Meest America - доставка из США

Тема в разделе "США", создана пользователем Meest-America, 15 Март 2012.


  1. aleksm
    Offline aleksm ШопоНовичок
    Сообщения:
    36
    Благодарности:
    24
    Регистрация:
    26.08.2021
    Откуда:
    Днепр
    Добрый день.
    Смотрю растаможка у Миста оставляет желать лучшего..
    Посоветуйте чем лучше привезти посылку на ~300$.. В идеале со складом в безналоговом штате. Не сильно хочется ждать месяц чуда..
    Спасибо ☺️
     
    Последнее редактирование: 27 Август 2021
  2. Николаевич
    Offline Николаевич ШопоНавигатор
    Сообщения:
    1.047
    Благодарности:
    353
    Регистрация:
    30.05.2017
    Откуда:
    Украина
    Имя:
    Александр
    У каждой компании есть плюс и минус. Ежели б нашлась одна компания только с плюсами - то конкуренты изчезли б)) их не много, читайте, заходите на форум компании и выбирайте, (потерянное время или деньги) http://shopinfo.com.ua/forums/ssha.54/
     
    MarUSA и aleksm нравится это.
  3. makkeyn
    Offline makkeyn ШопоБолтун
    Сообщения:
    244
    Благодарности:
    17
    Регистрация:
    23.10.2019
    Откуда:
    Ukraine
    Как сменить дизайн главной страницы мист? 1 раз просило выбрать,теперь хочу сменить,но не знаю,как.
     
  4. Roman Fedora
    Offline Roman Fedora ШопоБолтун
    Сообщения:
    297
    Благодарности:
    75
    Регистрация:
    04.08.2020
    Откуда:
    Ukraine
    Имя:
    Roman
    "
    Oleksandr D 27.08.2021 09:35
    Доброго дня
    Посилка може бути доставлена, але не опрацьована в нашій системі. Процес опрацювання посилки може займати до 3-5х робочих днів, в залежності від складу, куди була доставлена посилка.
    Тільки після того як посилка доставлена на склад в Port Reading, NJ вона опрацьовується
    і сканується в системі https://my.meest.us
    через невеликі затримки
    Прохання зачекати
    Дякуємо
    "
     
  5. g0nzales
    Offline g0nzales ШопоНовичок
    Сообщения:
    21
    Благодарности:
    9
    Регистрация:
    21.08.2021
    Откуда:
    Banderstadt
    Оновлення по моїй доставці
    Після скарги на митниці, та наступного дзвінка в Росан, сьогодні о 9 ранку прийшло повідомлення у вайбер

    Na posylku *** mytnytseiu narakhovani platezhi v rozmiri:147,87 grn. Rekvizyty dlya oplaty: http://meest.biz/m tel:0504335070, tel:0674335070

    Задекларована у кабінеті MeestUS вартість посилки була USD $145.

    Оплачував через моно - вставив номер рахунку IBAN 523253650000000026009010817 і решта реквізитів підтягнуло автоматично, вручну вставив тільки номер треку і суму.

    Сподіваюся у вівторок вже отримати посилочку у відділенні Міст-Експрес.
     
    Roman Fedora нравится это.
  6. Vas73
    Offline Vas73 ШопоАктивист
    Сообщения:
    1.424
    Благодарности:
    661
    Регистрация:
    19.02.2016
    Откуда:
    Ukraine
    Имя:
    Vasyl
    Таке "прискорення" роботи Росан можливо як через скаргу так і через наявність інвойсу від продавця( у посилці).
    В мене затриману посилку 10.08 теж виставили нарахування 19.08 і вже 20 відпустили( рахунок від продавця був в посилці).
     
    Последнее редактирование: 28 Август 2021
  7. g0nzales
    Offline g0nzales ШопоНовичок
    Сообщения:
    21
    Благодарности:
    9
    Регистрация:
    21.08.2021
    Откуда:
    Banderstadt
    На рахунок інвойса в моєму випадку ще не знаю чи він там є, попередні покупки на еВау зазвичай продавці вкладали.

