Meest America - доставка из США

Тема в разделе "США", создана пользователем Meest-America, 15 Март 2012.


  1. © ALL RIGHTS
    Offline © ALL RIGHTS ШопоНафт
    Сообщения:
    130
    Благодарности:
    82
    Регистрация:
    20.07.2018
    Откуда:
    DE HAUTE VOLTA
    Змінивши перевізника і не розібравшись в проблемі Ви тільки можливо відтермінуєте схожу проблему. В даній Вашій ситуації вирішення слід шукати в eBay, і зауважу служба підтоимка в них працює чудово. Хоч, думаю що відповідь для вирішення можна найти в їхніх інструкціях і без залучення працівників. ПайПал даремно не турбуйте і не дратуйте особливо - Вам це обійдеться значно "дорожче" в сенсі моральних і душевних втрат. Ваша проблема - не їх вина, і безпека в них має пріоритетне місце, вони працюють безпосередньо з рахунками і коштами, тому краще підозрілу ситуацію чи не зрозумілий платіж призупинити, ніж потім компенсовувати чиїсь втрати і розшукувати втрачені кошти. Ну а "Міст" здійснює доставку замовленого Вами, до Ваших покупок він стосунку не має, Ваша претензія до них незрозуміла. Що саме Ви хотіли від "Міст"? Вони прописали правила - Ви з ними погодились, Вам надали умовну "комірку" - користуйтесь. Якщо Ви опишете свої претензії відповідно до якогось пункту публічного договору між Вами і "Міст", тоді можна буде шукати вирішення Вашої проблеми.
     
  2. hemolog
    Offline hemolog ШопоНафт
    Сообщения:
    82
    Благодарности:
    26
    Регистрация:
    17.02.2013
    Откуда:
    Черноморск
    Имя:
    Сергей
    На цьому форумі не люблять забагато тексту.
    Більше 10 років тому був один московський (поняття Московія - повністю відповідає історичній справедливості :) ) форум, присвячений тематиці покупок за кордоном. На цьому форумі я побачив такі слова, як "палка", "тапок", "пиндоcы" та інші. Я прекрасно розумію, що ці слова означають, але я їх ніколи не використовував і не використовую в тому значенні, як було на форумі. Я вже не пам'ятаю, як той форум тоді називався. Зараз він зветься Taker.im

    Взагалі палка - це дуже корисна річ! Палка колись зробила з мавпи людину (так кажуть :) ). Але зараз цей метод чомусь не працює. Я маю на увазі, за допомогою палки зробити людину з "абізяни". Паяльник працює набагато краще (це жарт :) )
     
    Последнее редактирование: 13 Декабрь 2020
  3. Serjlive
    Offline Serjlive ШопоЗнаток
    Сообщения:
    652
    Благодарности:
    275
    Регистрация:
    12.12.2015
    Откуда:
    Украина
    Имя:
    Сергей
    Вы в курсе, как службы доставки США относятся к доставке посылок? Неудивительно, что часть посылок так и не появляется в кабинете форвардера. С распространением онлайн-шопинга, в США появились десятки тысяч людей, которые живут c воровства посылок из-под двери, и только этим и промышляют. Porch pirates («пираты крыльца») в США – это уже профессия, и тем не менее, свои традиции - кидать посылки на улице, почтовые службы США продолжают. Просто посмотрите на эти видео.





    https://youtu.be/4jCQl5ic3PE

    Кроме того, воруют и сами курьеры, после того, как сделают фото, что якобы доставили:
    https://www.reddit.com/r/Wellthatsu...aving_an_amazon_driver_who_delivers_and_then/
    https://abc13.com/amazon-driver-steals-package-raleigh-nest-cam-deliery/5603990/
    https://6abc.com/amazon-delivery-driver-online-shopping-steals-packages/5836562/
    https://www.abc10.com/article/news/...kage/103-7e683c91-7aec-4420-b963-cec8a9d8e427
     
    MarUSA, hemolog и mmx нравится это.
  4. *Chocolate*
    Offline *Chocolate* ШопоЭксперт
    Сообщения:
    2.009
    Благодарности:
    1.531
    Регистрация:
    09.01.2014
    Откуда:
    Киев
    Имя:
    Наташа
    Serjlive, жесть, и 90% воров это ниги))
     
    MarUSA нравится это.
  5. Serjlive
    Offline Serjlive ШопоЗнаток
    Сообщения:
    652
    Благодарности:
    275
    Регистрация:
    12.12.2015
    Откуда:
    Украина
    Имя:
    Сергей
    Да нигеры - это американское проклятье )

    Я когда зарегистрировался в UPS и заполнял форму для оплаты и получения стикера, заметил отдельную опцию - что-то типа "вручить посылку строго адресату". Т.е. предполагается, что по умолчанию будет нормально отдать вашу посылку и бухающему неподалеку Дону Карлосу )). И это при том, что опция "signature" - заказывается отдельно и никак не связана с первой. Нам этого не понять.

