Meest America - доставка из США

Тема в разделе "США", создана пользователем Meest-America, 15 Март 2012.


  1. Toluk
    Offline Toluk ШопоНафт
    Сообщения:
    56
    Благодарности:
    11
    Регистрация:
    07.06.2018
    Откуда:
    Украина
    Коли приплило?
     
  2. PashaRv
    Offline PashaRv ШопоБолтун
    Сообщения:
    267
    Благодарности:
    60
    Регистрация:
    05.11.2016
    Откуда:
    Rivne
    9.04
     
  3. Toluk
    Offline Toluk ШопоНафт
    Сообщения:
    56
    Благодарности:
    11
    Регистрация:
    07.06.2018
    Откуда:
    Украина
    Теж без переліміта, затримали, вскрили, побачили шо не буде чим поживитися і через день-два відпустили. Уже доставлена
     
  4. PashaRv
    Offline PashaRv ШопоБолтун
    Сообщения:
    267
    Благодарности:
    60
    Регистрация:
    05.11.2016
    Откуда:
    Rivne
    Повезло. Для моєї посилки захотіли документи. Відправив, тепер днів 10 чекати.
     
  5. bbyte
    Offline bbyte ШопоФанат
    Сообщения:
    401
    Благодарности:
    125
    Регистрация:
    01.03.2014
    Откуда:
    UA-ZP
    Имя:
    R
    Скоріше пощастило.
    Не обов'язково 10. На наступний (чи на другий) день виставили суму після надання доків--схоже, зраділи, що можна хоча б сотню отримати і не дарма відкривали посилку.
     
  6. hemolog
    Offline hemolog ШопоНафт
    Сообщения:
    82
    Благодарности:
    26
    Регистрация:
    17.02.2013
    Откуда:
    Черноморск
    Имя:
    Сергей
    Аби не робити флуд в сусідній гілці форуму, вирішив написати тут. (Але якщо шановна адміністрація буде проти, я зроблю тему, як компанія Міст доставляє посилки з Китаю.)
    Тепер по суті.
    16 березня я купив товар на Аліекспрес вартістю $8.24. Через 2 дні продавець відправив моє замовлення.
    4 квітня я отримав повідомлення, що це відправлення доставлено на найближчу до мене "Точку Meest" і протягом 5 днів я маю його забрати, інакше треба буде платити за зберігання.
    Я приїхав за посилкою, але її не було. Потім Meest відправив мені ще кілька повідомлень щодо тієї посилки - щоб я її забрав. Як ви вже здогадалися, її там не було.
    Я звернувся Meest через Вайбер чат. Там мої повідомлення отримали, але не відповіли.
    Потім я подзвонив по телефону. Попросив не відправляти смс поздоровлення щоб я забрав посилку доти, доки її не буде знайдено. Мене намагалися переконати, що вона є, але попросив зробити фото підтвердження.
    Повідомлення надходити перестали. Через пару днів я знову подзвонив. Мені сказали, що моє відправлення втрачене. В трек-історії статус відправлення так саме змінився на "відправлення втрачено". Це було 8 квітня.
    А тепер саме цікаве.
    В компанії Meest мені запропонували заповнити форму для відшкодування вартості посилки. Звісно, я все заповнив, додав всі посилання і скріни.
    А потім я отримав імейл, що моє звернення було розглянуто - я маю звернутися до продавця, який мені відправив товар...
    ...
    Те, що компанія Meest не хоче відповідати за взяті на себе зобов'язання, я знаю давно. Але тут зовсім інша історія. Я не замовляв доставку посилки з Китаю через Meest! Я гадки не маю яким чином відбувається розподіл посилок. Продавець відправляє посилки через SF eParcel. Приблизно 2 роки тому іншу посилку, яка була відправлена з Китаю цим оператором, було втрачено в Новій пошті.
    В НП спочатку казали, що я забрав цю посилку і наговорюю на чесну компанію. Коли я довів, що не забрав посилку, НП вирішили повернути мені гроші (близько $5) і в якості компенсації моральної шкоди дати мені 1 куб дров (це рейки - вони майже всі пошли на потреби озеленення нашого міста).
    В мене прості питання.
    Чому НП визнали свою провину і відшкодували вартість посилки? Чому за косяки Meest має платити продавець чи Aliexpress? Aliexpress контора багата, але чому вона має платити за чужі п®ойоби? Чому в Meest спочатку сказали заповнити форму для відшкодування а потім відморозилися?
    Якби в американському підрозділу цієї кампанії було б все добре, можна було б відокремити. Але, проблеми, які Meest.US влаштували мені минулого року, я досі не вирішив...
     
  7. Toluk
    Offline Toluk ШопоНафт
    Сообщения:
    56
    Благодарности:
    11
    Регистрация:
    07.06.2018
    Откуда:
    Украина
    Відкривайте диспут на алі, і вам повернуть гроші. Міст вам нічого не повинен відшкодовувати, це проблема продавця.

    А так чисто теоретично, ви можете збити гроші з міста, а потім ще з продавця... А якби там було на $500? Нормальний би був бізнес)
     
  8. trios
    Offline trios ШопоНафт
    Сообщения:
    128
    Благодарности:
    73
    Регистрация:
    26.10.2016
    Откуда:
    Кропивницкий
    Имя:
    Павел
    ... я сделаю это здесь ?
    Тема называется Мист Америка
    Ещё раз Америка.
    Нахрена этот бред здесь ?