    Користуюсь MeestUS доставкою перший раз, тому заповнив усі поля у формі посилки досить точно, навіть посилання на товар вказав. Ціну занижувати не став, ті 200 гривень податку мені погоди не роблять, а от за конські затримки на митниці, до замовлення,- не знав. Та і про цей форум дізнався випадково, на іншому форумі (РЕДі). Тепер досвіду побільшає ;D
     
    Roman Fedora нравится это.
  8. Slon'
    Offline Slon' ШопоНафт
    Сообщения:
    61
    Благодарности:
    23
    Регистрация:
    20.12.2017
    Откуда:
    Львів
    16/08 відправив документи для уточнення вартості посилки, яка йшла з перевищенням лімітів.
    Коли відправляв то було сповіщення що суму платежів для сплати, виставлять впродовж 7 робочих днів.

    Прошу підказати, які подальші кроки ....
    Писати + дзвонити в підтримку ? чи почекати ще кілька днів
    Є ще хтось хто скидав документи 16/08, яка доля Ваших відправлень
     
  9. Vas73
    Offline Vas73 ШопоАктивист
    Сообщения:
    1.424
    Благодарности:
    661
    Регистрация:
    19.02.2016
    Откуда:
    Ukraine
    Имя:
    Vasyl
    Авіа відправлене 3.08, без перевищення, затримано 9.08, запит на документи поступив 16.08, прикріпив моментально скріни+виписки. Сьогодні 29.08 - нульовий результат...

    Новачкам дуже раджу думати чи потрібна їм така АВІА доставка за 6 днів + обробка Росан 20+ днів.

    По факту "авіа" доставка займе місяць часу.
    UPD. Сьогодні відпустили, 3 серпня вилетіло, 31 серпня прибуде на склад.
    2021-08-03 USA New Jersey 1/1 SHIPPED FROM NEW JERSEY, USA
    2021-08-06 UKRAINE 1/1 PENDING CUSTOMS CLEARANCE
    CONSULTATIONS: +38 (032) 244 03 08, +38 (050) 433 50 70, +38 (067) 433 50 70
    2021-08-06 08:08:25 UKRAINE Lviv 1/1 ARRIVED AT INTERNATIONAL SORTING CENTER
    PROCESSING ON IMPC
    2021-08-06 09:28:41 1/1 RECIPIENT WAS VERIFIED
    2021-08-30 15:13:01 UKRAINE Lviv 1/1 LEFT THE INTERNATIONAL SORTING CENTER FOR FINAL DESTINATION
     
    Последнее редактирование: 30 Август 2021
    Николаевич нравится это.
  10. Slon'
    Offline Slon' ШопоНафт
    Сообщения:
    61
    Благодарности:
    23
    Регистрация:
    20.12.2017
    Откуда:
    Львів
    до Vas73, даним перевізником користуюсь давно, вожу рідко виключно для себе.
    Раніше все влаштовувало, як по термінах так транспортування з США так і по термінах розмитнення, завжди вкладався в ліміти, того разу був явний перебор + вага велика + мені неспішно.
    Казна пуста, от вони і трясуть тих хто "несе на власному горбі", а тим що "везуть вагонами" честь віддають (((, такі реалії
     
  11. Vas73
    Offline Vas73 ШопоАктивист
    Сообщения:
    1.424
    Благодарности:
    661
    Регистрация:
    19.02.2016
    Откуда:
    Ukraine
    Имя:
    Vasyl
    Працюю з даним форвардером щільно більше 12 років.
    Чомусь Дніпро зміг розмитнити задеклароване перевищення за 3 дні а в Росану терміни перевищують 20+ днів( навіть на вміст який коштує явно нижче ліміту).
     
    Roman Fedora и Zayarina нравится это.
  12. Aleksandr-ZP
    Offline Aleksandr-ZP ШопоНовичок
    Сообщения:
    39
    Благодарности:
    8
    Регистрация:
    21.02.2017
    Откуда:
    Zap
    Имя:
    Александр
    Подскажите не могу понять, кто как делает или спорит с ними.,почему мне к стоимости товара плюсуют сумму доставки по сша и плюсуют налог что я плачу на EBay
    По телефону говорят что: всё что указано в инвойсе и подлежит налогу.
    В законах о таможенных начислениях я не нашёл ничего об этом.
    Просто меня бесит то что я должен по итогу заплатить 200 гр., налога а насчитывают почти 600
    --- Добавлено, 30 Август 2021 ---
    В Инвойсе указано что цена товара такая-то, доставка, налог, какого хрена плюсовать всё вместе?, может кто скинет ссылку законопроект где про эти тонкости указано.
     