    Бойтесь, чтобы вашу посылку не привез курьер в субботу, или воскресенье. Я бы на месте Мист принимал почту и по выходным, дабы избежать неприятностей для клиентов. Но, похоже, их это не слишком заботит, а USPS может кинуть на улице посылку, когда им вздумается.
     
    Последнее редактирование: 13 Декабрь 2020
    Alyona.niki и *Chocolate* нравится это.
  6. hemolog
    Offline hemolog ШопоНафт
    Сообщения:
    82
    Благодарности:
    26
    Регистрация:
    17.02.2013
    Откуда:
    Черноморск
    Имя:
    Сергей
    Так, знаю.
    У 2014 році, якщо не помиляюсь, купив у одного продавця 5 ноутбуків. Ноути вживані, без оригінальної упаковки. Розписав продавцеві, щоб добре упакував в 3 коробки. Продавець упакував в одну. Відправив через UPS на склад Meest.
    До мене приїхали всі п'ять, але у трьох були розбиті екрани.
    В компанії Meest відповіли відразу, - А ви фото замовляли? А ви перевірку товару замовляли? Ні? То до нас які можуть бути претензії?!!!
    У компанії UPS теж все прекрасно: прізвище відправника є, прізвище отримувача теж є (там якесь ім'я, мабуть це якийсь представник Meest - скоріш за все він розписався в отримуванні посилки), вага до прийому і після видачі відповідає, коробку не вскривали. Короче, теж все ОК.
    Зв'язався з відправником. Пояснив ситуацію. Він обіцяв відшкодувати. Але збрехав...
     
  7. nyakove
    Offline nyakove Интересующийся
    Сообщения:
    4
    Благодарности:
    0
    Регистрация:
    13.12.2020
    Откуда:
    Киев
    А чому ви не замовили ці послуги?
     
  8. Alyona.niki
    Offline Alyona.niki ШопоБолтун
    Сообщения:
    164
    Благодарности:
    140
    Регистрация:
    21.09.2018
    Откуда:
    Украина
    Имя:
    Алена
    Мою привезли на выходных месяц назад в Дэлавер, какая-то контора Lasership , минус 300 баксов. :bye-bye:
     
    Последнее редактирование: 13 Декабрь 2020
  9. mmx
    Offline mmx ШопоФанат
    Сообщения:
    335
    Благодарности:
    154
    Регистрация:
    29.03.2014
    Откуда:
    UA
    Имя:
    mmx
    И они, в общем-то, правы :
    какие к ним претензии ?
    Коробка приехала на склад, приклеили стикеры с новым адресом, отправили через океан.

    Кстати, Вы ж видели, что пришла 1 коробка, а не 3, могли сразу же попросить вскрыть, сделать фото, если что - тут же потребовать у продавца согласие на возврат и отправить обратно.
     
  10. Newport
    Offline Newport ШопоПрофи
    Сообщения:
    1.708
    Благодарности:
    677
    Регистрация:
    07.11.2017
    Откуда:
    Warszawa
    Имя:
    App
    этаж 10 баксаф тышооо
     
    fudor и mmx нравится это.
  11. mmx
    Offline mmx ШопоФанат
    Сообщения:
    335
    Благодарности:
    154
    Регистрация:
    29.03.2014
    Откуда:
    UA
    Имя:
    mmx
    А шо делать, жизнь вообще недешёвая штука, за всё плати, да ещё и обычно из своего кармана.

    Я заказываю фото и открытие посылок, если возникают сомнения, за этот год было дважды за мой счёт и 3й раз было, что ошибся Мист, за эти фото с меня денег не взяли.
    1й раз, например, продавец молча послал заказ 2 посылками из 2 разных концов США , суммарно 3 единицы одинакового мелкого товара, 1й тракинг номер написал, про 2й ни слова.
     
    Последнее редактирование: 13 Декабрь 2020
  12. mmx
    Offline mmx ШопоФанат
    Сообщения:
    335
    Благодарности:
    154
    Регистрация:
    29.03.2014
    Откуда:
    UA
    Имя:
    mmx
    Странные у Вас решения, как для Ebay покупателя с многолетним опытом.
    И как для клиента Миста с 12 года тоже.
    закрытие аккаунта с 11-летней историей в таких случаях лишь вредит Вам.

    Получение посылок как от продацов, которые Вам что-то ранее продавали, так и просто ошибочных, происходит время от времени, это обыденность.
    Кстати, Мист не берёт деньги за фото, если в результате выясняется, что посылка не ваша и Мист ошибочно вписал её в Ваш ящик.
    У меня недавно был такой случай, пришла неведомая посылка на склад, я заказал фото, выяснилось, что то была ошибка Миста-а, денег с меня за эти фото не взяли, коробку с запчастями перенаправили другому кленту Мист -а.
    --- Добавлено, 13 Декабрь 2020 ---
    ну вот зачем эти понтования здесь ?
    тем более , что Вы вроде как опытный, взрослый человек.
    Вопросы с Мист - ом решаются в тикетах, переписке, разговорах с ними.
    Вопросы с американским правосудием, если уж они возникнут, тем более решаются не на этом форуме.
     
