Лляний одяг

Тема в разделе "Обмен опытом", создана пользователем christinaa, 24 Апрель 2018.


  1. christinaa
    Offline christinaa ШопоБолтун
    Сообщения:
    281
    Благодарности:
    401
    Регистрация:
    28.05.2013
    Давайте ділитися досвідом покупки лляного одягу :sun:
    Де купувати, як обирати, на що звертати увагу.

    Розкажу про свій досвід. Мій чоловік носить лляні сорочки літом. Зараз практично повністю перейшов на льон. Але з кожним роком все важче стає знайти гарний матеріал.

    tommy hilfiger 100% льон уже практично не застати.
    А ще щоб на короткий рукав і колір більш-менш прийнятний і, саме головне, не слім фіт. Минулого року були лиш оранжеві і темно сині, ще й суміш з бавовною. Позаминулого і поза-позаминулого те саме. Сорочки ж 4-5 річної давності дуже хороші, м'які, приємні, ще й 100%, кольори теж вдавалося купувати лляні, а не яскраві. Я кожного року медитую на TH в надії "а раптом стане як колись" ;D

    Олд тішив ціною і 100% теж не довго. До того ж з кожним роком зі збільшенням кількості бавовни збільшується ще й їх колючість. Зате є більше варіантів стандартного крою.
    Геп поки не приглянули з чоловічих варіантів.
    У будь-якому випадку минулорічний льон жіночих футболок з олд і геп на мій погляд жорсткуватий.

    Минулорічне оновлення лляних сорочок було з Guess. 100% льон, приємні на дотик, гарна фурнітура (металічна, але добротна, я боялася що перейде колір на світлу тканину при праннях, але цього не трапилося). Щоправда вибору кольорів практично не було. Точніше їх було всього 2 ;D

    Цього року ще не дивилася, а варто б уже почати. Порекомендуйте ваші улюблені марки.
     
    #1
    demetra и N-A-T-A-L-K-A нравится это.
Поделиться этой страницей