Meest America - доставка из США

Тема в разделе "США", создана пользователем Meest-America, 15 Март 2012.


  1. bbyte
    Offline bbyte ШопоФанат
    Сообщения:
    401
    Благодарности:
    125
    Регистрация:
    01.03.2014
    Откуда:
    UA-ZP
    Имя:
    R
    Краще б поточні "послуги" привели до тями. Вже спливає строк на по зберіганню посилки, а другу (на консолідацію) ніяк ще не можуть додати в кабінет.
     
  2. TheDazh
    Offline TheDazh Интересующийся
    Сообщения:
    2
    Благодарности:
    0
    Регистрация:
    17.03.2021
    Откуда:
    Киев
    Имя:
    Александр
    Ссылки им было недостаточно?
     
  3. Toluk
    Offline Toluk ШопоНафт
    Сообщения:
    65
    Благодарности:
    14
    Регистрация:
    07.06.2018
    Откуда:
    Украина
    Робітнички міста вкрали пару взуття з посилки на етапі пакування. Посилка була відправлена в один клік, але чомусь була запакована додатково у коробу. В коробці розірваний пакет і 3 з 4 пар взуття. Вага Федекс і вага Міста по інвойсу відрізняється. Отакі от пироги. Це не перший раз така історія з посилками в один клік. Попередній раз рішив шо то може магазин не поклав одну пару взуття...
     
  4. der_wolf
    Offline der_wolf ШопоБолтун
    Сообщения:
    204
    Благодарности:
    89
    Регистрация:
    29.11.2016
    Откуда:
    Украина
    я ссылку никогда не оставляю :) по-моему они на неё не смотрят.
    в декларации была указана честная цена, первый раз этого было достаточно, второй раз запросили скриншоты
    я прислал скриншот из ebay.com (кабинета) и скриншот из privat24, в комментарии написал, что в посылке половина заказа, начитали/отпустили
    но лишних дней 10 они на границе болтались
     
  5. Igogo
    Offline Igogo ШопоНафт
    Сообщения:
    55
    Благодарности:
    18
    Регистрация:
    10.03.2021
    Откуда:
    Гондурас
    Имя:
    Igogo
    Митний пост «Львів – поштовий»
    Кто нибудь работал с ними без брокеров на прямую,нужно отправить подтверждающие документы.
    Мои документы отправил в прошлую пятницу в Росан ,до сих пор на таможню не отдали!
     
  6. HighVoltageLP
    Offline HighVoltageLP ШопоБолтун
    Сообщения:
    288
    Благодарности:
    75
    Регистрация:
    30.11.2016
    Откуда:
    Киев
    Я так понял сейчас у всех
    Капец, неужели размер им подошел
     
  7. Юджин
    Offline Юджин ШопоНафт
    Сообщения:
    81
    Благодарности:
    24
    Регистрация:
    09.03.2017
    Откуда:
    Харьков
    Имя:
    Юджин
    Ну що в кого вже пройшло митницю море?
    upload_2021-3-19_1-57-58.
     
  8. Yuryk
    Offline Yuryk ШопоФанат
    Сообщения:
    398
    Благодарности:
    259
    Регистрация:
    16.01.2020
    Откуда:
    Украина
    Юджин, у меня ещё даже не заходило море от 17.02.
    Сегодня только выпустили с таможни море от 10.02:
    Море 21.02.10.JPG
     
    Последнее редактирование: 19 Март 2021
  9. SergeyOd
    Offline SergeyOd ШопоФанат
    Сообщения:
    337
    Благодарности:
    107
    Регистрация:
    28.08.2016
    Откуда:
    Odessa
    Имя:
    Sergey
    У тебя попала на выяснение стоимости. В понедельник, может быть, запросят доки. Еще через неделю, если нет превышения, отпустят.
     