    SergeyOd, Николаевич и Serjlive нравится это.
  13. Николаевич
    Offline Николаевич ШопоНавигатор
    Сообщения:
    1.047
    Благодарности:
    353
    Регистрация:
    30.05.2017
    Откуда:
    Украина
    Имя:
    Александр
    Друзья, что случилось с UPS \ USPS ???у у меня полная Ж огурцов.. см сами. у кого то движуха есть или один я такой?? с 10 числа не вручили посылку , а др без движений.. Все мои без движений . висят screen 2020-12-14 в 13.22.19. screen 2020-12-14 в 13.23.28.
     
  14. bbyte
    Offline bbyte ШопоФанат
    Сообщения:
    401
    Благодарности:
    125
    Регистрация:
    01.03.2014
    Откуда:
    UA-ZP
    Имя:
    R
    Колись бачив подібні відео. Припускаю, що це все ж рідкісні випадки. Інакше тут би ціла гора відгуків була про пошкоджені і вкрадені\загублені посилки.
    --- Добавлено, 14 Декабрь 2020 ---
    Мляха...воно ще російською.
    В мене остання гуляла 10 днів. Теж переплутали і на інше відділення вислали. Зараз же закупи на Різдво в них. До чого паніка?
     
  15. Николаевич
    Offline Николаевич ШопоНавигатор
    Сообщения:
    1.047
    Благодарности:
    353
    Регистрация:
    30.05.2017
    Откуда:
    Украина
    Имя:
    Александр
    Это вопрос а не паника, может что то случилось , а я не знаю. Как видно лежит в отделении под боком 4 дня. может запретили движняк в связи с вирусом??
     
  16. Serjlive
    Offline Serjlive ШопоЗнаток
    Сообщения:
    652
    Благодарности:
    275
    Регистрация:
    12.12.2015
    Откуда:
    Украина
    Имя:
    Сергей
    Так і є. З постійною періодичністю. Тому не так вже й рідкісні.
    Вперше звернув увагу на таке явище, ще кілька років тому, коли на спеціалізованному технічному форумі колега виклав відео, як кур'єр кидицяє йго крихке обладнання.
     
    Последнее редактирование: 14 Декабрь 2020
  17. bbyte
    Offline bbyte ШопоФанат
    Сообщения:
    401
    Благодарности:
    125
    Регистрация:
    01.03.2014
    Откуда:
    UA-ZP
    Имя:
    R
    Панічне питання тоді. По тексту якраз воно.
    По тій останній, що в мене була--майже тиждень не було оновлення. Потім посунулась і зразу у ДЕ з'явилась. Тож, скоріше всього, це такий передсвятковий період. (Або новий-старий вірус сракорукості працівників пошти).
    --- Добавлено, 14 Декабрь 2020 ---
    Гаразд--як тоді пояснити, що посилки раптом реєструються в каб. Місту через тижні місяці?
    В мене зазвичай "пошкодження" були якраз через наволочних торгашів, які хотіли заробити зайві 20дол. на продажі і не бажали робити норм фото дефектів.
    + Є надія на те, що до того гаража Місту фургончик пошти може під'їхати.
    + Сам представник Місту писав\ла тут, що в них висить вивіска--на лишайте посилки на порозі.
     
  18. Serjlive
    Offline Serjlive ШопоЗнаток
    Сообщения:
    652
    Благодарности:
    275
    Регистрация:
    12.12.2015
    Откуда:
    Украина
    Имя:
    Сергей
    Це підвержує, що були, або є такі випадки.
    А ще пам'ятаю, Міст якось просив клієнтів залишати повідомлення відправникам, щоб не підвозили посилки на вихідні. Ви це робите?
     
    Последнее редактирование: 14 Декабрь 2020
  19. bbyte
    Offline bbyte ШопоФанат
    Сообщения:
    401
    Благодарности:
    125
    Регистрация:
    01.03.2014
    Откуда:
    UA-ZP
    Имя:
    R
    Звісно. Цього ніхто не заперечує. Проте ж--який об'єм? Проблемні у відсотковому відношенні навряд суттєво. Хоча в тих же коментах до подібних відео дехто пише, що це трохи не буденна ситуація в юспс. Але ж не будемо вірити всьому написаному?
    До речі якось в нашому відділенні укрпошти теж бачив подібне, коли прийшли посилки. Не прям такі метання на 10м, але вони ловили посилки, які з фургона викидав (відносно обережно) чувак на 2 метри. Дівкам навіть смішно і весело було. Типу забавки такі. Гра--злови посилку.
    А в посилках же міг бути чийсь подарунок. Хтось збирав місяці на якийсь девайс. Або просто рідкісна довгоочікувана і важко-знайдена річ. Але для тих поштарів воно...
     
  20. Umnij
    Offline Umnij ШопоНафт
    Сообщения:
    53
    Благодарности:
    15
    Регистрация:
    01.02.2018
    Откуда:
    Украина
    Написал такет по поводу задержек с отправлениями (от 07.12 заказ море все ещё "In Progrees", авиа - оплачен, но не вылетел)
    upload_2020-12-14_15-26-41.
     
Поделиться этой страницей