Meest America - доставка из США

Тема в разделе "США", создана пользователем Meest-America, 15 Март 2012.


  1. OVP
    Offline OVP Интересующийся
    Сообщения:
    3
    Благодарности:
    0
    Регистрация:
    26.05.2016
    Откуда:
    Украина
    Имя:
    Виталий
    Будет ли доступна услуга "Таможенная очистка", если да, то когда?
     
  2. Alioko
    Offline Alioko Старший модератор Команда ShopInfo
    Сообщения:
    10.837
    Благодарности:
    8.390
    Регистрация:
    13.12.2011
    Откуда:
    Харків, Україна
    Имя:
    Ольга
    Нет, возврата к этой услуге в ближайшем будущем не планируется ни у кого.
     
  3. Oleh72
    Offline Oleh72 ШопоБолтун
    Сообщения:
    274
    Благодарности:
    44
    Регистрация:
    02.04.2014
    Откуда:
    Ukraine
    Имя:
    Oleg
    Висить з понеділка посилка із надісланим Request із тимчасовим номером. Раніше присвоювали "нормальний" номер за добу. Щоб це означало? Ніхто не підкаже?
    Хочу відправити наступну, так боюся, що попаде в один контейнер.
     
  4. Vas73
    Offline Vas73 ШопоАктивист
    Сообщения:
    1.418
    Благодарности:
    655
    Регистрация:
    19.02.2016
    Откуда:
    Ukraine
    Имя:
    Vasyl
    Це означає що не спішать пакувати-відправляти :(
    Глянути в Message до цього боксу - там видно де затримка, посилка може бути вже спакована, значить тупить бухгалтерія( мабуть).
    В мене точно така ж картина, декларовано на відправку у понеділок( 23.05), спаковано у вівторок( 24.05) і досі з тимчасовим номером. Хоча може воно вже й пливе у контейнері просто номер нам пізніше покажуть...
     
    Oleh72 нравится это.
  5. Meest-America
    Offline Meest-America ШопоЗнаток Официальный представитель
    Сообщения:
    993
    Благодарности:
    376
    Регистрация:
    29.04.2014
    Откуда:
    США
    Имя:
    Meest-America
    Це означає, що посилок багато. І Ваша стоїть в черзі на відправку.
     
  6. Oleh72
    Offline Oleh72 ШопоБолтун
    Сообщения:
    274
    Благодарности:
    44
    Регистрация:
    02.04.2014
    Откуда:
    Ukraine
    Имя:
    Oleg
    Було б ідеально, коли б повідомлялося про фактичну відправку з США. Це для того, щоб кожна наступна посилка не попадала в один контейнер. Інакше, змушений чекати і відправляти наосліп.
     
    Meest-America нравится это.
  7. STX
    Offline STX ШопоБолтун
    Сообщения:
    199
    Благодарности:
    41
    Регистрация:
    15.02.2015
    Откуда:
    Ukraine
    Имя:
    Sergii
    Народ, кто имел дело с таможней, подскажите, плиз.
    Есть желание купить изделие, стоимость может быть в пределах 190- 230 долл.
    Уменьшать стоимость нет желания. Заплатить за растаможку нет проблем. Вопрос только самой процедуры..
    Насколько геморойно будет общение на предмет растаможки, или лучше не связываться с такой покупкой ?
     
  8. Meest-America
    Offline Meest-America ШопоЗнаток Официальный представитель
    Сообщения:
    993
    Благодарности:
    376
    Регистрация:
    29.04.2014
    Откуда:
    США
    Имя:
    Meest-America
    Підтримую Вашу пропозицію. Але, на жаль, це поки технічно неможливо, попри бажання американського офісу та користувачів, так як відправка посилок - багатоетапний процес, і організувати таке сповіщення поки дуже важко. Я додатково передам Вашу пропозицію керівництву в своєму звіті. Дякую за увагу до нашого сервісу.
    --- Добавлено, 30 Май 2016 ---
    Добрый день. Спокойно покупайте, декларируйте правдиво. По прибытию посылки на таможню, ее задержат, Вам насчитают 32% от сумы, которая превышает 150 евро. Вы отплатите, посылку отправят Вам на доставку.
     
