Meest America - доставка из США

Тема в разделе "США", создана пользователем Meest-America, 15 Март 2012.


  1. Spectre
    Offline Spectre ШопоНовичок
    Сообщения:
    5
    Благодарности:
    1
    Регистрация:
    06.11.2018
    Откуда:
    Ukraine
    Имя:
    Тарас
    Ответили сегодня: Здравствуйте! Посылка ожидается в Украине в ближайшие 2 дня.
    Спасибо.
     
  2. christinaa
    Offline christinaa ШопоБолтун
    Сообщения:
    281
    Благодарности:
    401
    Регистрация:
    28.05.2013
    Так і знала, що буде сюрприз. Капець якийсь, а не Міст. Ще обманюють, на ходу викручуються і перекручують свою брехню. Тьху на них!

    Ось відповідь представника Моста на іншому форумі
    "Доброго дня, Юлія. В нас змінився алгоритм обробки відправлень. Відтепер клієнт має оплатити інвойс і лише після зарахування оплати посилку буде відправлено."

    Мені сьогодні бухгалтерія сказала, що це не відповідає дійсності і посилка буде відправлена (я спеціально уточнила і перепитала саме по цій фразі Наталії).
    Підкажіть, будь ласка, кому з представників компанії вірити - Наталії чи Бухгалтерам? Що буде, якщо в черзі ще одна посилка?
    Не хочеться потрапити у халепу ще й тому, що немають "технічних можливостей" (с) прийняти оплату.
     
  3. Saymin
    Offline Saymin ШопоНафт
    Сообщения:
    85
    Благодарности:
    76
    Регистрация:
    18.09.2017
    Откуда:
    Ukraine
    Имя:
    Saaymin
    підкажіть, будь-ласка, що там зараз з консолідацією. досі навязують додаткові коробки ?
     
  4. Per7ik
    Offline Per7ik ШопоЗнаток
    Сообщения:
    562
    Благодарности:
    167
    Регистрация:
    05.11.2018
    Откуда:
    Киев
    Имя:
    Александр
    уже все ок
     
  5. NKris
    Offline NKris ШопоНафт
    Сообщения:
    129
    Благодарности:
    15
    Регистрация:
    22.08.2017
    Откуда:
    Украина
    Выставили инвойс на море, посылка должна быть на чуть больше 5кг, в инвойсе идет ка минимальная стоимость...
    Кто-то сталкивался?
     
  6. MarUSA
    Offline MarUSA ШопоМастер
    Сообщения:
    3.889
    Благодарности:
    3.462
    Регистрация:
    11.12.2013
    Откуда:
    Ukraine
    Имя:
    Marina
    Ответили, что 6.11 переканировали всё, что есть на складе, моей посылки нету, не получали.
    Пейпал сегодня закрыл мой спор, потому что посылка получена.
    Ладно, выдыхаю, запиваю холодной водой и куплю заказчице часы за свой счёт.
    Но осадочек то осталсяo_O
     
  7. fedex2go
    Offline fedex2go ШопоНафт
    Сообщения:
    64
    Благодарности:
    8
    Регистрация:
    04.01.2017
    Откуда:
    КИЕВ
    MarUSA, это был UPS, Fedex, USPS?
    И как был доказан факт доставки посылки Мисту? Подпись агента, или...?
     
    Последнее редактирование: 14 Ноябрь 2018
  8. *Chocolate*
    Offline *Chocolate* ШопоЭксперт
    Сообщения:
    2.009
    Благодарности:
    1.531
    Регистрация:
    09.01.2014
    Откуда:
    Киев
    Имя:
    Наташа
    MarUSA, Марина, может еще найдется, у меня был случай что потеряли посылку, палатку, ну забила я на нее, больше чем через месяц добавили сами в кабинет и насчитали за хранение , после споров и кучи тикетов сняли плату за хранение и таки отправили в украину, может найдутся еще часы со временем.
     
