Флудилка - болталка раздела "Форвардинговые компании"

Тема в разделе "Форвардинговые компании", создана пользователем Марина, 3 Декабрь 2013.


  1. Марина
    Offline Марина ШопоГуру
    Сообщения:
    8.398
    Благодарности:
    7.680
    Регистрация:
    01.11.2011
    Откуда:
    ---
    #1
  2. Alkar
    Offline Alkar ШопоНавигатор
    Сообщения:
    1.011
    Благодарности:
    360
    Регистрация:
    11.02.2014
    Откуда:
    Kyiv
    Имя:
    Pol
    Какие-то сложные схемы выше :) Продавец может отправить просто пустой конверт и выиграть спор потому что в цепочке есть третье лицо - форвардер.

    А по поводу той блуждающей посылки - это не проблема покупателя. Не понимаю, как вообще может продавец забить на это и даже не интересоваться? Покупатель довел дело до спора в ebay и получил возврат? А продавец теперь такой несчастный что нужно его жалеть?
    Мне перед новым годом продавец 5 писем написал, извинялся что посылка застряла, узнавал в usps когда будет движение. И все это по собственной инициативе! Я уже устал его успокаивать что no problem :) 10дней задержки и все приехало. Вот это я понимаю сервис. Будет нормально обслуживать и не будет страдать от возвратов. Имхо конечно :) Всем мир!
     
    goldwin нравится это.
  3. goldwin
    Offline goldwin ШопоБолтун
    Сообщения:
    255
    Благодарности:
    136
    Регистрация:
    14.11.2012
    Откуда:
    Одесса
    Имя:
    Игорь
    Николаевич, ну так чем ваша ситуация отличается от моей?
    treck.PNG posilka.PNG
    Посылку доставили на более чем месяц позже чем полагалось. Возврат денег был 3 дня назад.
     
    Последнее редактирование: 28 Январь 2021
  4. © ALL RIGHTS
    Offline © ALL RIGHTS ШопоНафт
    Сообщения:
    130
    Благодарности:
    82
    Регистрация:
    20.07.2018
    Откуда:
    DE HAUTE VOLTA
    Аспекти знаєте погано Ви. Тому що є опція зміни "на льоту" кінцевої адреси прямо під-час доставки. Таку можливість має навіть Нова Пошта по території Ураїни (платна послуга переадресування), і навіть прибулу, але не забрану (не вручену) посилку можна переадресувати на інше відділення, інше місто, і т.п, необмежену кількість раз. Головне, щоб цю послугу оплачували. Завдання продавця в такій схемі згаяти час забезпечення підтримки захисту покупця (здається є строк близько 60-и днів), після якого все, що стосується цієї покупки стає неактуальним і eBay вже нічим не допоможе, якщо ви не стали протягом цього терміну хвилюватись і "бити на сполох" до служби підтримки. На такий сценарій і розраховує такий продавець. Якщо шахраї Вам не траплялись, то це не означає, що їх там немає. І незважаючи на всі потужні заходи безпеки на eBay, там теж бувають "фокуси". Тому на службу підтримки надійтесь, але й самі не легковажте. При таких підозрілих регулярних "проїздах" посилки мимо пункту призначення вказаного Вами (як це описував власник повідомлення про такий випадок), зверніть на це пильну увагу завчасно, до того, як буде занадто пізно просити допомоги.
     
    goldwin нравится это.
  5. © ALL RIGHTS
    Offline © ALL RIGHTS ШопоНафт
    Сообщения:
    130
    Благодарности:
    82
    Регистрация:
    20.07.2018
    Откуда:
    DE HAUTE VOLTA
    Цілком згоден з Вами, все вірно.
    Одна справа - просто відправити, і "забити" на посилку. І зовсім інша річ - навмисно запланувати гаяння часу з метою власної вигоди без наслідків.
    Само-собою, окрім всього такого, ніхто не відміняв ускладнень доставки всередені поштових служб, об"єктивних і необ"єктивних також. Яка ймовірність того і іншого - хтозна?
     
  6. Николаевич
    Offline Николаевич ШопоНавигатор
    Сообщения:
    1.040
    Благодарности:
    351
    Регистрация:
    30.05.2017
    Откуда:
    Украина
    Имя:
    Александр
    screenshot 2021-01-28 в 21.35.20. ну да, конечно, ежели вы купили не за копейки товар и на него болт забили, пусть когда придет, так и будет, и на это расчитывает продавец?? бред. Зачем это продавцу ?? А внимательно посмотрите на фото - там есть пункт назначения и при смене адреса он также поменяеться. И нормальный покупатель следит за своими покупками и хочет их получить быстрее, ну а ежели вам всеравно когда придет посылка, то ...
    А как вы думаете за 13 лет моих покупок на ebay , все всегда честно ?? Пустые посылки могут быть, но что б менять адрес доставки , это из мира фантастики
     
