Meest America - доставка из США

Тема в разделе "США", создана пользователем Meest-America, 15 Март 2012.


  1. cherrylady
    Offline cherrylady ШопоНовичок
    Сообщения:
    9
    Благодарности:
    0
    Регистрация:
    15.12.2017
    Откуда:
    одесса
    Очень расстроена. Одна посылка порвана. Вторая упаковка надорвана. Не сообразила сразу в отделении все проверить, теперь говорить некому. (( смысл от того страхования ..
     
  2. cherrylady
    Offline cherrylady ШопоНовичок
    Сообщения:
    9
    Благодарности:
    0
    Регистрация:
    15.12.2017
    Откуда:
    одесса
    И еще подскажите. Как высчитать объемный вес
     
  3. Lyosha87
    Offline Lyosha87 ШопоНовичок
    Сообщения:
    38
    Благодарности:
    7
    Регистрация:
    19.06.2017
    Откуда:
    Chernigiv
    В мене вийшла з Містом нестандартна ситуація, що завдала мені збитки, а також поставила питання щодо якості зберігання і упаковки посилок цим форвадом. Звичайно, створив тікет, але, врахувуючи швидкість і бажання реагувати на претензії, продублюю тут. Можливо, комусь допоможе, і сподіваюсь, що пришвидшить процес відповіді і знизить процент того, що Міст просто заб'є :) посилка CV938570806US

    Посилка доставлялась довго (на моє прохання, оскільки мене не було в Україні) і провела в Україні на 12 днів довше. Початкове вручення планувалось 04.12, перенесли на 16.12 і в цей день була вручена посилка. В посилці знаходились 3 комбіновані посилки - проектор, навушники і iphone 5s.
    І з iphone проблеми - купляв його в дуже гарному стані. На фото з екраном все ок. А от коли відкрив посилку на екрані були масові білі плями. Сьогодні пішов у сервіс і там, сказали, що проблема з підсвіткою, і ці плями могли з'явитись тільки в результаті потрапляння рідини або вологи, єдиний варіант ремонту - заміна підсвітки, яка коштуватиме 400-500 грн.
    Зв'язався з продавцем уточнив чи потрапляла волога в телефон, написав, що ні і в нього телефон весь час знаходився в водонепроникному чохлі (він також був у посилці , але лежав окремо) Телефон був в оригінальній коробці без упаковки (тобто його упаковку з посилки на складі Міста викинули)З іншими посилками в коробці все нормально, але в проектора важно щось помітити.
    З приводу чесності продавця - він зареєстрований на ebay вже 20 років (!) в нього 100% позитивні відгуки. Чи стане від брехати заради 60 баксів? Звичайно, можливо, але дуже-дуже малоймовірно. Єдиний варіант потрапляння вологи під час перебування у Міста. Або хтось пролив рідину під час перепакування (найбільш ймовірний варіант) або потрапив конденсат (за рахунок високого перепаду температур і високої вологості).
    Неясно ще, що за умови зберігання посилок, особливо тих, що, як в мене, чекають десь в Україні на перенос доставки. В результаті збитки 500 грн тільки за умови, що ніщо інше в телефоні, крім підсвітки не постраждало (можливо виявити тільки при розбірці). В даному випадку дуже цікаво, як поведе себе Міст, як це все пояснить, яку компенсацію. запропонує (всі посилки застраховані мінімум на 60 баксів автоматом) і які гарантії на майбутнє надасть.
     
    VictorUA и Olexandra нравится это.
  4. Slon'
    Offline Slon' ШопоНафт
    Сообщения:
    61
    Благодарности:
    23
    Регистрация:
    20.12.2017
    Откуда:
    Львів
    Meest-America, :
    1. прошу прояснити ситуацію, отримав сьогодні (27/12/2017) рахунок на оплату по вантажу №CV922619223US, в супровідному листі прописано - оплатити до 06/01/2018р.

    Вловлюючи зміст листа я розумію, що мій вантаж буде відправлено лише після 07/01/2018 ???
    Це при тому що повідомлення про отримання вантажу на складі в Штатах від компанії прийшло 23/12/2017, і я проставив в статусі відправити відразу без консолідації ???

    Маючи декілька відправлення всі вони йшли понад 14 днів ((
    Печалька (


    Чим більше слідкую за темою, то бачу що косяки в роботі це "традиція роботи Хфірми"

    П.С.: колись власник компанії де працював "журив" директора одного з підприємств за за погану якість будівельних робіт. В оправдовування прозвучала фраза: "Інші будують ще гірше!", те саме можна сказати і про якість роботи фірм перевізників (((
     
  5. NKris
    Offline NKris ШопоНафт
    Сообщения:
    129
    Благодарности:
    15
    Регистрация:
    22.08.2017
    Откуда:
    Украина
    Похоже что да...
     
