Meest America - доставка из США

Тема в разделе "США", создана пользователем Meest-America, 15 Март 2012.


  1. Slavko
    Offline Slavko ШопоНафт
    Сообщения:
    125
    Благодарности:
    31
    Регистрация:
    30.04.2014
    Откуда:
    Україна
    Имя:
    Славко
    Не предоставляет ли Мист-Америка такую услугу, как выкуп товара для клиента? В случаях, когда магазин не принимает наши банковские карты. Спасибо.
     
  2. Racer
    Offline Racer ШопоНафт
    Сообщения:
    91
    Благодарности:
    18
    Регистрация:
    05.05.2014
    Откуда:
    Одесса
    Мне тоже интересен данный вопрос. И если такая услуга есть, то каковы условия и как ее заказать?
     
  3. Nelita
    Offline Nelita ШопоНафт
    Сообщения:
    103
    Благодарности:
    37
    Регистрация:
    23.02.2015
    Откуда:
    Lviv
    Имя:
    Nelia
    Чтоб таможне даже при большом желании не было к чему придолбаться, было ж пару случаев не так давно
     
  4. Slavko
    Offline Slavko ШопоНафт
    Сообщения:
    125
    Благодарности:
    31
    Регистрация:
    30.04.2014
    Откуда:
    Україна
    Имя:
    Славко
    А по-подробнее можно или ссылку на такие случаи. спс. Т.е. на таможне есть информация о банковских картах, с которых оплачены покупки и они могут по этому параметру отфильтровать у себя в программе посылки с конкретного контейнера, которые оплачены одной и той же картой? Это звучит, как фантастика...
     
    Последнее редактирование: 24 Сентябрь 2015
  5. fragile
    Offline fragile ШопоНовичок
    Сообщения:
    22
    Благодарности:
    2
    Регистрация:
    12.08.2015
    Откуда:
    Kiev
    Оплатила бокс 14.09.2015, 22.09.2015 появился статус бокса "ММПО - зареєстровано" - обычно через сколько времени бокс появляется на таможне после появления такого статуса? :) P.S. доставка морем
     
    Последнее редактирование: 24 Сентябрь 2015
  6. Grossmeister
    Offline Grossmeister ШопоНафт
    Сообщения:
    65
    Благодарности:
    12
    Регистрация:
    11.06.2015
    Откуда:
    Київ
    Щодо Skype. Напишіть чітко свій логін (саме логін, а не назву).
    Пошук дає такі варіанти:
    "meest-america,"
    "meest-america,inc"
    "meest-america,inc,"
    "meest-america,inc."
    "meest-america.inc."

    № 1, 3 та 5 це явно фейк, а який правильний: №2 чи 4 (обидва з логотипом)?
     
  7. Slavko
    Offline Slavko ШопоНафт
    Сообщения:
    125
    Благодарности:
    31
    Регистрация:
    30.04.2014
    Откуда:
    Україна
    Имя:
    Славко
    Тот, у которого логотип - сине-красная надпись на белом круге.
    MEEST-America Inc

    с 9:00 до 24:00 Пн-Пт по Киеву
    с 9:00 до 15:00 в Сб
    Время работы Skype

    5:07 Elizabeth, NJ, Сполучені Штати

    Также свои вопросы о сервисе вы можете задать по телефону 18002889949 или на email info@meest.us
     
  8. Grossmeister
    Offline Grossmeister ШопоНафт
    Сообщения:
    65
    Благодарности:
    12
    Регистрация:
    11.06.2015
    Откуда:
    Київ
    Цей критерій вже не є достатнім, на жаль. Ось що видає Скайп (див. аттач).
    Можете скопіювати логін з особистих даних контакта?
     

    Вложения:

    • meest_skype.
      meest_skype.png
      Размер файла:
      10,3 КБ
      Просмотров:
      0
  9. Slavko
    Offline Slavko ШопоНафт
    Сообщения:
    125
    Благодарности:
    31
    Регистрация:
    30.04.2014
    Откуда:
    Україна
    Имя:
    Славко
    Все там достатньо. Другий зверху на вашій картинці.
     