    Последнее редактирование: 28 Январь 2021
    mmx и Anrom нравится это.
  7. © ALL RIGHTS
    Offline © ALL RIGHTS ШопоНафт
    Сообщения:
    130
    Благодарности:
    82
    Регистрация:
    20.07.2018
    Откуда:
    DE HAUTE VOLTA
    Все, до чого покупець має доступ, це трек-номер, за яким він тільки може спостерігати за рухом тієї посилки. І скільки завгодно дивитись як на плин води в річці, не маючи змоги аж ніяк на це впливати. Навіть адресат вказаний на посилці фізично відсутній за зазначеною на ній адресою. От отримувач з американським громадянством, за своєю реальною адресою, а не якийсь працівник "Міст", міг-би певні права на посилку заявляти. Поки "Міст" Вам посилку не вручив в Україні, Ви можете лиш молитись, щоб все лихе Вас оминуло і Ви отримали те, за що заплатили. Ось, приблизно такий "розклАд" з Вашими правами. Всі повноваження що-до операцій з покупкою Ви передали "Міст", і все що залишили собі, в якості гарантій - сподівання в їх чесність і порядність.
    --- Добавлено, 28 Январь 2021 ---
    Саме , коли товар "не за копійки" це має сенс - і товар залишити і грошей за нього отримати... Ще не зрозуміли, чи робите вигляд?
     
  8. Per7ik
    Offline Per7ik ШопоЗнаток
    Сообщения:
    562
    Благодарности:
    167
    Регистрация:
    05.11.2018
    Откуда:
    Киев
    Имя:
    Александр
    Плохо знаете аспекты торговли, есть два решения проблем
    1. Платим через палку, 180 дней есть для открытия спора
    2. Чарджбэк
    --- Добавлено, 29 Январь 2021 ---
    Ну и зря вы это делаете, это была вина юспс, продавец остался без товара и денег, может сейчас жалобу на вас кинуть и аккаунт в бан
     
    mmx нравится это.
  9. Николаевич
    Offline Николаевич ШопоНавигатор
    Сообщения:
    1.040
    Благодарности:
    351
    Регистрация:
    30.05.2017
    Откуда:
    Украина
    Имя:
    Александр
    © ALL RIGHTS, не перескакуйте. Одно дело посылка в дороге, как вы говорите, продавец меняет адрес, что б не доставить. Другое дело когда стоит подпись, что посылка вручена адресату (здесь уже сто раз обсуждалось, что ежели мист в отказе от того что принял - страдает покупатель). А при не доставки до адреса покупателя - здесь совсем другое дело. И ежели покупатель заявит о не доставки , то получит компенсацию. А смена оконечного адреса - 1000% не в пользу продавца, так что этим он заниматься не будет. Это ваши фантазии и нигде на форуме такое ниразу не звучало. Вот, что оконечный пункт не правильно был заполнен продавцом, такое было. Придумали самостоятельно бредовую схему и теперь пытаетесь нам ее втюхать.
     
    Anrom нравится это.
  10. goldwin
    Offline goldwin ШопоБолтун
    Сообщения:
    255
    Благодарности:
    136
    Регистрация:
    14.11.2012
    Откуда:
    Одесса
    Имя:
    Игорь
    В смысле зря?) Я подал на возврат денег когда трек замолчал и не двигался около 2-х недель, и посылка в пути была уже больше месяца, или мне нужно было ждать и на это смотреть когда ещё пару недель пройдет? Естественно я переживал за свою посылку и деньги потраченные за нее.
     
    Alkar нравится это.
  11. Николаевич
    Offline Николаевич ШопоНавигатор
    Сообщения:
    1.040
    Благодарности:
    351
    Регистрация:
    30.05.2017
    Откуда:
    Украина
    Имя:
    Александр
    goldwin, наверное подумал так , что вы получили компенсацию и оставили товар себе ( Per7ik, )
     
  12. © ALL RIGHTS
    Offline © ALL RIGHTS ШопоНафт
    Сообщения:
    130
    Благодарности:
    82
    Регистрация:
    20.07.2018
    Откуда:
    DE HAUTE VOLTA
    Там посилка здійснила кілька "проїздів" через Делавер - поясніть чому? Нікого не було вдома? Я виказав свою думку, а "втюхувати" - Ваша справа. Коли щось трапляється на eBay, тоді починають жалітись і плакати, і будь-якої поради питати. Не все таке "пласке", як здається на перший погляд. Мені байдуже, приймете Ви до уваги ймовірність розвитку подій, описаних мною, чи ні. Я знаю лиш те, що розумні люди вчаться на чужих помилках, а інші на власних. Хочете отримати свій досвід - будь-ласка, заперечувати не буду.
     
