Днипро -доставка из США в Украину и страны СНГ

Тема в разделе "США", создана пользователем DNIPRO Саша, 15 Май 2012.


  1. AlexZZZ
    Offline AlexZZZ ШопоБолтун
    Сообщения:
    226
    Благодарности:
    55
    Регистрация:
    18.10.2016
    Откуда:
    Киев
    Имя:
    Олексій
    На Делавер? Та буває туди USPS через 2 тижні тільки в особистому з'являється :O.o:
    Розводьте паніку через 3 тижні, не раніше. Бажаючих податок штата платити мабуть небагато :lol:
     
  2. DeBosch
    Offline DeBosch ШопоНовичок
    Сообщения:
    27
    Благодарности:
    3
    Регистрация:
    25.04.2023
    Откуда:
    UA
    та норм все було, 2-3 дні і в кабінеті

    справа в тому що в досвіді маю втрачену посилку (не з Дніпро), і чим більше часу проходить, тим гірше, потім ніхто нічого "не знає, і не пам'ятає"
     
  3. AlexZZZ
    Offline AlexZZZ ШопоБолтун
    Сообщения:
    226
    Благодарности:
    55
    Регистрация:
    18.10.2016
    Откуда:
    Киев
    Имя:
    Олексій
    досвідом з Вами мірятися не буду :lol: я Вам написав як буває, а що таке втрачені ХХ посилок я теж знаю :(
     
  4. vld
    Offline vld ШопоНафт
    Сообщения:
    123
    Благодарности:
    64
    Регистрация:
    28.05.2014
    Откуда:
    Украина
    ну так, давайте погані приклади роботи брати за норму. "десь там може 2-3 тижні чекати, як у гаражних майстрів"

    Якщо через 3 робочі дні вона не зявилася, тоді обовязково потрібно писати, спочатку у чат і далі по відповідних поштах, підкріплюючи це документами з магазину (інвойс\трекінг ітд).
     
    DeBosch нравится это.
  5. Vas73
    Offline Vas73 ШопоАктивист
    Сообщения:
    1.424
    Благодарности:
    661
    Регистрация:
    19.02.2016
    Откуда:
    Ukraine
    Имя:
    Vasyl
    Delivered

    Delivered, Left with Individual

    WILMINGTON, DE 19809

    April 18, 2023, 2:51 pm


    Наразі не прийнята складом.
     
  6. DeBosch
    Offline DeBosch ШопоНовичок
    Сообщения:
    27
    Благодарности:
    3
    Регистрация:
    25.04.2023
    Откуда:
    UA
    Vas73, напишіть в личку пліз, бо я поки "недоріс" до таких можливостей )
     
  7. Николаевич
    Offline Николаевич ШопоНавигатор
    Сообщения:
    1.047
    Благодарности:
    353
    Регистрация:
    30.05.2017
    Откуда:
    Украина
    Имя:
    Александр
    про митне оформлення. я уважно прочитав постанову і вам всім рекомендую. То що каже брокер - пована несінитниця. ніякого одного дня НЕ МАЄ!!
     

    Вложения:

  8. my.meest.user
    Offline my.meest.user ШопоНафт
    Сообщения:
    112
    Благодарности:
    25
    Регистрация:
    10.11.2022
    Откуда:
    my.meest.user
    А куди посилки складати якщо ви будете 10 днів документи відсилати, а якщо всі будуть? 1 день це компроміс щоб ті хто хочуть/можуть надати - надали і їм перерахували ціну, решті митниця нараховує і далі або оплачуєте або в утиль.
     
  9. Николаевич
    Offline Николаевич ШопоНавигатор
    Сообщения:
    1.047
    Благодарности:
    353
    Регистрация:
    30.05.2017
    Откуда:
    Украина
    Имя:
    Александр
    це питання до митниці, не до мене. раніше документи можно було подавати в більший термін. Да і зараз я с понеділка прошу прислати рахунок (ПРОШУ САМ !!). на оплату мита. Є де складувати ?? чи як??
     
  10. Vas73
    Offline Vas73 ШопоАктивист
    Сообщения:
    1.424
    Благодарности:
    661
    Регистрация:
    19.02.2016
    Откуда:
    Ukraine
    Имя:
    Vasyl
    Написав на Дніпро щоб глянули цю посилку на складі. Відповіли що потрібно подавати в розшук USPS. Хтось заповнював на сайті USPS пошук втраченої посилки( USPS® Mail Search) з позитивним результатом? Чи не варто витрачати час на то все?
     