    Grossmeister нравится это.
  10. Meest-America
    Offline Meest-America ШопоЗнаток Официальный представитель
    Сообщения:
    993
    Благодарности:
    376
    Регистрация:
    29.04.2014
    Откуда:
    США
    Имя:
    Meest-America
    Дорогие клиенты, обратите внимание, что наш аккаунт в скайпе продублирован мошенниками. Если Вы пишите и звоните безрезультатно или Вам предлагают оплатить какие-то услуги с помощью денежного перевода на карту - это ТОЧНО мошенники. К сожалению, Скайп пока не способствует разрешению этой ситуации. Мы прилагаем все усилия для поиска решения этой проблемы. А пока просим Вас не терять бдительность и помнить, что оплата услуг нашей компании происходит - ТОЛЬКО через Ваш личный секретный кабинет в my.meest.us или при получении Вашей посылки.

    [​IMG]
    Птичкой отмечен официальный аккаунт Meest-America в Skype.
    [​IMG]
    Это официальный аккаунт Meest-America в Skype.
    --- Добавлено, 25 Сентябрь 2015 ---
    Этот статус значит, что посылка отправлена и США и просто внесена в реестр таможни, чтобы при поступлении ее просто отсканировали, это новый современный метод проведения грузов через таможню. Более быстрый, чем раньше, когда сначала ждали посылку, потом ждали документы бумажные, потом сопоставляли посылку и декларацию. Ожидать посылку стоит в рамках сроков, указанных на сайте для Вашего города, с момента отправления посылки.
     
  11. melius
    Offline melius Интересующийся
    Сообщения:
    1
    Благодарности:
    0
    Регистрация:
    28.09.2015
    Откуда:
    Украина
    Имя:
    Ольга
    Подскажите, есть ли такая услуга как переадресация посылки с Миста на другой адрес в США? Какая стоимость? Спасибо.
     
  12. Meest-America
    Offline Meest-America ШопоЗнаток Официальный представитель
    Сообщения:
    993
    Благодарности:
    376
    Регистрация:
    29.04.2014
    Откуда:
    США
    Имя:
    Meest-America
    Добрый день! Если речь идет о возврате неверной покупки, вот информация для Вас:

    Можно ли вернуть товар обратно продавцу?
    Да, можно вернуть товар назад продавцу к моменту его отправления в страну назначения. Есть несколько вариантов возврата :
    1. Магазин высылает трек номер Вам на email, а Вы нам по адресу package.handling@meest.us, мы клеим и отправляем продавцу.
    2. Для UPS на коробке можем написать return to sender и отдать ups на возврат, в таком случае нет никаких номеров, по которым можно отследить доставку и отправку от нас.
    3. Если в поступившей к нам коробке уже есть наклейка для возврата товара, то мы ее наклеим на коробку и отправим товар обратно в магазин. Обычно известные в США магазины обеспечивают бесплатный возврат.
    4. Мы делаем наклейку, которая стоит вам от $8 до $35 за один трек номер, тогда вы можете отследить возврат на сайте компании Федекс.
    Более подробно: сайт.

    Если же Вы хотите просто использовать наш склад, как промежуточное место доставки, такое мы не практикуем. Но если у Вас какая-то неординарная ситуация, ВЫ всегда можете обратиться за консультацией по скайпу: контакты.
     
  13. Yulia_13
    Offline Yulia_13 ШопоБолтун
    Сообщения:
    173
    Благодарности:
    44
    Регистрация:
    10.09.2015
    Откуда:
    Украина
    Имя:
    Юлия
    Наталія, добрий вечір.
    Я уже описувала тут раніше свою проблему яка виникла и Містом. Що мої дві посилки мали ризик зустрітися на митниці і в сумі могли перевищити митний ліміт. Одним словом, брокерську очистку Міст я замовила про всяк випадок, вони додали її до вартості за другу посилку. Але мої посилки не зустрілися на таможні. Перша прошла таможню і вже у мене. А за другу я ще не платила і вона до митниці ще не дійшла. Але мені доведеться платити по ній очистку 10%, при тому що посилка не перевищує вартості 150 євро. На Міст по скайпу дозвонитися не можу зараз.
    Можна буде зняти плату за брокерські послуги Місту, коли посилка ще не прибула до кордону і она не перевищує митний ліміт?
     