    Slon' нравится это.
  6. Olexandra
    Offline Olexandra ШопоНовичок
    Сообщения:
    24
    Благодарности:
    5
    Регистрация:
    17.12.2017
    Откуда:
    Ukraine
    Имя:
    LediSL
    Прийшло смс на телефон від Росан, що потрібно сплатити мито за посилку в сумі 1200 грн. І все. А що далі? Я перечитала форум :crazy: і зрозуміла, що мав прийти ще на емейл лист з "інструкцією", як що і куди.. смс прийшло в 17. вечора.. Чекати емейл? чи як? Час то іде...:santa:
     
  7. Serjlive
    Offline Serjlive ШопоЗнаток
    Сообщения:
    652
    Благодарности:
    275
    Регистрация:
    12.12.2015
    Откуда:
    Украина
    Имя:
    Сергей
    Olexandra, скорей всего там в вашей смс еще указан линк на страничку сайта Мист Экспресс, на которой вы увидите реквизиты для оплаты. С некоторых пор я тоже перестал получать инвойсы на e-mail, а только такие смс.
     
    Olexandra нравится это.
  8. *Chocolate*
    Offline *Chocolate* ШопоЭксперт
    Сообщения:
    2.009
    Благодарности:
    1.531
    Регистрация:
    09.01.2014
    Откуда:
    Киев
    Имя:
    Наташа
    Мист стал работать просто отвратительно, заплатила более 300 долл за авиа доставку чтоб успеть к праздникам, в итоге с 20 декабря посылка лежит на складе. каждый божий день обещают доставить и извиняются, и все до одного места, чувствую что на новый год все без подарков, дети тоже((Звонила нашему курьеру-говорит посылка в жулянах, курьеров нет, никто там работать не хочет. посылок горы-некому возить. Очень разочарована, вопрос к представителю-можно ли потребовать компенсаци. материальную за недобросовестную работу и несвоевременную доставку?
     
  9. dianka911
    Offline dianka911 ШопоБолтун
    Сообщения:
    155
    Благодарности:
    44
    Регистрация:
    05.06.2017
    Откуда:
    Украина
    Имя:
    Диана
    Добрый день!
    Хотела уточнить у представителя Миста такой момент - на Ваш склад в США был доставлен пакет с моими покупками в магазине. Посылка была оформлена без консолидации.
    Когда я забрала посылку на складе мист экспресса у себя в городе, она, как обычно, была максимально спрессована и полностью обмотана фирменным скотчем Миста, видимых повреждений упаковки не было. Но вот когда дома я ее начала распаковывать, увидела, что пакет был полностью вскрыт до того как был обмотан скотчем. Так вот у меня вопрос -на каком основании Вы вскрываете посылки, по которым не было ни консолидации , ни просьбы о перепаковке??
    этот момент для меня очень важен , поскольку при надрезании пакета ( по характеру разреза -канцелярским ножом) была частично повреждена упаковка товаров, которые были в посылке. Повреждение не значительное, но меня такой подход к делу не устраивает!
    Ответ о том, что это делается для того, что бы максимально уменьшить объём посылки, тоже не проходит , так как для этого достаточно сделать небольшой надрез, и выпустить лишний воздух, если он так уж мешает, а посылка была вскрыта от края до края.


    Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk
     
  10. Жорж
    Offline Жорж ШопоНовичок
    Сообщения:
    38
    Благодарности:
    11
    Регистрация:
    01.02.2017
    Откуда:
    Україна
    Имя:
    Уася
    мій тікет з питанням у т.ч. щодо компенсації просто закрили з "вашу посилку успішно доручено".
    Ну, так, доповзла нарешті до поштомата на 15й день авіа.
     
  11. PowST
    Offline PowST ШопоНовичок
    Сообщения:
    6
    Благодарности:
    2
    Регистрация:
    22.12.2017
    Откуда:
    Одеса
    От-от, в мене те саме! :( Замовив для своєї мами подарунок зі США, причому зробив це заздалегідь, щоб точно встигнути. В підсумку вже 2 тижні чекаю доставлення по Україні...
     
  12. PowST
    Offline PowST ШопоНовичок
    Сообщения:
    6
    Благодарности:
    2
    Регистрация:
    22.12.2017
    Откуда:
    Одеса
    До речі, а підкажіть, будь ласка, куди телефонувати, щоб із живою людиною поговорити? Бо за телефоном 432 77 07 тільки робот, який розповідає стандартний непотріб, а в онлайн-чаті на сайті ніхто не відповідає.
     
