Днипро -доставка из США в Украину и страны СНГ

Тема в разделе "США", создана пользователем DNIPRO Саша, 15 Май 2012.


  1. Nelsi
    Offline Nelsi ШопоГуру Солнечная
    Сообщения:
    5.761
    Благодарности:
    4.619
    Регистрация:
    08.01.2013
    Откуда:
    Kyiv
    Имя:
    Elena
    mOnIKa, пожалуйста :)
     
  2. DNIPRO Саша
    Offline DNIPRO Саша ШопоНафт Официальный представитель
    Сообщения:
    80
    Благодарности:
    162
    Регистрация:
    25.08.2012
    Привіт всім форумчанам!!!

    Хочу повідомити вам що компанія DNIPRO запускає новий сайт для реєстрації посилок, їх обробки і консолідації.

    my.dniprollc.com

    Якщо ви вже є клієнтом компанії і маєте акаунт на сайті dniprollc.com то нова реєстрація вам не потрібна, ви можете увійти на новий сайт зі своїм логіном і паролем з старого сайту.

    На данний момент для обробки посилок доступні обидва сайти, але зверніть увагу на те що інформація на них не дублюється.

    На даний момент сайт my.dniprollc.com є додатковим і працює в тестовому режимі, але вже в найближчому майбутьньому планується перенесення всієї роботи з треками на нього.

    Зверніть увагу на те що така інформація як адрес доставки, DNI номер і таке інше, повинні залишитись такимиж самими як і на старому сайті. Якщо якась інформаця не відповідає вашому акаунту чи є не коректною, звертайтесь до служби підтримки сайту.

    Інформація по оформленню треків, консолідації, і по роботі з сайтом знаходиться на самому сайті в пункті HELP


    Раді будемо чути відгуки, побажання та зауваження по роботі сайту.
    Тех підтримка сайту sitedniprollc@gmail.com

    Чекаємо всіх охочих на новому сайті компанії.
    Сподіваємось новий сайт полегшить роботу і зекономить час.
     
    Ju-Ju, Lady M и Nelsi нравится это.
  3. Валиде
    Offline Валиде ШопоБолтун
    Сообщения:
    288
    Благодарности:
    68
    Регистрация:
    21.02.2013
    DNIPRO Саша, скажіть будь ласка, чому так довго посилки відправляються? морську подала ще 4 вересня, досі не відправлена, мені сроки горять, як я людям маю пояснювати затримки?
     
  4. DNIPRO Саша
    Offline DNIPRO Саша ШопоНафт Официальный представитель
    Сообщения:
    80
    Благодарности:
    162
    Регистрация:
    25.08.2012
    Валиде,
    Відправка морем, це найдешевший з сервісів компанії.
    Терміни по доставці моря 6-8 тижнів
    Приорітети обробки посило це авіа потім море EXPEDITE а потім море звичайне.
    Оскільки зараз роботи дуже багато я не вважаю що посилка оформлена на море 4 вересня може розцінюватись як зтримка.
    Напишіть трек номер посилки на dnipronj@gmail.com посилка буде оброблена найближчим часом і відвантажена.
     
    Валиде нравится это.
  5. BoSS2009
    Offline BoSS2009 ШопоНафт
    Сообщения:
    99
    Благодарности:
    7
    Регистрация:
    21.01.2013
    Народ підкажіть хтось замовляв одяг або якийсь товар який неможна розділити на суму більше 500дол? як там на таможні потім? може якось можна задекларувати іншу суму чи інші варіанти....:rolleyes:
     
  6. Nelsi
    Offline Nelsi ШопоГуру Солнечная
    Сообщения:
    5.761
    Благодарности:
    4.619
    Регистрация:
    08.01.2013
    Откуда:
    Kyiv
    Имя:
    Elena
    в особистих повідомленнях подивиться, будь ласка.
     
  7. mapki
    Offline mapki ШопоНафт
    Сообщения:
    79
    Благодарности:
    20
    Регистрация:
    28.11.2012
    DNIPRO Саша, велике прохання до вас. Будь ласка, відповідайте на і-мейли, які приходять на dnipronj@gmail.com. Хоча б декілька слів. Цей займе менше хвилини, але суттєво допоможе вашим клієнтам.
     