  11. vld
    Offline vld ШопоНафт
    Сообщения:
    123
    Благодарности:
    64
    Регистрация:
    28.05.2014
    Откуда:
    Украина
    З одного боку я Вас розумію, ви як кліент оплачуєте послуги, в повній мірі а не половину вартості і хочете сервісу, бо ви кліент і вам всерівно на те і на те і на те... я це прекрасно розумію.

    Але з боку Дніпра, як вони це бачать (100% впевнений) я вам скажу так:
    Те що закон України пише це добре, але так як вони представляють ваші інтереси на митниці, ви це довірили їм офертою, вони в праві у власній оферті на послуги вказати даний пункт (про надання документів протягом 24 годин) і вони будуть праві - бо це їхня оферта на послуги.

    Тобто в кабінеті всі клікнули перед початком роботи "я згідний" до багатьох пунктів, а іменно:

    ... тариф - 6.5 дол/кг (у кого як)
    делавер прийом - 1 дол
    документи митниця - за 1 день

    Ну і шо з них хотіти, якщо вони просто написали свої правила роботи, і тупо їх виконують?
    Нічого: просто або міняйте форварда який вам буде більше комфортний, або мито, або сповіщення на пошту поставити і просто вчасно скидати доки.
     
    my.meest.user нравится это.
  12. DeBosch
    Offline DeBosch ШопоНовичок
    Сообщения:
    27
    Благодарности:
    3
    Регистрация:
    25.04.2023
    Откуда:
    UA
    ймовірність, так, дуже низька, нажаль(

    нас тут поки троє на форумі з проблемою від 18 квітня
    вчора отримав таку ж відповідь від дніпра, і заповнив форму пошуку на сайті usps
    другому учаснику скинув всю інформацію, повинен був теж подати запит на пошук

    також просив дніпро зв'язатись у телефонному режимі з відділенням usps, відповідь, нажаль, теж не втішна - "Телефонували сьогодні декілька разів і тільки автомат відповідає."

    якщо є час - не полінуйтесь, подайте запит, лишнім точно не буде ...
     
  13. Николаевич
    Offline Николаевич ШопоНавигатор
    Сообщения:
    1.047
    Благодарности:
    353
    Регистрация:
    30.05.2017
    Откуда:
    Украина
    Имя:
    Александр
    Ну це ви даремно. закон є закон і він для всіх один. То що б хотіли брокери або митники, то хай оставлять при собі. Я це написав для Vas73 в якого були проблеми с цього приводу. Свої проблеми я вирішую сам, або з допомогою друзів. На цій сторінці я не прошу допомоги ніколи, хочу допомогти людям в вирішенні питань. Да і не путайте митницю , брокерів і почтових перевізників, це різні структури, які взаємодіють між собою.
     
  14. V1z
    Offline V1z ШопоБолтун
    Сообщения:
    270
    Благодарности:
    43
    Регистрация:
    08.08.2016
    Откуда:
    Kyiv
    Имя:
    MaximkA
    Я звісно вибачаюсь що втручаюсь. Але ви розумієте що повну нісенітницю пишите?
    1 день це просто маніпуляція не більше. Можуть бути обставини за яких у вас немає світла/інтернету чи доступу до девайсів. У нас тут війна.
    Тому усі ці їх маніпуляції це чисто розведення на бабло.

    Якби вони поставили якийсь адекватний термін, щось на кшталт 3 робочі дні і сповіщення по смс.

    Якщо всі мовчки проковтнуть такі "приколи", то буде весело(
     
  15. Anticustoms
    Offline Anticustoms ШопоФанат
    Сообщения:
    487
    Благодарности:
    175
    Регистрация:
    12.03.2023
    Откуда:
    UA
    Имя:
    Виктор
    Да хоть 1 год, а не день.
    Митниця в любом случае не может оценивать на свое усмотрение, как ей заблагорассудится.
    Возможно у них есть какой-то внутренний приказ - если нету в течение суток документов, то оценивать самостоятельно. Они имеют право. И не могут же они вечно ждать.

    Другое дело, что цена все равно должна быть такая же. А если нет - в суде это разбивается. Потом вытрясывается с таможни еще моральный ущерб и услуги адвоката.
    Потом пишется заявление на горе-председателя тамослужбы - здрасьте, из-за действий вашего недолугого митника государству был нанесен ущерб в сумме 10 тыщ гривен, кто их будет платить - я, из своих налогов, таможенник, неправильно оценивший, или Вы, который набрал такие кадры.