  10. Igogo
    Offline Igogo ШопоНафт
    Сообщения:
    55
    Благодарности:
    18
    Регистрация:
    10.03.2021
    Откуда:
    Гондурас
    Имя:
    Igogo
    Да,помечтать можно!
    7дней ждут и просят документы.
    7дней ждут и насчитывают/отпускают.
    иногда это "рабочих дней" :( С момента покупки получается по срокам почти как море...
     
    bbyte нравится это.
  11. Vas73
    Offline Vas73 ШопоАктивист
    Сообщения:
    1.424
    Благодарности:
    661
    Регистрация:
    19.02.2016
    Откуда:
    Ukraine
    Имя:
    Vasyl
    Морська посилка відправлена 14.01, затримана 22.02
    орієнтовно 1.03 прийшов запит на інформацію, надав в той же день збережену сторінку лоту у pdf, PayPal у pdf і виписка з Приват y pdf. Після третього дзвінка-нагадування отримав запит щоб надати прямий лінк на лот. Так як лот купувався аж 17 листопада то лінку на лот на ібей вже немає( довга доставка по США + затримки з відправкою через Covid+ вже майже місцяць на митниці). Надав кілька лінків на аналогічні лоти як доказ що ціна реальна + добавив кілька скрінів з ebay. Через відсутність прямого лінку на лот( а ціна на ібей коливаються на кількасот $ в одну і другу сторону... а купив я по мінімуму) отримав запит на відео де я переключаюсь між кабінетом затриманих посилок і списком куплених лотів і виділив курсором ціну покупки, кількість товару і т.д.... Зробив 17.03 і відправивна пошту бо кривий кабінет затриманих відправлень не пропускає мр4...
    Через 3 дні буде рівно календарний місяць як посилка зависла на Росан.
    Усі ці затримки через менеджерів\брокерів Росан які готують документи щоб показати митнику і митник погодив ціну і нарахував мито. Ще, якщо до роботи МістАмерика( не плутати з МістЕкспрес), в мене майже немає зауважень, то українська частина корпорації з назвою Міст( Росан, МістЕкспрес) працює геть паскудно..

    UPD. По іронії долі щойно я це опублікував то й отримав повідомлення про нарахованя щодо цієї посилки...В підсумку куплено 17.11 а отримаю 22-23.03 = більше 4 місяців
     
    Последнее редактирование: 19 Март 2021
    Roman Fedora, PashaRv, Alkar и 3 другим нравится это.
  12. Igogo
    Offline Igogo ШопоНафт
    Сообщения:
    55
    Благодарности:
    18
    Регистрация:
    10.03.2021
    Откуда:
    Гондурас
    Имя:
    Igogo
    Я не розумію ,за що платити Мист США в даному випадку? Ви замовляли послугу доставки морем,термін доставки 4 місяці?
    Я сьогодні теж позвонив на Росан,тіпа гаряча лінія(звоню кожен день,толку ніякого) сказали що сьогодні уже повинні відправити отримувачу! Я так розумію,що ваша затримана 22.02,та моя затримана 2.03, лежали в одній кучі! Цими відправленнями,тупо ніхто не займався!
    Я пропоную такий сервіс(якщо це так можна назвати) не оплачувати! Вимагати компенсацію,або 100% знижку за доставку цього відправлення! Подібна ситуація була в НП,якраз таким чином була вирішена! А якщо мовчати,то цей бардак буде продовжуватись і далі!
     
  13. koljan14
    Offline koljan14 ШопоФанат
    Сообщения:
    311
    Благодарности:
    127
    Регистрация:
    14.02.2016
    Откуда:
    Харьков
    Имя:
    Надо
    авиа от 11.03 у кого то прошли ММПО? а то у мен почти сутки уже висит
     
  14. bbyte
    Offline bbyte ШопоФанат
    Сообщения:
    401
    Благодарности:
    125
    Регистрация:
    01.03.2014
    Откуда:
    UA-ZP
    Имя:
    R
    Так вони і кажуть--ми не відповідаємо за затримку (іншими словами--йди нахєр і не діставай). Тут не компенсації треба вимагати, а зміни перевізника. Я от на Дніпро дивлюся. Поки думаю. (там теж не дуже було, але все ж краще. Правда тоді через Садко)
     
  15. Toluk
    Offline Toluk ШопоНафт
    Сообщения:
    65
    Благодарности:
    14
    Регистрация:
    07.06.2018
    Откуда:
    Украина
    У мене теж висить на митниці, а сьогодні зупинили ще одну посилку, море від 02.20. Схоже що будуть шмонати контейнери через один...
     