    Последнее редактирование: 29 Сентябрь 2015
  14. Ядрён Батон
    Offline Ядрён Батон Интересующийся
    Сообщения:
    3
    Благодарности:
    0
    Регистрация:
    30.09.2015
    Откуда:
    Киев, Украина
    Имя:
    Александр
    Сегодня решил зарегистрироваться в my.meest. При входе в кабинет браузер говорит, что соединение небезопасно и может быть доступ третьих лиц. Пишу Мисту, спраштваю, это нормально? Ответ: "это не нормально". Всё!!! Ни советов, ни озабоченности, никакой помощи. И это только регистрация. Что будет дальше, если возникнут вопросы в ходе отправки грузов?...
     
  15. Meest-America
    Offline Meest-America ШопоЗнаток Официальный представитель
    Сообщения:
    993
    Благодарности:
    376
    Регистрация:
    29.04.2014
    Откуда:
    США
    Имя:
    Meest-America
    Доброго дня! Отримати відповідь на Ваше запитання можна тільки в головному американському офісі. Спробуйте набрати чи написати офіс по скайпу, оператори в мережі. Бажаю вирішення ситуації на Вашу користь. Гарного Вам дня!
    --- Добавлено, 30 Сентябрь 2015 ---
    Добрый день! Проверьте, пожалуйста, настройки Вашего браузера.
     
  16. Ядрён Батон
    Offline Ядрён Батон Интересующийся
    Сообщения:
    3
    Благодарности:
    0
    Регистрация:
    30.09.2015
    Откуда:
    Киев, Украина
    Имя:
    Александр
    Добрый день! Проверьте, пожалуйста, настройки Вашего браузера.[/QUOTE]
    Не подскажите, что именно я должен проверить в настройках. При входе в paypal или другие защищенные ресурсы , такой проблемы нет.
     
  17. Meest-America
    Offline Meest-America ШопоЗнаток Официальный представитель
    Сообщения:
    993
    Благодарности:
    376
    Регистрация:
    29.04.2014
    Откуда:
    США
    Имя:
    Meest-America
    Не подскажите, что именно я должен проверить в настройках. При входе в paypal или другие защищенные ресурсы , такой проблемы нет.[/QUOTE]
    Лучше всего обратиться в техническую поддержку my.meest@meest.us, так как я не компетентна в этом вопросе. Но по обращениям клиентов знаю, что часто проблема захода в личный кабинет прячется в настройках браузеров компьютеров клиентов, их много и приложений в них может быть тоже очень много. Обычно помогает такая проверка - зайти с другого браузера или устройства.
     
  18. Ядрён Батон
    Offline Ядрён Батон Интересующийся
    Сообщения:
    3
    Благодарности:
    0
    Регистрация:
    30.09.2015
    Откуда:
    Киев, Украина
    Имя:
    Александр
    Вот переписка. Судите сами

    30 сент. 2015 г. 18:47 пользователь "my.meest" <my.meest@meest.us> написал:


    Ви задали вопрос Это нормально? Я ответил Нет не нормально!

    From: Александр
    [mailto:]
    Sent: Wednesday, September 30, 2015 10:18 AM
    To: my.meest
    Subject: RE:


    Владимир, Вы считаете это адекватный ответ? При входе в личный кабинет Вашего сервиса возникает риск доступа к информации со стороны третьих лиц, а Вы даете такие ответы?

    30 сент. 2015 г. 16:21 пользователь "my.meest" <my.meest@meest.us> написал:

    Добрый день

    Нет не нормально!

    Спасибо


    Volodymyr

    641 Dowd Ave.

    Elizabeth, NJ 07201

    www.meest.us

    1 908 289 5556


    From: Александр [mailto:]
    Sent: Wednesday, September 30, 2015 2:02 AM
    To: my.meest@meest.us
    Subject:


    При открытии страницы my.meest.usбраузер предупреждает, что страница безопасна, но обнаружен сторонний контент и третье лицо может внести изменения... Это нормально?
     
  19. Yulia_13
    Offline Yulia_13 ШопоБолтун
    Сообщения:
    173
    Благодарности:
    44
    Регистрация:
    10.09.2015
    Откуда:
    Украина
    Имя:
    Юлия
    Прийшов сьогодні лист, що Міст не може виключити з посилки брокерські послуги і доведеться мені за них платити. Хоча моя вартість посилки не перевищує 150$
    Дивна ситуація вийшла. І тепер я розумію, що це було не що інше як хитрий план зі сторони Місту, щоб здерти з мене гроші.