  13. © ALL RIGHTS
    Offline © ALL RIGHTS ШопоНафт
    Сообщения:
    130
    Благодарности:
    82
    Регистрация:
    20.07.2018
    Откуда:
    DE HAUTE VOLTA
    А можливо Ви, погано знаєте мій досвід в "аспектах торгівлі"...
    Хочу поцікавитись у Вас - і який же відсоток позитивного вирішення в таких випадках через ПайПал? Що,подобається відкривати спір і доводити, що "не верблюд".
    Ви мені нового не відкрили - 180 днів, це "останній поїзд" (останній шанс) щось довести і повернути вже майже втрачене.
     
  14. © ALL RIGHTS
    Offline © ALL RIGHTS ШопоНафт
    Сообщения:
    130
    Благодарности:
    82
    Регистрация:
    20.07.2018
    Откуда:
    DE HAUTE VOLTA
    За 13 років бували тільки порожні коробки, і все, більш нічого цікавішого не траплялось? То Вам неймовірно пощастило. Раджу пошукати інформацію на тематику про шахрайські методи на eBay, це звісно не OLX,, в них дуже потужна служба захисту і підтримки. Та незважаючи на це, всеодно щось вдається шахраям і на eBay.
     
    AlexZZZ нравится это.
  15. Николаевич
    Offline Николаевич ШопоНавигатор
    Сообщения:
    1.040
    Благодарности:
    351
    Регистрация:
    30.05.2017
    Откуда:
    Украина
    Имя:
    Александр
    Эта дискусия , лично я не выдвигаю гипотез и не пытаюсь их отстоять. Я навожу факты и многлетнее участие в аукционе меня научило обходить подводные камни, стараюсь не зарекаться. Да и с мистом я связан с 2011года и есть опыт работы с ним. © ALL RIGHTS, Вы наверное больше читаете, чем посылок отправляете, это мое мнение. )))
    да и к этой теме эта дискусия не имеет отношения
     
    Последнее редактирование: 29 Январь 2021
    Anrom и Vas73 нравится это.
  16. © ALL RIGHTS
    Offline © ALL RIGHTS ШопоНафт
    Сообщения:
    130
    Благодарности:
    82
    Регистрация:
    20.07.2018
    Откуда:
    DE HAUTE VOLTA
    Николаевич, а Ви напевно більше пишете, ніж думаєте над тим, це вже моє враження.
    А що, у Вас є інструкція до того, про що мені можна дискутувати? То підводне каміння все-таки є на аукціоні? Ну от, чудово, і не зарікайтесь, бо може знайтись каміння, яке й Ви не обійдете, і справа далеко не в досвіді. Нічого особистого я жодним чином не маю, я виражав завжди свою думку із свого досвіду.
    І так, я читаю, а ще думаю над прочитаним, де-що аналізую. І рідко пишу, тому що вкотре пересвідчуюсь, що це невдячна справа - комусь мої слова допоможуть поглянути на питання під іншим кутом і знайти власне вирішення (Ви ж навчились обходити підводні камені), але завжди знайдеться повно бажаючих здійснити випади з переходом на особисте.
    Вам не "підходять" мої погляди - гаразд, прочитали, забули й промовчіть.
    Я Ваші дописи брєдовими, фантазіями, спробами "нам" щось втюхать не називав - то ведіть себе, буд-ласка достойно і чемно, а то якось не личить таке поважній і шановній людині.
    А от це вже точно:
    к этой теме эта дискусия не имеет отношения.
     
    Последнее редактирование: 30 Январь 2021
  17. wighthawk
    Offline wighthawk Интересующийся
    Сообщения:
    2
    Благодарности:
    0
    Регистрация:
    16.03.2021
    Откуда:
    Ukarine
    Имя:
    Ivan
    Что делать, если в мисте посылка не была получена? (США)
     
  18. AnKl
    Offline AnKl ШопоАктивист
    Сообщения:
    1.260
    Благодарности:
    2.623
    Регистрация:
    01.10.2013
    Откуда:
    Київ, Позняки
    Имя:
    Андрій
    Писать всем – сайт, почтовая служба и Мист. Но прежде сделайте скрин статуса на сайте почтовой службы.
     
  19. sober607
    Offline sober607 ШопоНовичок
    Сообщения:
    13
    Благодарности:
    0
    Регистрация:
    29.10.2019
    Откуда:
    Киев
    Имя:
    Максим
    Кто может выкупать и доставлять в Украину посылки с 2.taobao.com (闲鱼)? У них приложение (com.taobao.fleamarket для android).
     
  20. Alex_k71
    Offline Alex_k71 Интересующийся
    Сообщения:
    3
    Благодарности:
    0
    Регистрация:
    17.02.2019
    Откуда:
    Харьков
    Ребятки, шепните в личку пожалуйста у кого из форвардеров есть льготная растаможка и почем
     
  21. Юлия Парасунько
    Offline Юлия Парасунько Интересующийся
    Сообщения:
    2
    Благодарности:
    1
    Регистрация:
    08.10.2021
    Откуда:
    Украина
    Имя:
    Юлия
    Если вам ответили, напишите мне пожалуйста
     
Поделиться этой страницей