  16. Vas73
    Offline Vas73 ШопоАктивист
    Сообщения:
    1.424
    Благодарности:
    661
    Регистрация:
    19.02.2016
    Откуда:
    Ukraine
    Имя:
    Vasyl
    МістАмерика займається доставкою. От вони й доставили посилку з NJ до Львова на ММПО( відправлено 14 січня а прибуло 22 лютого - майже в термін). Далі вступає в дію наша митниця на яку Міст не має( не мав би мати) впливу. Добре що ще брокери безкоштовні... Якось отримував DHL то за те що вони подали мої документи ще оплачував послуги брокерів. НП теж потребує доплати за роботу митних брокерів. На Дніпро не беруть за брокерів проте там інша ситуація... Посилка куплена 20-22 листопада ще навіть не прибула в УА( була послуга розконсолідації). Посилка відправлена 4 січня морем. Тобто стоїть очікувана дата прибуття 1 квітня... Знову ж, через хворобу персоналу, все завмерло і не розконсолідовувалося і не відправлялося... Лоти також вже не відкриваються і, мабуть, мене чекає дуже подібний квест лише з іншими брокерами\митниками... В цьому випадку доставка буде більше 4 а то й до 5 місяців... Не існує ідеальних( таких як дехто понапридумував) форвардерів, я не знайшов. Якщо форвардер буде ідеальним( у відношенні до клієнта) то ціна послуг буде така що ніхто не буде ним користуватися...IMHO

    PS. На ринку форвардерів з є кілька крупних фірм. Ваші заклики не користуватися послугами виглядають по дитячому...Не влаштовує сервіс - голосуйте гаманцем і міняйте форвардера.
    PPS. Більше всього подобаються ті хто виють який хреновий Міст і далі користуються його послугами... Раз користуються значить у інших форвардерів ще гірше?

    Авіа від 11 учора прошло ММПО( кілька посилок)

    2021-03-11 USA New Jersey 1/1 SHIPPED FROM NEW JERSEY, USA
    2021-03-18 16:41:02 UKRAINE Lviv 1/1 ARRIVED AT INTERNATIONAL SORTING CENTER
    2021-03-18 18:26:19 1/1 RECIPIENT WAS VERIFIED
    2021-03-18 18:48:59 UKRAINE Lviv 1/1 LEFT THE INTERNATIONAL SORTING CENTER FOR FINAL DESTINATION

    В мене попередні авіа висіли на ММПО більше двох діб і далі були відпущені без нарахувань. Мабуть у них завали і не встигають розгрібати.

    Море віж 20 лютого пройшло ММПО
     
    Последнее редактирование: 19 Март 2021
    Roman Fedora, Marina_C и koljan14 нравится это.
  17. Igogo
    Offline Igogo ШопоНафт
    Сообщения:
    55
    Благодарности:
    18
    Регистрация:
    10.03.2021
    Откуда:
    Гондурас
    Имя:
    Igogo
    Тут я з вами незгоден! Ви в Міст США,замовляли послугу доставки з NJ до Львова на ММПО?
    Думаю,що ні! Тому митниця,брокери, це все питання які повинен вирішувати Міст США! А в реальності,все навпаки. Ситуація така,всі мовчимо,а потім запитуєм - чому вс так погано!
    Мист США,користуюсь останній раз! Далі поки НП,там теж не все так добре,але відправник тохь якось може вплинути на швидкість доставки у випадку коли затримали відправлення - в крайньому випадку поїхав на Салютну 2,показав документи,через пару днів отримав!
     
    bbyte нравится это.
  18. bbyte
    Offline bbyte ШопоФанат
    Сообщения:
    401
    Благодарности:
    125
    Регистрация:
    01.03.2014
    Откуда:
    UA-ZP
    Имя:
    R
    Був би в них теж ДЕ--я б вже також перейшов би на НП.
    --- Добавлено, 19 Март 2021 ---
    Глянув Дніпро--народ плюється). От лажа.
     
  19. Igogo
    Offline Igogo ШопоНафт
    Сообщения:
    55
    Благодарности:
    18
    Регистрация:
    10.03.2021
    Откуда:
    Гондурас
    Имя:
    Igogo
    У НП,ще консолідації немає! Я відправив дві посилки(до 0,5 кг) одна ДЕ Мист США,друга НП - різниця в ціні доставки получилась 4$. Дешевше Мист США,але термін доставки уже 23 дні(це авіа)!
     
    Roman Fedora и bbyte нравится это.
  20. bbyte
    Offline bbyte ШопоФанат
    Сообщения:
    401
    Благодарности:
    125
    Регистрация:
    01.03.2014
    Откуда:
    UA-ZP
    Имя:
    R
    Точно--ще без консолідації. Теж важливо. Коротше найкращий варіант самому літати в штати)
     
    Igogo нравится это.
Поделиться этой страницей