине ок
     
    Нюся, au01 и Kassina нравится это.
  16. christinaa
    Offline christinaa ШопоБолтун
    Сообщения:
    281
    Благодарности:
    401
    Регистрация:
    28.05.2013
    Graphic Triblend Hoodie for Boys
    [​IMG]

    Розмір L (розділ boys)
    Ширина чуть менше ніж 44,5 см
    Плече 10 см, Рукав 50,5 см, Внутрішній шов рукава 40 см
    Довжина по спинці 58 см

    Тканина дуже приємна на дотик, м'якенька, думаю чуть-чуть буде кошлатитися.
    Капюшон має підклад з такої ж тканини.
    Багатозначне Machine wash з опису, означає холодна вода і делікатний цикл

    GapFit kids print swim-to-sport shorts
    [​IMG]
    Розмір L Husky (розділ boys)
    Півобхват по поясу 37 см, тянуться до 43 см
    Довжина з поясом до низу штанки 48 см
    Кроковий шов 22.8 см
    Ширина (найширше місце) майже 51 см, Ширина штанки на рівні початку крокового шву 28 см, Ширина низу штанки - 24 см.

    Тканина м'яка на дотик, але цупка. Поки я міряла, зробила рух, який б залишив зачіпку на спорт шортах, але на цих не залишилося.
    Повністю на підкладці. Підкладка чорного кольору, м'яка сіточка. Кишеньки на блискавках з обох боків. Кишеньки вшиті в серединці шортів, тобто якщо кишенька порветься, то річ опинеться між зовнішньою тканиною і підкладом, а не випаде назовні.

    Вихід зав'язок обрамлений пластмасовими вставками (а не просто обшитий нитками), зав'язки дозволяють регулювати ОТ по всій ширині (не лише спереду, як деколи буває). Але кожна зав'язка регулює лише половину пояса.
     
    Alioko, Нюся, au01 и ещё 1-му нравится это.
  17. christinaa
    Offline christinaa ШопоБолтун
    Сообщения:
    281
    Благодарности:
    401
    Регистрация:
    28.05.2013
    Знову я, хоч і не дуже зручно, але сподіваюся комусь стане у допомозі в виборі розміру, а хтось зробить вибір не купувати.

    Цього разу про досить неоднозначну річ, на мій погляд
    Micro Fleece Shirt Jacket for Boys
    [​IMG]
    Я абсолютно не уявляю як і з чим носити таку сорочку) Вона дуже м'якенька і, думаю, буде дуже тепла. Тобто в приміщенні з опаленням в ній буде парко, а на холоді - знадобився б капюшон. Одним словом, я поки не знаю як носити таку річ, куди і з чим. Як підкажете - буду пробувати)
    Купувала на Хеловін для образу Джейсона з П'ятниці 13. Колір підійшов, кишеньки теж в тему.

    На мому фото вийшла занадто світла, насправді сорочка темнувата, відповідає фото з сайту, а в сутінках чи в штучному освітленні якраз той зелений колір, який ми шукали для Хелоуіна. + ціна приємна.
    [​IMG]
    На сайті асортимент колорів широкий, інші кольори гарні і яскраві! Сам фліс м'який, не дуже тонкий , думаю, не буде скочуватися. Якісний.

    Тепер про розміри.
    Маю М і Л.
    на ріст 137-138 см підійшли обидва. Але залишено розмір Л.
    Син сказав в цьому розмірі комфортніше. На вигляд розмір М був рівно в притик, абсолютно без запасу, рукавчик був рівно-рівно на своєму місці. Можливо М трохи тянув у проймі, коли піднімати руку.
    Розмір Л значно вільніший, тобто стрибати, бігати і розмахувати мачете в розмірі Л зручніше. Трохи рукав задовгий, але не критично за рахунок манжету на гудзичку, також трохи задовгий по довжині. Та головне Л був комфортніший.

    Заміри Розмірів М і Л
    Плече 11см (М) і 12,5 см (Л)
    Рукав з манжетом 49,5 см (М) і 53,5 см (Л)
    Довжина спинки 57 см (М) і 61 (Л)
    Ширина спинки під рукавами 43 см (М) і 45,5 (Л)

    Загалом річ хороша, комфортна, я б оцінила на 5 зірочок, якби писала відгук на Олді.
     
    Nelsi, Egoictka, Fedor и 7 другим нравится это.
  18. katrinabas
    Offline katrinabas ШопоНовичок
    Сообщения:
    37
    Благодарности:
    0
    Регистрация:
    30.10.2016
    Откуда:
    Украина
    Имя:
    Катя
  19. flower8521
    Offline flower8521 ШопоЗнаток
    Сообщения:
    650
    Благодарности:
    222
    Регистрация:
    04.09.2013
    Откуда:
    Харьков
    Подскажите. По размеру вот этой куртки. Сын сейчас донашивает размер 3Т такой курточки. обалденная куртка. Мне очень нравится! Правда маркая ))) ). Сейчас рукавы впритык! даже чуть меньше( Рост ребенка сейчас 102 см. думаю брать размер 5T. НО! Не хочу такой же цвет. А выбор не велик: красный/синий. Если взять из следующего раздела - Boys, размер XS, - это больше чем размер 5Т? Или, если я правильно понимаю, то это будет именно на возраст 4-5 лет? Кто брал такую курточку, как в первой ссылке, есть замеры? или на какой рост Вы ее брали? СПС.
     
  20. Марина Б.
    Offline Марина Б. ШопоЗнаток
    Сообщения:
    673
    Благодарности:
    1.339
    Регистрация:
    23.02.2014
    Откуда:
    Киев
    Имя:
    Марина
    Привет,
    Хочу показать рубашки поло для школы, Олд Неви
    Uniform Pique Polo for Girls
    cn11822492.
    cn11010408 (1).
    20170103_215951_500x281.

    Беру впервые, но отзывам вроде как должны быть хорошие по качеству, как и по цене 2,8usd за 1 шт.:dress:
    Состав: 97% хлопок, 3% спандекс.
    Сделано во Вьетнаме.
    Замеры, размер L (10/12):
    длина рукава от плеча с учетом резинки 54см
    длина рукава с учетом плеча (от воротничка с учетом резинки) 62см
    резинка 5см
    20170103_220006_500x281.
    длина 56см
    ширина в не растянутом виде 37см

    Цвет в реальности темнее, чем получился на фото.

    20170103_215959_500x281.
    20170103_220024_500x281.
     

    Вложения:

    Последнее редактирование: 3 Январь 2017
    Fedor, Alioko, christinaa и 4 другим нравится это.
Поделиться этой страницей