    Свій товар, який перевищував вартість 150$ я розділила на 2 посилки. І жодна з цих посилок митний ліміт не перевищувала. І все було би добре, вони б попливли в Україну на різних кораблях, якби Міст мені не не вислав листа, що мої 2 посилки попадають на сьогоднішню відправку разом і це в сумі перевисить митний ліміт. І запропонували брокерські послуги свої. Лист дивіться в "Вложениях"

    Я занепокоїлась з цього приводу, звонила їм по скайпу, вони сказали що відправили їх різними кораблями, але посилки вони можуть на митниці зустрітися. Хоча як виявилось, різниця у відправці між ними була 9 днів! І це я тепер знаю що вони б ніяк не могли зустрітися. А тоді я по незнанню довірилась на цій інформації, написала листа в бугалтерію і запитала чи можна замовити брокерські послуги. Замість того щоб відповісти можна, вони мені їх уже включили, не дивлячись на те, що посилка неперевищувала ліміт.
    Перша посилка пройшла митницю і вже в мене, а друга в дорозі. Я поцікавилася в бугалтерії чи можна відмінити брокерські послуги. На що вони мені відповіли ні, тому що вони вже включені в оплату митниці. По суті мені треба платити ні за що.

    Чому ж мене в бугалтерії не проінформували відразу що посилки мої не мають шансу зустрітися, а на другу посилку митні послуги добавляти не треба, тому що вона не перевищує ліміт? А відразу брокерські послуги включили. І тепер я маю платити ці послуги Місту по суті ні за що! 14$ здерли з мене на рівному місті!

    Для того й вони листа писали, щоб я ці митні послуги в них замовила. По перше написали що на сьогоднішню відправку в мене 2 посилки - це вже не правда, бо вони відправили їх різними кораблями інтервал відправок між ними аж цілих 9 днів! А по друге, бугалтер не мала права включати брокеські послуги без моєї згоди.
    Якщо це непорозуміння з їхньої сторони, то вони мені повинні повернути ці гроші. Інакше я це буду розцінювати як шахрайство. Бо це вони надали мені невірну інформацію, ссилаючись на яку, я заплатила брокерські послуги. Та ще й включили мені ці послуги без моєї згоди на те. Це порушує права споживача. І виходячи з цього я буду діяти належним чином. В мене є лист з перепискою, який являється доказом.

    В скайпі вони не відповідають, тут відповіді теж не має.
    І це вже другий раз у мене з ними проблеми виникають. Перший раз я списала на непорозуміння. Але другий раз - це вже занадто!

    Внизу прикріплюю переписку з бугалтерією і лист з Місту.
     

    Вложения:

    • 2Tu--z67_g4.
      2Tu--z67_g4.jpg
      Размер файла:
      50,8 КБ
      Просмотров:
      0
    • ovcaZnOPclc.
      ovcaZnOPclc.jpg
      Размер файла:
      30,1 КБ
      Просмотров:
      0
    • CAqsJio4mjU.
      CAqsJio4mjU.jpg
      Размер файла:
      53,8 КБ
      Просмотров:
      0
    Последнее редактирование: 1 Октябрь 2015
  20. Meest-America
    Offline Meest-America ШопоЗнаток Официальный представитель
    Сообщения:
    993
    Благодарности:
    376
    Регистрация:
    29.04.2014
    Откуда:
    США
    Имя:
    Meest-America
    Доброго дня! Мені дуже шкода, що Ви потрапили у таку ситуацію. Але вона має пояснення. Якщо перегортати наше з Вами листування в цій гілці, то стає зрозумілим, що Ви спочатку надіслали посилки, а потім схопилися попередити можливі проблеми. Компанія діє в такому випадку по алгоритму, без якихось корисних думок, завжди на користь клієнта. Якщо посилки зустрілися б, а це могло статися (ця інформація невідома на етапі, коли можна вносити дані до декларації, я Вам вже про це писала), Ви б мали набато більшу втрату (штраф за перевищення+розмитнення по держ.відсотку - близько 43% від загальної вартості вкладень посилки + біля 500 митний брокер), і тоді б теж звинувачували нас. Вам запропонували варіант оплатити митну очистку, Ви погодилися (коли оплатили). Якщо Ви хотіли б відмовитися, могли б звернутися із проханням забрати очистку із декларації (це типова ситуація, протягом дня після виставлення інвойсу цю інформацію можна змінити). Тому я, крім коментування цієї ситуації, на жаль, предметно нічим Вам не можу допомогти.
     
    Nelita нравится это.
Поделиться этой страницей