  9. MarUSA
    Offline MarUSA ШопоМастер
    Сообщения:
    3.889
    Благодарности:
    3.462
    Регистрация:
    11.12.2013
    Откуда:
    Ukraine
    Имя:
    Marina
    Это был USPS и с их стороны никак не был доказан, кроме письма на электронку.
    может, но это не моя покупка, а заказчицы и мне в любом случае нужно отдать ей заказ.
    Если найдётся, хорошо конечно будет, но уже не актуально)
     
  10. fedex2go
    Offline fedex2go ШопоНафт
    Сообщения:
    64
    Благодарности:
    8
    Регистрация:
    04.01.2017
    Откуда:
    КИЕВ
    MarUSA, вы звонили в USPS на горячую линию?
    В принципе, если заняться этим делом, то можно чего-то добиться.
    Они обязаны предоставить доказательства, что почта доставлена.
    Как минимум, они связываются с курьером, который доставлял.
    После этого дают Вам официальный ответ, в письменном виде.

    И надо написать жалобу сюда, приложив письмо от Мист, что посылку не получали:
    https://www.uspsoig.gov/form/file-online-complaint

    Без ответа не оставят.
    Посылка дорогая?
     
    Последнее редактирование: 14 Ноябрь 2018
  11. Meest-America
    Offline Meest-America ШопоЗнаток Официальный представитель
    Сообщения:
    993
    Благодарности:
    376
    Регистрация:
    29.04.2014
    Откуда:
    США
    Имя:
    Meest-America
    Доброго дня, Крістіна. Я прошу вибачення, якщо інформація, яку я публікувала є неточною. Прошу Вас орієнтуватися на коментар фінансового відділу, у них завжди найновіші дані. Я узгоджу уточнення з офісом та опублікую коментар окремо.
     
  12. Umnij
    Offline Umnij ШопоНафт
    Сообщения:
    53
    Благодарности:
    15
    Регистрация:
    01.02.2018
    Откуда:
    Украина
    Проблемы с заполнением морских контейнеров? До сих пор не отправлены посылки! (статус N\A в кабинете)
    Кто-то отправлял морем после этих дат? Ваши посылки уже уехали?
    Посылка CV944823835US задекларирована 06.11,
    CV944828700US и CV944828701US 08.11
    (Оплачены из кредитных средств за утерянный товар.)
     
  13. abrazifff
    Offline abrazifff ШопоЗнаток
    Сообщения:
    512
    Благодарности:
    147
    Регистрация:
    06.07.2013
    Откуда:
    Житомир
    Имя:
    Ростислав
    Umnij, моя морская посылка отплыла или 5го или 6го числа.
     
  14. Hush
    Offline Hush ШопоНафт
    Сообщения:
    92
    Благодарности:
    23
    Регистрация:
    30.09.2016
    Откуда:
    Kyiv
    Имя:
    Alexander
    А во вторник Авиа вылет был?
    Оплатил инвойс в понедельник, а номера контейнера так и нет.
     
  15. Николаевич
    Offline Николаевич ШопоНавигатор
    Сообщения:
    1.047
    Благодарности:
    353
    Регистрация:
    30.05.2017
    Откуда:
    Украина
    Имя:
    Александр
    жди. PS - улетело. у меня конт 2768
     
    Последнее редактирование: 16 Ноябрь 2018
  16. Saymin
    Offline Saymin ШопоНафт
    Сообщения:
    85
    Благодарности:
    76
    Регистрация:
    18.09.2017
    Откуда:
    Ukraine
    Имя:
    Saaymin
    а давно закрылась возможность забирать в отделении? :O.o:
    1 раз заказывала на почтомат - везли больше недели по Киеву
     
  17. olimpic_mike
    Offline olimpic_mike ШопоНовичок
    Сообщения:
    38
    Благодарности:
    8
    Регистрация:
    27.09.2018
    Откуда:
    Украина
    Имя:
    Михаил
    а кто такое сказал/написал?
    последнее время заказываю на почтомат, но забираю часто пораньше, в отделении, как только туда прибывают
    да и самому можно указать доставку в отделение...
     
  18. Saymin
    Offline Saymin ШопоНафт
    Сообщения:
    85
    Благодарности:
    76
    Регистрация:
    18.09.2017
    Откуда:
    Ukraine
    Имя:
    Saaymin
    Позавчера вносила треки в кабинет и оформляла отправку на отделение, сегодня адрес горит с красным восклицательным знаком "Данное отделение закрыто или не обслуживатся".