  8. Валиде
    Offline Валиде ШопоБолтун
    Сообщения:
    288
    Благодарности:
    68
    Регистрация:
    21.02.2013
    підскажітьс кайп Дніпра. На мейл не реагують
     
  9. Nelsi
    Offline Nelsi ШопоГуру Солнечная
    Сообщения:
    5.761
    Благодарности:
    4.619
    Регистрация:
    08.01.2013
    Откуда:
    Kyiv
    Имя:
    Elena
    у менеджерів "Дніпро" нема скайпу.
    Краще телефонуйте
     
  10. ПростоЯнка
    Offline ПростоЯнка ШопоФанат
    Сообщения:
    342
    Благодарности:
    343
    Регистрация:
    09.03.2013
    Откуда:
    Днепропетровск.
    Еще как есть :cool:
    SASHA Dnipro
    dniprollc
    Александр Dnipro

    Да вот только вряд ли вам и там ответят. У них вообще с обратной связью туго.
     
  11. Nelsi
    Offline Nelsi ШопоГуру Солнечная
    Сообщения:
    5.761
    Благодарности:
    4.619
    Регистрация:
    08.01.2013
    Откуда:
    Kyiv
    Имя:
    Elena
    И Вы с Сашей по этому скайпу лично общались?да?!
    Никто по этому скайпу и не ответит, тем более по посылкам! Если бы Вы внимательно читали тему, то разобрались бы , какого Саши это скайп.
    Я удивляюсь, вообще, откуда он у некоторых пользователей. И все с такой уверенностью пишут, что это скайп именно того Саши, который отвечает за наши посылки.
    Поэтому настаиваю не утверждать этого, тем самым вводя в заблуждение других пользователей и клиентов Днипро.
     
  12. Nelsi
    Offline Nelsi ШопоГуру Солнечная
    Сообщения:
    5.761
    Благодарности:
    4.619
    Регистрация:
    08.01.2013
    Откуда:
    Kyiv
    Имя:
    Elena
  13. ПростоЯнка
    Offline ПростоЯнка ШопоФанат
    Сообщения:
    342
    Благодарности:
    343
    Регистрация:
    09.03.2013
    Откуда:
    Днепропетровск.
    Да, общалась лично. Переписку вела относительно своих посылок. С Днипро уже не работаю, так как не было ни одной отправки без боков, поэтому и знаю все их скайпы. Все скайпы получала от сотрудников Днипра, а не из других источников, поэтому заблуждаетесь Вы.


    Темку читаю с первой страницы. У Днипра нет обратной связи, это подтверждает неоднократные просьбы форумчан отвечать на мыло.
     
  14. Nelsi
    Offline Nelsi ШопоГуру Солнечная
    Сообщения:
    5.761
    Благодарности:
    4.619
    Регистрация:
    08.01.2013
    Откуда:
    Kyiv
    Имя:
    Elena
    Вы противоречите сами себе.
    Вы с Днипро уже не работаете, и не ведаете ситуацией на данный момент, даром что читаете темку.
    У Днипра нет обратной связи по скайпу, да. Зачем тогда Вы сейчас выкладываете скайпы для пользователей, если по этим скайпам никто не отвечает? Что бы люди с надеждой стучались в пустоту?
    Форумчанам ответят на телефонный звонок. Я понимаю, что у многих нет возможности звонить по телефону в Штаты. Но, раз имеют скайп, можно и пополнить баланс и позвонить на их номер, указанный на старой версии сайта и в теме. "Нема слова "не зміг", є слово "не схотів" ....
    У нас с Вами деструктивный диалог. Я его заканчиваю.
     
  15. ПростоЯнка
    Offline ПростоЯнка ШопоФанат
    Сообщения:
    342
    Благодарности:
    343
    Регистрация:
    09.03.2013
    Откуда:
    Днепропетровск.
    Nelsi, я совершенно не понимаю, зачем нам "ссориться" из-за Днипра? Вы работаете с ними - у Вас все хорошо, я уже не работаю - у меня тоже хорошо. У этих ребят все меняется очень часто, поэтому и вижу подтертые скайпы на разных форумах. Они вообще достаточно неоднозначны. В свое время мне очень нужна была обратная связь, для того, чтобы забрать свой товар и закончить сотрудничество - я к ним достучалась. Человек спросил скайп Днипра, о посылках речи не шло, я и дала скайп Днипро, быть может у человека аналогичная ситуация и он решит свою проблему.
     
