Днипро -доставка из США в Украину и страны СНГ

Тема в разделе "США", создана пользователем DNIPRO Саша, 15 Май 2012.


  1. Geras
    Offline Geras ШопоНовичок
    Сообщения:
    9
    Благодарности:
    1
    Регистрация:
    14.10.2017
    Откуда:
    Украина
    Имя:
    Игорь
    Доброго дня! Я новачок на цьому сайті. Це повідомлення пишу не з метою очернити роботу компанії "Dnipro llc",а допомогти виправити недоліки та покращити якість роботи. Пишу тому,що так і не отримав відпрвідей на вказані нижче проблеми.Хочу поділитися своїми враженнями про роботу "Dnipro llc".Я стикнувся з цілим рядом неприємних моментів. Основне -це майже повна відсутність допомоги та підтримки.
    Телефон +38 (067) 100-4105 - Консультации по работе с личным кабинетом
    існує тільки для галочки.Трубку в робочі часи ніхто не зняв на протязі
    тиждня.І людина мабудь числиться у штаті і отримує гроші...Хлопці на
    інших телефонах в Україні часом некомпетентні у питаннях
    таможні,оформлення та інше.У робочому кабінеті постійно виникають різні
    глюки: то поле не заповнюється, то переклад некоректний,то не видаляється помилково введена інформація.Це вже проблема технічного персоналу,який слабо задіяний,на мою думку. І на роботу по оформлення втрачаються дні,а не хвилини. Як новачку мені знадобився тиждень!!! щоб трохи розібратись у ньюансах. Американську гарячу лінію не можу визвати..Віконце Онлайн допомоги відкривається дуже рідко,без усякої системи та графіку..
    Відповіді у віконці онлайн не зберігаються. (Прочитати листування не можливо,бо не можна відкрити вікно.) Я так і не зрозумів повну логістику оформлення посилки.Є віконце додавання інвойсу,але мені на пошту вони приходять у форматі Word а потрібно ввести в форматі PDF.Чому зразу не приймати їх у Ворді? На питання,чи попадають ці інвойси на таможню для підтвердження вартості товару мені так і не відповіли.Якщо ні -то тоді навіщо морочити голову та втрачати час??? Текст моїх листів впритул не бачать і не читають. (таке складається враження). Задають питання, на які я вже відповів.У листі вказую свій DN,копіюю інвойс (як пізніше виявилось -це просто номер оформленої посилки.Але звідки про це знати мені -новачку?),прошу оформити знижку на першу посилку.Відповідь: "Вкажіть ваш інвойс та DN " . на протязі 3-х днів переписки зрозумів,що інвойс на мою посилку,яку я вже оформив ще 3 дні тому прийде через 1-1.5тижня.Після цього я повинен надіслати його копію і тоді мені зроблять знижку на першу посилку. Кілька разів на мої запитання мені просто надсилали шаблонну інструкцію,у якій немає відповіді по темі,чи давали ссилку на Українські телефони,які мовчать,чи менеджери не знають відповіді і футболять до американського офісу. Така собі футбольна гра,де замість м,ячика -клієнт. Про що ще можна казати....? Кілька разів заповнював форму зворотнього дзвінка,і всі рази без відповіді....Я почав сумніватися взагалі в тому чи доставлять мені мої товари? Бо до мене нікому немає ніякого діла. Це майже повне ігнорування клієнтів,з їхніми потребами та тихе саботування і підрив іміджу компаніі. Пишу "майже",бо реальну допомогу мені надав Сергій з техпідтримки українського офісу та Іван з американського.За що їм моя подяка. Але вони фізично не можуть працювати за всіх. Компанії,на мою думку, потрібно провести повну реорганізацію, оновити штат працівників,та найняти доброго менеджера управлінця. Бажано б записати відеоролик на Ютуб з лікбезом для початківців, таких як я. Це б значно скоротило навантаження на персонал.Гарно було б надати скайп для оперативних відповідей чи вайбер.Те про що я написав тут я надіслав на всі емейли компанії "Dnipro llc",але відповіді так і не отримав. Листа я закінчив так: "Якщо цей лист допоможе покращити роботу -я буду щасливий,але скоріш за все він опиниться в сміттєвому кошику." Можливо вони про все знають і не хочуть покращувати свою роботу,прислухатись до своїх клієнтів та поважати їх? Грошенята течуть у кішеню і добре..Конкурентів мало,ринок неосяжний Чого паритися? Цікаво -забанять мене на цьому сайті,чи ні? Щиро ваш.Ігор.
     