    На выбор даются только почтоматы, ближайший за полтора км от работы(
     
    Последнее редактирование: 16 Ноябрь 2018
  19. Per7ik
    Offline Per7ik ШопоЗнаток
    Сообщения:
    562
    Благодарности:
    167
    Регистрация:
    05.11.2018
    Откуда:
    Киев
    Имя:
    Александр
    дел)
     
    Последнее редактирование: 16 Ноябрь 2018
  20. christinaa
    Offline christinaa ШопоБолтун
    Сообщения:
    281
    Благодарности:
    401
    Регистрация:
    28.05.2013
    Продовжу свою епопею. Я буду старатися без емоцій, але навряд чи в мене вийде, то вже вибачайте.
    Спершу, напевне, мої висновки
    1) відправляють поки що і без оплати, якщо не оплачено, то затримають доставку Україною і кажуть, що не відправлять наступні посилки.
    Як насправді буде, якщо не оплатити не знаю, але мої дві пішли без оплати, та я не змогла дозволити собі подивитися, що буде, якщо таки не оплачу.

    2) роблять якісь чудні перевірки. Якщо оплачуєте не своєю картою чи кабінет не на ваше ім'я чи, боронь Боже, адресу, то доведеться доводити реальність людини, надсилаючи різноманітні підтвердження імені, адреси і що ще там їм заманеться.
    Мені, от, казали водійське посвідчення їм відсканувати і надіслати o_O хоча і кабінет, і адреса мої, лиш нові. Кажуть, що боряться таким чином із кіберзлочинністю, якісь онлайн карти, онлайн банкінг, чесно кажучи не зрозуміла в чому там проблема. Типу оплачують чужими картами, а верифікації карти недостатньо для встановлення реальності банківського акаунту.

    Історія була така
    Я оплачувала не українською картою, вони все звели до цього нюансу.
    Також, можливо це має якесь значення, у мене старий акаунт, на щастя мій, на моє ім'я. По ньому не було відправлень з березня чи лютого цього року. Не уявляю, що би було, якби я вислала з акаунту, який використовую частіше і який не на моє ім'я. У зв'язку з переїздом, багато інфо залишилося записаними на дисках, які ще не підключені і не під'єднані. Тому я вирішила вислати зі свого акунту, оскільки я пам'ятала прив'язану пошту і змогла відновити пароль. Так, я не пам'ятаю акаунти і паролі, не хакер я( , записую собі, але цього разу не змогла добратися до записів.
    Одним словом вся ця халепа трапилася на мому самому-самому першому акаунті, який колись використовувався доволі активно і на якому, мабуть є вся історія моїх змін адрес, рахунків (українських і неукраїнських) і т.п.

    Перша проблема вилізла, коли не прийняли уже верифіковану карту. Вискочило повідомлення реєструвати ще раз. Знову ж таки, я людина далека від тих всіх онлайн банкігів, а грізне повідомлення "не відправимо без оплати і будем нараховувати пеню за простій" не надто додає сил. Зателефонувала і гречно попросила прийняти оплату телефоном, як це вже не раз було. Мені сказали, що у них тепер відсутні термінали і вони не можуть прийняти в мене оплату. Що?! - подумала я. Адже неодноразова оплату приймали і я оплачувала раніше телефоном. Після того, як я повідомила це оператору, вона стушувалася і сказала, що так можуть оплатити тепер лиш обрані клієнти, до яких, я вочевидь, вже не належу. Тим не менше, на уточнююче запитання - то термінал таки є?, мені промлявили щось на кшталт є, але не для вас і назвали це "технічною проблемою".
    Ця вся брехня мені надоїла, я дочекалася пізнього вечора і попросила чоловіка логінитися в банківські акаунти, щоб зареєструвати карту, мені не приємно, коли я не можу оплатити замовлені послуги.
    Він мені допоміг, я все зробила, зареєструвала і оплатила. Посилка трекнулася позавчорашнім днем, отже таки відправили без оплати, тим не менше я рада була, що змогла оплатити. Посилка не мені, не хотілося б щоб старші люди ще розбиралися.