  13. Vas73
    Offline Vas73 ШопоАктивист
    Сообщения:
    1.424
    Благодарности:
    661
    Регистрация:
    19.02.2016
    Откуда:
    Ukraine
    Имя:
    Vasyl
    Вартість товару + доставка по США і податки оплачені в США( які є в інвойсі) це і є фактурна вартість з якої нараховують мито.


    Відповідно до ст. 368 Митного кодексу і п. 1.2 Порядку № 581 фактурна вартість товаруціна товару, що переміщується через митний кордон України, зазначена в рахунку-фактурі (фактурі-проформі, касових або товарних чеках, ярликах, інших документах роздрібної торгівлі, які містять відомості щодо вартості таких товарів).

    PS. На автомобілі ще дораховують окрім вартості авто ще збори аукціону+ усі податки + доставка по США + вартість доставки в УА і вже розмитнюють з цієї суми.
     
  14. Shop924
    Offline Shop924 ШопоФанат banned
    Сообщения:
    490
    Благодарности:
    120
    Регистрация:
    23.12.2017
    Откуда:
    Ukraine
    Тотал считают всегда
    --- Добавлено, 30 Август 2021 ---
    Они смотрят доки только тогда когда вы им позвоните и скажите что отправили им
     
  15. Vas73
    Offline Vas73 ШопоАктивист
    Сообщения:
    1.424
    Благодарности:
    661
    Регистрация:
    19.02.2016
    Откуда:
    Ukraine
    Имя:
    Vasyl
    Сподіваюсь Ви це пишете із власного БАГАТОРАЗОВОГО досвіду спілкування з Росан?

    Посилки опрацьовуються згідно черги. Сьогодні обробили посилки затримані 6 серпня( мою відпустили). Це якщо були надані усі підтверджуючі достовірні документи і в яких не було в середині інвойсу.
    На посилку затриману 4 серпня в суботу прийшов запит на виписку з банку, яку я прикріпив, і без жодного тлф дзвінка сьогодні прислали нарахування на кілька грн( тобто опрацювали без жодного тлф. дзвінка).
    Затримані 9 серпня і далі ще не обробляли попри надані документи...
     
    Последнее редактирование: 30 Август 2021
  16. leonik
    Offline leonik ШопоНафт
    Сообщения:
    102
    Благодарности:
    36
    Регистрация:
    24.01.2020
    Откуда:
    Харьков
    Ребятки, вопрос не совсем по теме миста, но не знаю где еще спросить.
    Купил на ебее эирподсы у нормального продавца вроде как (1к+ отзывов), пришла подделка.

    Как на ебее правильно открыть спор в этом случае? Как-то давно оспаривал покупку у пейпала, в этом случае тоже подойдет? (Платил через палку)

    Заранее спасибо
     
    Последнее редактирование: 30 Август 2021
  17. Shop924
    Offline Shop924 ШопоФанат banned
    Сообщения:
    490
    Благодарности:
    120
    Регистрация:
    23.12.2017
    Откуда:
    Ukraine
    Нажать на ибее return this item
    --- Добавлено, 30 Август 2021 ---
    побратиме все буде гаразд , чекай дали
     
  18. leonik
    Offline leonik ШопоНафт
    Сообщения:
    102
    Благодарности:
    36
    Регистрация:
    24.01.2020
    Откуда:
    Харьков
    Честно говоря возвращать я не хочу, мне фейк по видом оригинала продали, тем более как его из Украины отправлять?)
    Я ж половину стоимости отдам за доставку
     
  19. Shop924
    Offline Shop924 ШопоФанат banned
    Сообщения:
    490
    Благодарности:
    120
    Регистрация:
    23.12.2017
    Откуда:
    Ukraine
    укрпочтой друг , вкл мозггг,если у продавана есть фри ретурн то шли на мист и скидуй им препейд лейбл и они отправят по сша
     
  20. makkeyn
    Offline makkeyn ШопоБолтун
    Сообщения:
    244
    Благодарности:
    17
    Регистрация:
    23.10.2019
    Откуда:
    Ukraine
    Смысла нет,что б вернуть,оплатите не мало средств в сумме,наверное 50% от стоимости ваших ушей. А по звуку они как правило не отличаются,сам сталкивался,тоже присылали подделку,там только отличие в том,что серийник не видится в настройках,по качеству звука отличий не нашел. Просто пусть частичный возврат компенсацию делает....
     
Поделиться этой страницей