  9. Vas73
    Offline Vas73 ШопоАктивист
    Сообщения:
    1.418
    Благодарности:
    655
    Регистрация:
    19.02.2016
    Откуда:
    Ukraine
    Имя:
    Vasyl
    Прошу добавити побажання щоб у особистому кабінеті працював Status( він інколи працює для деяких посилок).
    Графа Payment date i Pay( Cash on delivery) по суті дублюють один одного, бо якщо є дата оплати, значить графа Pay пустує, якщо ж встановлено Оплата при отриманні - то Дата оплати пустує. Краще б звільнити якусь з цих граф і писати там номер контейнера.
    Також можна прибрати Brokerage Fee - повернення до цієї практики не планується.
     
    Meest-America и Oleh72 нравится это.
  10. Meest-America
    Offline Meest-America ШопоЗнаток Официальный представитель
    Сообщения:
    993
    Благодарности:
    376
    Регистрация:
    29.04.2014
    Откуда:
    США
    Имя:
    Meest-America
    Дякую за слушні пропозиції.
     
  11. Vas73
    Offline Vas73 ШопоАктивист
    Сообщения:
    1.418
    Благодарности:
    655
    Регистрация:
    19.02.2016
    Откуда:
    Ukraine
    Имя:
    Vasyl
    Щось з чергою на відправку у МістАмерика трапилося.
    Посилка декларована минулого понеділка отримала статус ready to send аж у п"ятницю і ще досі не виставлений рахунок - це пройшло вже більше тижня робочого часу!
    Про пізніші посилки годі й писати, вони лише декларовані( і спаковані), висять собі у вигляді TMPXXXXXX
    Ще місяць тому відправки були у кілька раз швидше ніж зараз.
     
  12. STX
    Offline STX ШопоБолтун
    Сообщения:
    199
    Благодарности:
    41
    Регистрация:
    15.02.2015
    Откуда:
    Ukraine
    Имя:
    Sergii
    где вы эти статусы смотрите ? :)
     
  13. Grossmeister
    Offline Grossmeister ШопоНафт
    Сообщения:
    65
    Благодарности:
    12
    Регистрация:
    11.06.2015
    Откуда:
    Київ
    Це мито (10%) + ПДВ (20%)?
    Питання, мабуть, не у сплаті 32%, а чи не потрібно заповнювати "справку на справку", кудись їздити 100500 разів, вистоювати черги, чи може митник необгрунтовано не погодитись з інвойсом і т.п.?
     
  14. Meest-America
    Offline Meest-America ШопоЗнаток Официальный представитель
    Сообщения:
    993
    Благодарности:
    376
    Регистрация:
    29.04.2014
    Откуда:
    США
    Имя:
    Meest-America
    На жаль, я не маю повноважень давати коментарі щодо розмитнення, щоб це було офіційною відповіддю від компанії. Ці запитання можна лише з'ясувати у митних брокерів, маючи конкретну ситуацію. Я лише можу поділитися актуальним досвідом наших клієнтів, з якими доводилося спілкуватися на цю тему.

    Після затримки посилки на митниці (це Ви зможете побачити по відслідковуванню чи подзвонивши в кол-центр Міст-Експрес) Вам прийде смс із інформацією, що посилку №... знаходиться на встановленні особи отримувача. Телефон для зв"язку: (032) 244 03 08. Одночасно із смс інформація передається митним брокерам, і зателефонувавши їм Ви можете узгодити перелік необхідних інвойсів, які потрібно надати для підтвердження вмісту посилки та її вартості за допомогою електронної пошти. Якщо буде встановлено, що вартість вкладень посилки перевищує митний ліміт України або ж у випадку потрапляння декількох посилок в один контейнер, їх вартість додадуть і вийде переліміт, на Вашу електронну пошту, з якої Ви надсилали інвойси, та на телефон прийде повідомлення, що на посилку №... Львівською митницею нараховано платежі в розмірі ... грн. Прохання перевірити електронну пошту, куди надіслано реквізити для оплати. Клієнти поділилися інформацією, що оплачують за допомогою Приват24, комісія в цього сервісу становить пару гривень, тобто швидко, зручно і недорого. Також зауважу, що за таких умов оплачується лише нарахована митницею сума, плата брокерам відсутня.