    Потери бывают у всех.
    До момента получения, отправление принадлежит отправителю.
    Только отправитель может предъявлять претензии перевозчику, потому что именно он вступил в договорные отношения с перевозчиком.
    Вот и нужно предъявлять претензию через диспут на Алиэкспресс.
    Мист справедливо послал лесом.
     
    Zayarina, *Chocolate* и Vas73 нравится это.
  9. bbyte
    Offline bbyte ШопоФанат
    Сообщения:
    401
    Благодарности:
    125
    Регистрация:
    01.03.2014
    Откуда:
    UA-ZP
    Имя:
    R
    Питання от в чому--НП компенсувала, а Міст--ні. Як так?
     
  10. Per7ik
    Offline Per7ik ШопоЗнаток
    Сообщения:
    561
    Благодарности:
    167
    Регистрация:
    05.11.2018
    Откуда:
    Киев
    Имя:
    Александр
    Не совсем так. Прод скажет оно у тебя на отделение и по треку это будет видно, дальше он скажет дай бумажку с почты, мол мист потеряли, потом начнет морозится прод и можно подключить али, али закроет спор в пользу продавца и на этом все.
    Дальше что: мист вернёт сумму, которую указал продавец в декларации и на этом все.
    Второй вариант: подать чарджбэк через банк
     
  11. hemolog
    Offline hemolog ШопоНафт
    Сообщения:
    82
    Благодарности:
    26
    Регистрация:
    17.02.2013
    Откуда:
    Черноморск
    Имя:
    Сергей
    ...
     
  12. PWS
    Offline PWS ШопоНовичок
    Сообщения:
    45
    Благодарности:
    4
    Регистрация:
    04.12.2018
    Откуда:
    Ukraine
    Ребята, как сейчас UPS доставляет? Есть задержки?
     
  13. cepukac
    Offline cepukac ШопоНовичок
    Сообщения:
    44
    Благодарности:
    8
    Регистрация:
    10.08.2020
    Откуда:
    Україна
    Имя:
    Сергей
    общем прошол месяц, посылки так и нет
    с тех поддержки, все та же отписка..

    Olena F 19.04.2021 15:11
    Доброго дня,
    перепрошуємо, але цей трек в нас не засканований, виглядає, що до нас не був доставлений.
    також вами ніколи не вказується номер вашого екаунту на лейбі від продавця.
    але на ваше ім'я нічого не було заскановано, крім того, що вже відправлено.
    Зі своєї сторони ми можемо надати офіційного листа про неотримання пачки.
    Дякуємо за розуміння
     
  14. opensea
    Offline opensea ШопоНафт
    Сообщения:
    54
    Благодарности:
    20
    Регистрация:
    13.01.2020
    Откуда:
    Ukraine
    Имя:
    den
    Просветите пожалуйста по одному нубскому вопросу. Проcто крайне редко пользуюсь авиа доставкой, и не знаю некоторых очевидных для других людей вещей...

    Авиа посылки, которые отправлены в кабинете с доставкой НП и с доставкой Мистом - летят вместе в одних контейнерах, таможатся вместе, и только после прохождения таможни их пути расходятся? Или же как-то по-другому?
     
    Последнее редактирование: 20 Апрель 2021
    Roman Fedora нравится это.
  15. bublik11
    Offline bublik11 ШопоНовичок
    Сообщения:
    25
    Благодарности:
    15
    Регистрация:
    10.04.2020
    Откуда:
    Lviv
    Летят и таможатся вмести, а потом нова пошта забирает.
     
    opensea и Roman Fedora нравится это.
  16. Roman Fedora
    Offline Roman Fedora ШопоБолтун
    Сообщения:
    274
    Благодарности:
    73
    Регистрация:
    04.08.2020
    Откуда:
    Ukraine
    Имя:
    Roman
    Да, они все входят вместе через Мост и их Львовский склад, там же процессятся и проходят таможенный досмотр. А вот потом уже часть уходит на НП (те, что на мелкие города и т.д., где нет регионального сортировочного центра - как в Киеве, например). А в более крупных городах - сначала на региональный склад, а потом оттуда уходит в систему НП на их отделения и т.д. Последняя стадия доставки может варьироваться, а вот до Львовского начального склада и таможни они точно поступают все через Мост.
     
    opensea нравится это.
  17. K@terina
    Offline K@terina Интересующийся
    Сообщения:
    2
    Благодарности:
    1
    Регистрация:
    20.04.2021
    Откуда:
    Киев
    Имя:
    Катерина
    На минулому тижні вже хтось писав, що море яке приходить в п'ятницю обов'язково попадає на митницю. Може вони так тижневі звіти підтягують :/
     
  18. Per7ik
    Offline Per7ik ШопоЗнаток
    Сообщения:
    561
    Благодарности:
    167
    Регистрация:
    05.11.2018
    Откуда:
    Киев
    Имя:
    Александр
    В субботу раньше было отлично
     
  19. bbyte
    Offline bbyte ШопоФанат
    Сообщения:
    401
    Благодарности:
    125
    Регистрация:
    01.03.2014
    Откуда:
    UA-ZP
    Имя:
    R
    Таке враження, що вони з англійської перекладали.
     
  20. siupa
    Offline siupa ШопоБолтун
    Сообщения:
    241
    Благодарности:
    43
    Регистрация:
    13.11.2017
    Откуда:
    Kyiv
    Имя:
    Оксана
    Не 9.5%, в NJ налог 6,8%. Но, я, например, лучше заплачу это налог, чем играть в рулетку- дошло не дошло. И как здесь уже писали- в результате теряли на много больше((
     
Поделиться этой страницей