Meest America - доставка из США

Тема в разделе "США", создана пользователем Meest-America, 15 Март 2012.


  1. Vas73
    Offline Vas73 ШопоАктивист
    Сообщения:
    1.418
    Благодарности:
    655
    Регистрация:
    19.02.2016
    Откуда:
    Ukraine
    Имя:
    Vasyl
    Практично завжди посилки проходять митницю за один день( навіть ті що поступають о 18.30) і лише інколи посилки зависають на додатковому огляді( визначенні вартості, тощо). В останній час зачасто, ІМХО. От коли зависає на митниці то вже мінімум на кілька днів, інколи навіть на 2 тижні.
     
  2. Sion
    Offline Sion ШопоНовичок
    Сообщения:
    41
    Благодарности:
    8
    Регистрация:
    31.10.2016
    Откуда:
    UA
    Ну так зависає "кожна перша" посилка...
     
  3. dianka911
    Offline dianka911 ШопоБолтун
    Сообщения:
    154
    Благодарности:
    44
    Регистрация:
    05.06.2017
    Откуда:
    Украина
    Имя:
    Диана
    Ну не стоит сгущать краски , Вы реально думаете, что зависает каждая посылка ?? Вот много боков есть , но уж точно не каждую посылку останавливают


    Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk
     
  4. EbayMember
    Offline EbayMember ШопоНафт
    Сообщения:
    88
    Благодарности:
    36
    Регистрация:
    31.12.2016
    Откуда:
    Ukraine
    Имя:
    Andy
    мне кажется если вы будете пересылать айфоны и т.д. то будут тормозить каждую :) думаю есть просто список "интересненького" в таможни, по которому они верняк останавливают + я не в курсе но если есть хистори в их базе данных то они могут ещё основываться на прошлых ваших "остановах" - я был бы жестоким таможенником :))))))
     
    Meest User нравится это.
  5. AlexZZZ
    Offline AlexZZZ ШопоБолтун
    Сообщения:
    225
    Благодарности:
    55
    Регистрация:
    18.10.2016
    Откуда:
    Киев
    Имя:
    Олексій
    У них физически при супер желании не будет возможности все стопорить, посылок уже точно за несколько тысяч если не десятки В ДЕНЬ только по одной таможне.
     
  6. Lyosha87
    Offline Lyosha87 ШопоНовичок
    Сообщения:
    38
    Благодарности:
    7
    Регистрация:
    19.06.2017
    Откуда:
    Chernigiv
    Хоч аргументуйте якось свої висловлювання. Який ще список? Є вже список 'цікавих брендів' для митниці, так туди входять абсолютно всі бренди, і відомі, і взагалі невідомі. І що??? А у мене щойно встала на розмитнення 3тя посилка підряд!! (3 посилки з інтервалом в тиждень кожна). І спеціально для вас - ніяких айфонів і т д там немає
     
  7. AlexZZZ
    Offline AlexZZZ ШопоБолтун
    Сообщения:
    225
    Благодарности:
    55
    Регистрация:
    18.10.2016
    Откуда:
    Киев
    Имя:
    Олексій
    ну вот так Вам не везёт... - что тут сказать
     
  8. Lyosha87
    Offline Lyosha87 ШопоНовичок
    Сообщения:
    38
    Благодарности:
    7
    Регистрация:
    19.06.2017
    Откуда:
    Chernigiv
    Знаєте який шанс, що саме мої посилки відкриють? Це не невезіння!
     
  9. AlexZZZ
    Offline AlexZZZ ШопоБолтун
    Сообщения:
    225
    Благодарности:
    55
    Регистрация:
    18.10.2016
    Откуда:
    Киев
    Имя:
    Олексій
    вероятно у вас один и тот же товар, он редкий ну и коробка не маленькая, большие коробки в авиа вызывают всегда подозрение, я даже пробовал на двухдолларовом товаре коробку 20*30см )) авиа дорогое если коробка большая то и посылка наверно дорогая раз самолётом летит, а не морем, это всё конечно мои домыслы, но думаю таможенники как то так и думают )) морем у меня практически всегда к посылкам 30-50 кг додалбываются.
     
  10. Lyosha87
    Offline Lyosha87 ШопоНовичок
    Сообщения:
    38
    Благодарности:
    7
    Регистрация:
    19.06.2017
    Откуда:
    Chernigiv
    Ви ще скажіть, що в моїх посилках наркотики шукають:) Якісь дитячі у вас домисли. Зараз є скан, можна легко перевірити за декілька секунд, чи відповідає вкладене заявленому. Плюс, через НП Шоппінг в мене пройшло близько 30 посилок - були різні і великі за 20-30 баксів і маленькі за 160 баксів і навпаки, але все проходило на ура!!
     
  11. Meest-America
    Offline Meest-America ШопоЗнаток Официальный представитель
    Сообщения:
    993
    Благодарности:
    376
    Регистрация:
    29.04.2014
    Откуда:
    США
    Имя:
    Meest-America
    Доброго дня!
    З усією повагою до Вас, Ви сприймаєте бажане за реальне. Щодо загальних фраз, я намагаюся вести максимально конструктивне спілкування, не маю на меті коментувати чиїсь здогадки. Всі форуми в інтернеті працюють для спілкування за інтересами, ми дуже вдячні, що нам дозволили офіційно коментувати дописи на цьому форумі. Але спілкування тут має лише формат - запити про загальну інформацію, обмін досвідом. При появі хвилюючих ситуацій, я завжди звітую до головного офісу про дописи клієнтів.
    Але щодо вирішення питань, завжди нагалошую на одному, всі рішення приймаються в головному американському офісі - м.Порт -Рідінг, менеджерами за напрямками.
    Якщо у клієнта виникає неординарна ситуація, з митницею в тому числі, ми просимо прямо звертатися до наших менеджерів за допомогою тікетів (рубрика Перевірка статусу доставки), вайберу VIBER + 1-973-572-6522 та тел.номеру 18002889949. Саме так головний офіс дізнається про Ваш випадок, із якщо є можливість, наші менеджери завжди втрутяться в ситуацію, аби допомогти.
     