    Тобто все вирішується дистанційно, по телефону та за допомогою листування. Щодо погодження інвойсів, зауважу знову, що статистики офіційної в мене немає, можу судити тільки за інформацією від клієнтів, - наразі не було прецедентів, щоб митниця не зарахувала надані інвойси. Також вважаю за потрібне озвучити й те, що впливу на митницю немає і бути не може, тому що це державний орган, і будь-яке відправлення для проходження митниці має бути вірно задеклароване та не суперечити правилам міжнародної пересилки, тому у разі якихось порушень, закономірно, має бути відповідальність.
     
    Grossmeister и STX нравится это.
  15. Grossmeister
    Offline Grossmeister ШопоНафт
    Сообщения:
    65
    Благодарности:
    12
    Регистрация:
    11.06.2015
    Откуда:
    Київ
    У вас є якісь рекомендації для клієнтів по уникненню типових помилок при оформленні відправлення? Постійним покупцям це не цікаво, а от тим, хто вперше в житті планує мати справу з митницею буде дуууже корисно. :)

    Можете також підтвердити актуальність тарифів у прикріпленому пості?
    Наприклад, 3 кг коробка з ноутбуком до Києва "обійдеться" у $6.95*3?
    Страхування 2.5%?
    Бо калькулятор на сайті рахує 3% і плату за вагу теж якось незрозуміло вираховує.
     
  16. Meest-America
    Offline Meest-America ШопоЗнаток Официальный представитель
    Сообщения:
    993
    Благодарности:
    376
    Регистрация:
    29.04.2014
    Откуда:
    США
    Имя:
    Meest-America
    Доброго дня! Я можу лише порадити декларувати все правдиво, тому у разі зупинення посилок, на всі запитання митниці у Вас буде відповідь. Тобто, якщо клієнт невірно описує товар, потім відповідно митниця знаходить невідповідність і по інвойсам, починає оцінювати на свій розсуд, тоді клієнт нервує, бо ця оцінка може бути не на його користь.

    Щодо ціноутворення, я не можу коментувати приблизну вартість навіть умовно, це питання компетенції виключно нашого фінансового відділу payments@meest.us Щодо тарифів у шапці теми, то я завжди намагаюся оновлювати інформацію відповідно до актуальної на офіційному сайті.
    *Єдине зауважу, що зараз чекаю відповідь від головного офісу про один момент - вартість пересилки від 2 до 3 кг-4 кг- $25 .00, ця інформація надана фінвідділом, але ще не затверджена для публікації на сайті.
     
  17. _AHHA_
    Offline _AHHA_ ШопоНовичок
    Сообщения:
    29
    Благодарности:
    0
    Регистрация:
    29.02.2016
    Откуда:
    Украина.Одесса
    Имя:
    Анна
    Ребята подскажите пожалуйста.Заметила что отправка посылок авиа с весом примерно 2-4 кг считают по 26 дол за пересылку.
    Сейчас лежит посылка весом 3 кг.Мне будет выгодней отправить ее на почтомат?Это выйдет дешевле?
     
  18. Vas73
    Offline Vas73 ШопоАктивист
    Сообщения:
    1.418
    Благодарности:
    655
    Регистрация:
    19.02.2016
    Откуда:
    Ukraine
    Имя:
    Vasyl
    Пробачте, а Ви часом кг з паундами( lb ) не плутаєте?

    Мені нещадавно на авіа вагою 8 lbs нараховували $32.9 а кілька днів раніше на таку ж вагу $25 - залежить він бухгалтера який виставляв рахунок? :)
     
  19. _AHHA_
    Offline _AHHA_ ШопоНовичок
    Сообщения:
    29
    Благодарности:
    0
    Регистрация:
    29.02.2016
    Откуда:
    Украина.Одесса
    Имя:
    Анна
    Сейчас посылка ждет отправки с весом 6 фунтов
    Две предыдущие посылки были одна 8.7 фунтов-за нее заплатила 31 дол,и другая посылка 8.9 фунтов и за нее посчитали 26 дол
     
  20. Sergykm
    Offline Sergykm ШопоНовичок
    Сообщения:
    32
    Благодарности:
    4
    Регистрация:
    12.09.2014
    Откуда:
    Rivne
    Имя:
    Сергій
    здравствуйте, а куда можно написать представителю мист америка с форуме напрямую? Случилась весьма неприятная ситуация, с которой пока нет выхода. Хотел бы пообщаться.
     
Поделиться этой страницей