    Последнее редактирование: 14 Октябрь 2017
    bestrafer нравится это.
  2. Geras
    Offline Geras ШопоНовичок
    Сообщения:
    9
    Благодарности:
    1
    Регистрация:
    14.10.2017
    Откуда:
    Украина
    Имя:
    Игорь
    Доброго дня! Зі святом,Вас! "Чудеса" продовжуються.
    Я сформував посилку=150.38 доларів США. Внизу сторінки формування посилки
    з.явилося попередження:Ви ігноруєте максимальні параметри (ціна або вага)
    для безмитного оформлення товару. Можливі додаткові нарахування мита
    згідно з законодавством країни : УКРАЇНА. Вага посилки =2.65
    Чому таке обмеження і червоним нагадує мені? Але ж наскільки мені відомо
    Безмитна доставка в Україну=150євро,що еквівалентно173доларам.!! Навіщо ж "Dnipro llc" поставили обмеження
    у 150долларів ??. Ніхто мені так і не пояснив..
    Моє перевищення цієї "норми" всього 38центів !! Мене порадувало віконце онлайн допомоги,яке відкрилося.Мар.яна привіталася,запитала,чим може допомогти. ...і щезла...Вже 27хвилин!!!пройшло. (не вистачає тільки до болі знайомого совкового голосового супроводу:"ждите ответа,ждите ответа"....Минулого разу відповіді від Мар.яни я так і не дочекався. Відповів Іван,через 2доби.... Я натиснув клавішу "Ігнорувати попередження" і всі мої данні сформованої посилки на суму 150.38 кудись Щезли.!!! Це повний абзац!!! Я півгодини коррегував для таможні дані і всі вони в одну мить кудись щезли!! Товар на суму 150.38 доларів кудись просто зник. Це не фільм жахів,а репортаж з місця події майже в онлайн-режимі" Хоч п.ятниця 13-го була вчора...
     
  3. Maltael
    Offline Maltael ШопоЭксперт banned
    Сообщения:
    2.707
    Благодарности:
    2.380
    Регистрация:
    04.01.2014
    Откуда:
    Украина
    Имя:
    Александр
  4. Geras
    Offline Geras ШопоНовичок
    Сообщения:
    9
    Благодарности:
    1
    Регистрация:
    14.10.2017
    Откуда:
    Украина
    Имя:
    Игорь
    38хвилин чекання онлайн -відповіді ніякої. я продублював запит на пошту.Зараз глянемо...І там порожньо. А клієнт чекає,втрачає дорогоцінний час,нервує... Мар.яні по-барабану...
     
  5. LELENA
    Offline LELENA ШопоФанат
    Сообщения:
    371
    Благодарности:
    250
    Регистрация:
    04.03.2013
    Сегодня выходной на складе.
     
    Olyalya нравится это.
  6. Geras
    Offline Geras ШопоНовичок
    Сообщения:
    9
    Благодарности:
    1
    Регистрация:
    14.10.2017
    Откуда:
    Украина
    Имя:
    Игорь
    Ура! сформована і "втрачена "на 20хвилин посилка з.явилась у потрібному вікні. Відповідей від працівників я так і не отримав. Онлайн вікно теж закрилося без відповідей та будь-яких пояснень..Начхати їм на наші проблеми і питання,навіть,якшо питання задає такий новачок як я.
     
  7. Geras
    Offline Geras ШопоНовичок
    Сообщения:
    9
    Благодарности:
    1
    Регистрация:
    14.10.2017
    Откуда:
    Украина
    Имя:
    Игорь
    Раз Мар,яна мені запропонувала свою допомогу,а я попросив про неї,-нечемно іти по-англійськи.Так само Мар,яна не відповіла мені і в будній день.Відповів Іван через2дні,А в мене ще й це вікно не відкривалося. Це система,яку жорстко треба ламати,але,мабудь нема кому.Потрібен вольовий менеджер,який наведе лад.
     