  13. Maltael
    Offline Maltael ШопоЭксперт banned
    Сообщения:
    2.707
    Благодарности:
    2.380
    Регистрация:
    04.01.2014
    Откуда:
    Украина
    Имя:
    Александр
    Значит у меня все хорошо 8 дней пошел)
    Без имени.
     
  14. *Chocolate*
    Offline *Chocolate* ШопоЭксперт
    Сообщения:
    2.009
    Благодарности:
    1.531
    Регистрация:
    09.01.2014
    Откуда:
    Киев
    Имя:
    Наташа
    да невозможно дозвониться на горячую линию, там робот и сброс потом, в обычные дни еще кое как можно было дозвониться, но в предпраздничные просто игнор со всех сторон, и в чате и по телефону((((((((
     
    Последнее редактирование: 28 Декабрь 2017
  15. pescopagano
    Offline pescopagano ШопоФанат
    Сообщения:
    312
    Благодарности:
    36
    Регистрация:
    08.07.2017
    Откуда:
    Украина
    Имя:
    Макс
    Позавчера на морской посылке статус стал Shipment processing и получил инвойс.
    Вчера прибыла еще одна посылка(море), на склад без консолидации и статус тоже Shipment processing. Но инвойса не выставили.
    Обе посылки уплыли вместе?
     
  16. Vas73
    Offline Vas73 ШопоАктивист
    Сообщения:
    1.424
    Благодарности:
    661
    Регистрация:
    19.02.2016
    Откуда:
    Ukraine
    Имя:
    Vasyl
    В мене сьогодні теж було два пластикові пакети відкриті і в коробці з непошкодженим скотчем. Явно що відкривали на складі. Також запитання, навіщо пакет з курточкою( мягка ж річ) розрізати ножем??? Щоб перевірити чи там те що задекларовано? Так воно елементарно прощупуються що одяг. Вартість на складі і так не перевірять.
    Колись мені вдалося добитися повернення вартості курточки яку на складі у NJ при відкриванні просто розрізали на спині. Повернули правда лише вартість товару без доставок( навіть доставку по США не повернули, не кажучи до УА).
    Сподіваюсь що то все передноворічні косяки і після НР "якість послуг" повернеться до попереднього рівня.
     
  17. PowST
    Offline PowST ШопоНовичок
    Сообщения:
    6
    Благодарности:
    2
    Регистрация:
    22.12.2017
    Откуда:
    Одеса
    Так, це правда! З оператором не з'єднує, в чаті не відповідають. Це вже просто свинство!
    От я вам чесно скажу, шановна компанія Meest Express: якщо завтра, на 23-й день доставлення з моменту відправленння зі США я не отримаю своє посилання з новорічним подарунком для своєї хворої мами - то я не тільки не буду ніколи користуватись вашими послугами, а ще відмовлю всіх своїх знайомих, які через вас щось доставляють. А їх тільки в мене з десяток, і в кожного по десятку своїх знайомих. Так що втрати клієнтів гарантую!
     
  18. *Chocolate*
    Offline *Chocolate* ШопоЭксперт
    Сообщения:
    2.009
    Благодарности:
    1.531
    Регистрация:
    09.01.2014
    Откуда:
    Киев
    Имя:
    Наташа
    у меня украли из пупырчатого запечатанного конверта -кошелек для криптовалют, было 2-приехал 1. разодранный пакет лежал на дне коробки, убыток 100 долл, доказывать что то не пытались, коробку раскрывали дома без присутствия курьера, теперь все коробки вскрываются при курьере и пересматривается содержимое.
     
    Olexandra и Racer нравится это.
  19. abrazifff
    Offline abrazifff ШопоЗнаток
    Сообщения:
    512
    Благодарности:
    147
    Регистрация:
    06.07.2013
    Откуда:
    Житомир
    Имя:
    Ростислав
    *Chocolate*, я все свои распаковки записываю на видео.
     
  20. *Chocolate*
    Offline *Chocolate* ШопоЭксперт
    Сообщения:
    2.009
    Благодарности:
    1.531
    Регистрация:
    09.01.2014
    Откуда:
    Киев
    Имя:
    Наташа
    спасибо, наверное и я так буду делать. То, что криптокошелек украли на складе миста-сомнений нет, потому что прибыли оба в почтовом конверте и явно целом, коробку с посылками получили тоже без повреждений и следов вскрытия на таможне.
     
Поделиться этой страницей