  12. Lyosha87
    Offline Lyosha87 ШопоНовичок
    Сообщения:
    38
    Благодарности:
    7
    Регистрация:
    19.06.2017
    Откуда:
    Chernigiv
    Напишіть будь ласка електрону адресу вашого CEO в м.Порт -Рідінг в вашому головному офісі
     
  13. Meest-America
    Offline Meest-America ШопоЗнаток Официальный представитель
    Сообщения:
    993
    Благодарности:
    376
    Регистрация:
    29.04.2014
    Откуда:
    США
    Имя:
    Meest-America
    Добрый день!
    Наши сайты с официальными тарифами: meest.us и my.meest.us.

    Доставка в Украину


    самолетом - курьерская доставка $5.95/кг., с доставкой в филиал Meest-Express или Приватбанк $5.25/кг.
    кораблем - курьерская доставка $3.46/кг., с доставкой в филиал Meest-Express или Приватбанк $3.06/кг.

    Бандероли/кораблем (доставка в отделение):
    1кг-$5; 1.5кг-$6; 2кг-$7; 2.5кг-$8; 3кг-$10; 3.5кг-$12; 4кг-$13; 4.5кг-$14; 5кг-$15.

    Бандероли/кораблем (курьерская доставка ):
    1кг-$7; 1.5кг-$8; 2кг-$9; 2.5кг-$10; 3кг-$12; 3.5кг-$14; 4кг-$15; 4.5кг-$16; 5кг-$17.

    Минимальная стоимость авиаперевозки - $5.95 (курьерская доставка) или $5.25 (с доставкой в филиал)
    Сроки доставки авиа: 6-10 рабочих дней. Сроки доставки морем: 4 недели.
    --- Добавлено, 23 Июнь 2017 ---
    Добрый день! Спасибо за пожелания. Насчет фото, предлагаю посетить нашу страницу на фейсбуке - ссылка. Время от времени мы публикуем там фото сотрудников и другую информацию о устройстве работы компании.
     
    EbayMember нравится это.
  14. Meest-America
    Offline Meest-America ШопоЗнаток Официальный представитель
    Сообщения:
    993
    Благодарности:
    376
    Регистрация:
    29.04.2014
    Откуда:
    США
    Имя:
    Meest-America
    Доброго дня! Нещодавно нам довелося ввести в дію новий формат спілкування - тікети, тому що листів приходить дуже-дуже багато і всі робочі системи обробки листування були перенавантажані, і було багато випадків, коли листи блокувалися, ми не бачили їх, вирішите це питання іншим чином було неможливо. Тому ефективно застосовуємо систему листування за допомогою тікетів - усі відділи, крім рекламації, надають відповідь протягом 1-2 днів. Рекламації - до двох тижнів, в залежності від складності питання та шляху його вирішення.
    Розділ Зв'язок з менеджером Вашого особистого кабінету.
     
  15. xtpa223
    Offline xtpa223 ШопоНафт
    Сообщения:
    119
    Благодарности:
    5
    Регистрация:
    20.08.2016
    Откуда:
    Odessa
    5 дней не отвечать за статус посылки, это тоже норма?)
    лично к вам никаких претензий, просто смешно и грустно)
     
  16. funky77
    Offline funky77 ШопоНовичок
    Сообщения:
    12
    Благодарности:
    0
    Регистрация:
    21.01.2014
    Откуда:
    Украина
    Имя:
    Максим
    Подскажите кто знает. Есть ли у миста опция отправки консолидированной посылки не в Украину, а на другой адрес в США?
     
  17. X-Hunter
    Offline X-Hunter ШопоНафт
    Сообщения:
    101
    Благодарности:
    25
    Регистрация:
    01.06.2016
    Откуда:
    Kiev
    Имя:
    Кирилл
    нет, я хотел переправить как то и сказали что запрещено, типа кардеры такое юзают что б запутать. тупо конечно, особенно когда ты клиент лет 6 и карточка привязана в кабинете
     
    funky77 нравится это.
  18. Remez
    Offline Remez ШопоНафт
    Сообщения:
    108
    Благодарности:
    9
    Регистрация:
    24.02.2017
    Откуда:
    Украина
    Имя:
    Артур
    Всем доброго дня! Сильно не пинайте если что, подскажите пожалуйста контейнер 2549 (авиа), когда в страну попасть должен?
     
  19. Николаевич
    Offline Николаевич ШопоНавигатор
    Сообщения:
    1.026
    Благодарности:
    350
    Регистрация:
    30.05.2017
    Откуда:
    Украина
    Имя:
    Александр
    По идее в конце недели, на выходные на таможню. тоже его жду..
     
  20. Remez
    Offline Remez ШопоНафт
    Сообщения:
    108
    Благодарности:
    9
    Регистрация:
    24.02.2017
    Откуда:
    Украина
    Имя:
    Артур
    Спасибо большое, ждемс значит.
     
Поделиться этой страницей