  8. Geras
    Offline Geras ШопоНовичок
    Сообщения:
    9
    Благодарности:
    1
    Регистрация:
    14.10.2017
    Откуда:
    Украина
    Имя:
    Игорь
    "Dnipro llc"Потрібно тримати людину на чергуванні,яка буде допомагати клієнтам розрулювати технічні питання і в вихідні дні. Чи може я не правий?.
     
  9. Krysa
    Offline Krysa ШопоНафт
    Сообщения:
    68
    Благодарности:
    13
    Регистрация:
    09.01.2015
    Откуда:
    Винница
    Если у них работает 4 человека то брать пятого это расширять штат на 25% ) Такое впечатление сложилось. В Украине не думаю что у них есть сотрудники, скорее всего случайные люди выполняют разово для них заказы.
     
  10. Geras
    Offline Geras ШопоНовичок
    Сообщения:
    9
    Благодарности:
    1
    Регистрация:
    14.10.2017
    Откуда:
    Украина
    Имя:
    Игорь
    Это они должны были бы написать здесь и прозрачно описать ситуацию,а не мы должны гадать.Мы клиенты,к которым пренебрежительно относятся,как в людям 3-его сорта..Чем мы это заслужили? Я на пенсии,имею 2 высших образования и должен прогибаться перед теми,кто берет с меня деньги за отвратительно поставленный сервис??
     
  11. Starovec
    Offline Starovec ШопоФанат
    Сообщения:
    354
    Благодарности:
    90
    Регистрация:
    02.05.2016
    Откуда:
    UA
    Имя:
    О.
    Остыньте и отдохните, сегодня выходной.
    Кабинет работает не так хорошо как бы нам всем хотелось и на всё нужно время. Разберётесь и если понравится - останетесь дальше работать с Днипром.
    Все то, что Вы описываете могло произойти с любым форвардом, нужно относится к вещам немного проще и тогда всё решается гораздо спокойнее.
     
    Dmitriy, Anicha и Andrey.B нравится это.
  12. Geras
    Offline Geras ШопоНовичок
    Сообщения:
    9
    Благодарности:
    1
    Регистрация:
    14.10.2017
    Откуда:
    Украина
    Имя:
    Игорь
    Вы напоминаете мне добрую бабушку,дающую внуку леденец и убаюкивающую младенца. Я вполне спокоен и выдержан.но когда кто-то забирает у тебя драгоценные минуты жизни...Если "относится к вещам немного проще" как Вы советуете, тогда всё и останется по-прежнему. ТЫхе болото...
    --- Добавлено, 14 Октябрь 2017 ---
    На этом я останавливаюсь сегодня. Хотелось бы услышать Самого ответственного человека в компании "Днипро"
     
  13. Starovec
    Offline Starovec ШопоФанат
    Сообщения:
    354
    Благодарности:
    90
    Регистрация:
    02.05.2016
    Откуда:
    UA
    Имя:
    О.
    Да Вы можете хоть об стену расшибится, здесь вам никто не поможет при такой постановке вопроса.

    Данный форум работает по принципу "помогли тебе - помоги другим", всё!
    Оф. представители отписываются крайне редко.

    А подискутировать - это не здесь.
     
  14. coffee
    Offline coffee ШопоФанат
    Сообщения:
    336
    Благодарности:
    129
    Регистрация:
    05.05.2015
    Откуда:
    Kyiv
    Справді, ви просто забагато чекали від компанії. Вона така як є:) До речі, раніше було краще.
     
  15. Oleh72
    Offline Oleh72 ШопоБолтун
    Сообщения:
    275
    Благодарности:
    44
    Регистрация:
    02.04.2014
    Откуда:
    Ukraine
    Имя:
    Oleg
    Є таке поняття: кіпішливий клієнт. Тобто забагато вимагає уваги за свої потрачені гроші. Враховуйте, що компанія працює за 10-15 відсотків прибутку в кращому випадку. Тобто з вартості пересилки 1 посилки у 15 дол., Ви відволікаєте працівника компанії на певний час, що приблизно варте ймовірному отриманому прибутку. Така бухгалтерія.

    І дещо по роботі. Замовляв фото отриманого товару. Як фоткнули - так і запхнули в посилку, навіть примітивно не запакувавши. Товар доїхав на чесному слові. Висновок: якщо вже замовляєте додаткові послуги - добавляйте зразу додаткову упаковку.
     