  16. Nelsi
    Offline Nelsi ШопоГуру Солнечная
    Сообщения:
    5.761
    Благодарности:
    4.619
    Регистрация:
    08.01.2013
    Откуда:
    Kyiv
    Имя:
    Elena
    Я крайне миролюбивый человек, и я ни с кем не ссорюсь. Я попросила не выкладывать те данные, которые заведомо не дадут результата, а Вы вступили в дискуссию.
    Я уверена, что Валиде не дозвонится по этим скайпам ( а у пользователя задержка посылок). У нас большой плюс в том, что никто не подотрет номера скайпов - их здесь никто не выкладывал, в том числе , сам Саша.
    Я не пишу, что у меня с Днипро все хорошо. Отнюдь. Есть проколы, и даже не со стороны склада, где находится Саша, откуда наши маленькие посылочки отправляются. Я об этом здесь не рассказываю, т.к. то, что я вожу через Днипро, здесь никому не интересно. Есть еще пользователи, кто не описывает ситуации. И попадем не на 30-60 долларов с задержкой пересылок.
    И Саша это тоже понимает. Он не может нести ответственность за работу всего склада, в том числе за работу приемщиков посылок, всех упаковщиков, всех грузчиков...Но тем не менее, я звоню ему, и мы решаем все вопросы.
    Он - один из дипломатичных осведомленных менеджеров, с которыми мне доводилось работать. И я крайне признательна ему за все, что он старается делать в меру своих полномочий и сил!

    ***
    Знаете, как пользователи спрашивают совет на форуме, им отвечаешь, как есть на практике на самом деле, а не пишется в теории, а они потом комментируют: "я знаю, не учите меня"...
    тут или
    1. прислушиваться к советам
    или
    2. не задавать вопросы, изучать самостоятельно. Но если задавать вопросы, то см. п.1.

    **
    Как-то вот так
    ***
    :pivo:
     
    Lady M и DNIPRO Саша нравится это.
  17. DNIPRO Саша
    Offline DNIPRO Саша ШопоНафт Официальный представитель
    Сообщения:
    80
    Благодарности:
    162
    Регистрация:
    25.08.2012
    Всім привіт!
    В першу чергу дякую Nelsi, за розуміння, не багато людей розуміють що,

    На рахунок скайпу, проблем нема, я можу написати його.
    Але перше, це те що скайп, він буде тільки мій, його не опрацьовують як імейл декілька чолові, тобто часом він може допомогти а часом буде ще довше як імейл.
    Друге, це те що скайп відволікає і затягує роботу, ви пишите імейл а потім в скайп, от і прийдеться по одному і томуж питанню два рази розбиратись, а якщо хтось зараз подумав мол чому два рази, то повірте мені на слово, все запамятати не реально.
    Ну і в питанні роботи, імейл завжди практичніше скайпу, в плані пошуку, розпечатки і передачі інформації на склад.
    А на рахунок допомогти клієнтам на мейли яких ніхто не відповів, нема питань, я буду тільки радий.
    Але дорогі мої, потрудіться будьласка після того як пожалілись публічно, написати хочаб в особисті повідомлення, хто ви такий Валиде, mapki, ? Який ваш імейл, чи DNI номер. DNI номер можна навіть вписувати в кінці повідомлення, всерівно ніхто не буде знати, крім мене, кому він належить. Доречі ви навіть можете вписати його як нік нейм на форумі, наприклад DNI 0000-1.
    І ще одна річ, не думайте що, якщо я рідко пишу на форумі то я і так само рідко його читаю.
     
    mapki, BoSS2009, Lady M и ещё 1-му нравится это.
  18. Сергій
    Offline Сергій Интересующийся
    Сообщения:
    1
    Благодарности:
    0
    Регистрация:
    16.09.2013
    Откуда:
    Kyiv, Ukraine
    Имя:
    Сергій
    Доброго дня.
    Прохання підказати, як мені знайти свою посилку)
    Відправляли друзі які живуть в Нью-Джерсі - їм на руки видали лише митну декларацію, інших документів не має і відповідно трек-номеру також.
    На сайті дніпра в особистому кабінеті вантаж відстежується лише за трек-номером, я написав лист на info@dniprollc.com - відповідь прийшла оперативно, і було вказано що номер посилки - це номер агента, але ж "PDA xxxx" я навіть на їх сайті по цьому номеру не можу відслідкувати - і дали номер телефону в Червонограді, звісно дозвонитись не можу)
    Хто знає як і куди мені зателефонувати, чи написати листа, щоб дізнатись долю моєї посилки?
    перечитавши понад 20сторінок, подібної інформації не знайшов, тому і написав це повідомлення.
     
  19. Lady M
    Offline Lady M ШопоБолтун
    Сообщения:
    228
    Благодарности:
    56
    Регистрация:
    06.02.2013
    Здравствуйте, напишите мне в личку 3 цифры которые идут после букв.
    это номер борта на котором летела посылка. У меня на каждом борту что то летит, я хоть сориентирую Вас когда прилетел либо прилетит.
    А вообще телефон Червонограда работает, ну раза 3 в неделю я звоню. Звоните с утра часов с 10.
     
  20. Olabola
    Offline Olabola ШопоНафт
    Сообщения:
    67
    Благодарности:
    0
    Регистрация:
    31.01.2013
    Lady M, а не подскажите, 552й рейс когда в Киеве ожидается? :)
     
Поделиться этой страницей