    Митники знают про такие возможные приколы, которые если человек идет до конца, заканчиваются увольнением - там эти крысы жрут друг друга похлеще животных, и особо не рискуют связываться с людьми, по которым видно - "это закончится служебным расследованием, и дальше или лишением премии или дембелем".
    А тем, кому лень доказывать свою правоту и таскаться по судам - ну платить, конечно.
     
    sadko2000 нравится это.
  16. vld
    Offline vld ШопоНафт
    Сообщения:
    123
    Благодарности:
    64
    Регистрация:
    28.05.2014
    Откуда:
    Украина

    Сиутація яка - якщо вам, особисто, дуже болісто та дуже не зручно а іменно: "вічно передивлятся пошту, бути в обставинах коли немає інтернету та світла, всі невчасні дії зі свого боку аргументувати війною в нашій країні, діяти по їх НЕЗАКОННИМ правилам, особливо коли немає світла та інтернета" - міняйте форварда на іншого, наприклад Моста. Гілка поруч "дуже" насичена позитивом. Ціни +- на пару центів, а деколи і дешевше.:g oops:

    Я 10 років у цій байдарці з ними. Мені особисто все пасує, тому що бачучи інший сервіс, їхні терміни та "лоялність" - це можна всі свої заощадження у першій же посилці втратити.

    Абсолютно згідний з цими словами. Ви краще за мене знаєте як "у нас по-закону повинно бо написано" а як по-факту
    "не по закону працює" , і це не тільки митниця. Зайдіть в лікарню, зайдіть в СЦ, зайдіть у держ служби. Все працює як пише закон?) Сумніваюся.;)
     
  17. V1z
    Offline V1z ШопоБолтун
    Сообщения:
    270
    Благодарности:
    43
    Регистрация:
    08.08.2016
    Откуда:
    Kyiv
    Имя:
    MaximkA
    Якісь у вас дивні рекомендації, із серії ми тут самі будем страждать а ви йдіть далі.... Ви часом не маркетолог з моста?)
    1 день це що попало сервіс та маніпуляція.
     
  18. vld
    Offline vld ШопоНафт
    Сообщения:
    123
    Благодарности:
    64
    Регистрация:
    28.05.2014
    Откуда:
    Украина
    Чому? Якщо не підходить сервіс Дніпра - шукайте іншого форварда, я просто направив на першого хто по обємах стоїть поруч - Міст. Я особисто ними не користуюся, якщо ви про це. Я з дніпром виключно.


    Так а хто написав вам що тут страждають? Сервіс відповідає заявленому. Ціна - умови - якість. Мене все влаштовує.


    Як для кого) Вам і я, і вище написали що можуть діяти як захочуть. Приватна фірма, як хочуть так і поступають. Брокери в Малехові - приватні, не державні. Як хочуть так і поступають. Можуть завтра ввести обовязкове +5 дол до кожної посилки, можуть ввести обовязковий інвойс до всіх посилок. І будуть діяти як їм завгодно - бо це приватники.
    В їх випадку, поступав би так само. Бізнес - нічого особистого. :oops:
     
  19. my.meest.user
    Offline my.meest.user ШопоНафт
    Сообщения:
    112
    Благодарности:
    25
    Регистрация:
    10.11.2022
    Откуда:
    my.meest.user
    Якщо кожен буде телитись по 30 днів не надаючи документи то уявить що буде на складі з посилками які валять і валять? Не займайтесь дурницями, навпаки це добре що є такі правила, бо якщо посилка попала на розмитнення то всі в черзі далі будуть чекати місяцями поки попередні продупляться? (Чим більше посилок збереться тим більше часу треба буде на обробку і пошук тих хто вже оплатив і їх треба випустити, відповідно треба буде наймати більше людей, мати більші склади а це витрати на зп і оренду).

    Як тільки купили товар, одразу створіть папку з документами для відправлення. А взагалі жаль що форвардери не вводять в кабінеті ще поле для документів, я би одразу загружав документи для вищелімітних посилок і до тих які я вважаю будуть відкриватись (щось б/у наприклад), щоб не тратити час, а за 1 раз все сформувати і потім просто оплатити мито і чекати посилку спокійно
     
  20. Vas73
    Offline Vas73 ШопоАктивист
    Сообщения:
    1.424
    Благодарности:
    661
    Регистрация:
    19.02.2016
    Откуда:
    Ukraine
    Имя:
    Vasyl
    Браво! Пропоную порадити брокерам щоб користувачі подавали доки протягом години. В іншому випадку нараховувати багато-багато і опротестовувати можна лише через суд :)
    PS. Кожен придумує\аргументовує цю дурню в міру власних вподобань\світогляду...
     
Поделиться этой страницей