  16. Geras
    Offline Geras ШопоНовичок
    Сообщения:
    9
    Благодарности:
    1
    Регистрация:
    14.10.2017
    Откуда:
    Украина
    Имя:
    Игорь
    Шановний Олеже,кипішливість тут ні до чого. Я можу Вам тільки позаздрити, що ви вдало вписалися в цей проект,освоїлися розібралися в усьому.І я впевнений,що це відбулося не без зовнішньої допомоги. Я намагаюсь висвітити проблеми,які виникають перед новачком на цьому сайті і звернути увагу зацікавлених людей,якщо є такі,для його покращення. І вказую на явні недоліки та пропоную конкретні дії по вирішенню цих проблем.Самі ж працівники компанії закликали надавати свої зауваженя по роботі сайту для його покращення,якщо це не було лицімірством з їх боку. У мене таке відчуття, як у тверезої людини,яка потрапила в компанію вже трохи хильнувших людей. Їм гарно,затишно, в кімнаті тепло,накурено,дим стоїть коромислом..А тут хтось заходить,розчиняє навстіж двері,холоду напускає...
    --- Добавлено, 15 Октябрь 2017 ---
    Ляшко б точно закричав: "А ну закрий двері,скотиняка ти така!!"
     
  17. Ivan1
    Offline Ivan1 ШопоНовичок
    Сообщения:
    24
    Благодарности:
    9
    Регистрация:
    06.01.2016
    Откуда:
    Kiev
    Сегодня прочувствовал очередное "ПОКРАЩЕННЯ" от днипро ЛЛС
    "Прийом посилок на склад в штаті Делавер - $1 за кожен вхідний трек (Використання складу в безподатковому штаті)"
    1Z9A5416035630ХХХ Прийом Делавер - 1.00 $
    1Z301E18032974ХХХ Прийом Делавер - 1.00 $
    1Z2F5R85032750ХХХ Прийом Делавер -1.00 $
    1Z21F58E035193ХХХ Прийом Делавер - 1.00 $

    В свете "шикарных" изменений начиная с тарифов и заканчивая интерфейсом пользователя вывод один:
    Пришло время расставаться с Днипро ллс.
     
    vogash нравится это.
  18. Dmitriy
    Offline Dmitriy ШопоБолтун
    Сообщения:
    190
    Благодарности:
    55
    Регистрация:
    31.12.2013
    Откуда:
    Украина
    Пожалуйста. Только у всех форвардов уже давно прием в Делевере платный... Здесь уже было много истерик. Много уже распинались, что будут менять форварда, но в итоге, я более чем уверен, что молча продолжают и дальше пользоваться услугами Днипро... Так что мой вам совет - не нужно истерить! О доп плате уже давно писали! Или вы думали, что вас допплаты не коснутся? Не хотите платить 1$ - не отправляйте в этот штат, в чем проблема то...
     
    Tanita-M нравится это.
  19. Dmitriy
    Offline Dmitriy ШопоБолтун
    Сообщения:
    190
    Благодарности:
    55
    Регистрация:
    31.12.2013
    Откуда:
    Украина
    Да никто с Днипро вам здесь ничего не ответит.
    :funny:
     
    Последнее редактирование: 16 Октябрь 2017
  20. Ivan1
    Offline Ivan1 ШопоНовичок
    Сообщения:
    24
    Благодарности:
    9
    Регистрация:
    06.01.2016
    Откуда:
    Kiev
    Уважаемый, давайте вы мне не будете давать советы когда я об этом не прошу, а я в ответ не буду вам говорить куда вам идти.
    По поводу истерики - она присутсвует только в вашем больном воображении.

    А вот и доказательство что вы Уважаемый, мягко говоря "лукавите/обманываете" (а если прямо говорить то нецензурно).
    Очень известный перевозчик декларирует в тарифах:
    "2.Приём на склад – БЕСПЛАТНО
    3. Формирование из нескольких посылок в одну – БЕСПЛАТНО
    4. Обработка посылок, поступающих на склад в Delaware (USA), Великобритании, Германни, Польше, Италии, Испании – БЕСПЛАТНО"
     
    Последнее редактирование: 16 Октябрь 2017
Поделиться этой страницей