    Перша пішла, прийшов час другої. Задекларувала, відправила, отримала інвойс, при спробі оплатити - червоне повідомлення про те, що мені не дозволено здійснювати оплати (forbidden). Спробувала ще раз через деякий час - знову те саме. Написала в чат, оскільки я не мала сил телефонувати, злитися, вислуховувати чергову брехню. В чаті якось легше. Не минуло й 40 хвилин, як у черепашачому темпі мені повідомили, що бухгалтерія поставила на мене бан і не зніме, поки я не надішлю підтвердження що моє ім'я належить мені та того, що я саме я зареєстрована за вказаною у рахунку адресою. Поки я це не зроблю можливість опати буде для мене заблокована.
    А щоб вас качка копнула!, як то кажуть у таких випадках.
    У подальшій люб'язній розмові виявилося що мене аж ніяк не підозрюють у фінансових махінаціях та викрадені чужих карток й акаунтів. Верифікації карти уже не достатньо у них нова вказівка щодо оплати неукраїнськими картками і вони нічого вдіяти не можуть.
    Я можу вислати їм водійські права... я перепитала, може паспорт відразу і код до сейфу, мене втішили, що і рахунок за комунальні підійде, але обов'язково з таким самим ім'ям і адресою, як і на карті з якої я оплачувала.
    Я намагалася пояснити, що не можу підтвердити свою адресу, я переїхала тиждень тому, у мене ще жодного рахунку немає на нову адресу. Та і чоловік рідко коли оформляє на мене рахунки, я оце лиш влітку заставила його оформити на мене воду, щоб мати підтвердження адреси. Але з того часу ми вже три рази змінювали місце проживання (отакий у нас рік важкий), комунальні рахунки, адреси і т.д.
    Я була страшенно зла, бо якби я не була така правильна оформила б старою картою на стару неіснуючу уже адресу (але яку я можу підтвердити, маю рахунки і ще не змінила адреси по карті) і горя б не знала. Але ні, я хотіла все по правильному, щоб все відповідало дійсності.
    Тим не менше мене запевнели, що посилка уже вислана і я зможу оплатити як тільки знайду підтвердження, а так вони її потримають на доставці в Україні.
    Чоловік, на щастя був дома (так я панікую, мені все треба вже і зараз, особливо коли критична ситуація, а тут мене у такому "незвинувачують"!), ми знайшли рахунки на старі адреси, ту саму воду, яку я так тоді просила, але нового нічого не було. Я вже не знала, що робити, як чоловік сказав, що приходив електронний рахунок на світло і можливо я навіть є в тому акаунті. Дійсно електромережі надсилали рахунок за пару днів жовтня (протягом яких ми не проживали за вказаною адресою, але уже запекали квартиру) і я там була. Ура!!!!!!!!
    Я відразу надіслала електронний рахунок, мене миттєво розблокували, запевнивши, що тепер я беззастережно можу користуватися послугами Мосту, блокувати більше не будуть.

    Ось така ситуація.
    Тепер я думаю лиш про одне, як добре, що я сплачувала своєю картою, а не брата-свата-піонервожатого, як то інколи буває (хто часто відправляє напевно зіштовхувалися з тим, що буває потрібно оплатити картою родича, а то й навіть не будемо згадувати привслелюдно гіфтами, якими я і так ніколи не сплачувала), як добре, що акаунт був на моє імя і як добре, що все таки вирішилося і більше я не злісний інтернет злочинець (хоча мене запевнели, що аж ніяк так про мене не думають, але все це робиться для боротьби з такими от персонами)

    І лише одне запитання до Мосту, яке напевно риторичне. Чому заблокована людина має дізнаватися про цей блок не з листа, не з системного повідомлення, а лише після того як уже "накручена" особисто звернеться за роз'ясненнями. Невже важко написати, так і так надішліть те і те для того щоб здійснити оплату ще до тієї оплати, а не після. Це дуже неприємно бути заблокованою за такими підзрами і ні гу-гу зі сторони Моста.
    Ні два питання. Людина, яка може підробити банківський акаунт і пройти верифікацію з підробленою картою, не зможе підробити рахунок за комунальні, яких греблею гати в інтернеті. Серйозно?

    Сподіваюся, когось ця інформація вбереже від подібної круговерті, завжди краще знати, що може чекати, ніж виявитися один на один із звинуваченнями у шахрайстві.
     
    MarUSA и *Chocolate* нравится это.
Поделиться этой страницей