Днипро -доставка из США в Украину и страны СНГ

Тема в разделе "США", создана пользователем DNIPRO Саша, 15 Май 2012.


  1. jdoe
    Offline jdoe ШопоНовичок
    Сообщения:
    27
    Благодарности:
    0
    Регистрация:
    23.01.2013
    Нехай представник Дніпро не полінується і на Амазоні "заб'є" адресу такою, як має бути і натисне Save (Амазон виконує перевірки та корегування за необхідності) та покаже нам скріншот того, що вийшло. А то наче все було зрозуміло, а тут виходить, що цей Suite писати і не треба...

    Я вчора оце тут щось таке "городив" про комісію PayPal, а виявляється, що коли платиш напряму, на електронку, яка прив'язана до акаунта то там дає змогу вибрати хто буде оплачувати комісію. Просто-напросто треба було вибрати, що це буду я. Трохи раніше в цій темі читав, що Дніпро окремою стрічкою виставляє в рахунку комісію PayPal. Схоже, це вже застарілі дані.

    Я просто вірю, що представник Дніпра міг би зосередившись не зробити дві помилки у двох словах.
     
  2. DNIPRO Саша
    Offline DNIPRO Саша ШопоНафт Официальный представитель
    Сообщения:
    80
    Благодарности:
    162
    Регистрация:
    25.08.2012
    jdoe,
    Цікаво виходить, людина знаходить орфографічні помилки, а от зрозуміти змісту не може!!!
    Хто казав що не потрібний номер, не потрібно писати слово "Suite"
    А на рахунок помилок, моя задача не показувати вам грамотність, а швидко доносити нову інформацію і оперативно відповідати на запитання які виникають на форумі і ще в сотнях імейлів.
    Сподіваюсь мої помилки не цілковито збили вас з пантелику!!!
    Ось зразок ще раз:

    Evgen Samson
    Dnipro 000-1
    645 W 1st Ave
    Roselle NJ 07203
     
  3. jdoe
    Offline jdoe ШопоНовичок
    Сообщения:
    27
    Благодарности:
    0
    Регистрация:
    23.01.2013
    DNIPRO Саша, та я ж тоді смайлами дав зрозуміти, що для мене це теж не принципово.
    Однак, трохи пригнічує, що іноді важко збагнути: маю справу з помилкою, чи ні. Наприклад, коли одного разу Ви пишете:
    а потім:
    то тоді дійсно стає геть незрозуміло де правильно. Для чого тоді Ви наголошували нещодавно, що на сайті - помилка, замість PO має бути Suite і найближчим часом це буде виправлено? А як виявилось, що ні першого ні другого слова взагалі не потрібно писати. От і сиджу, гадаю: знову правити свої адреси в магазинах, чи так залишити...
     
  4. Nelsi
    Offline Nelsi ШопоГуру Солнечная
    Сообщения:
    5.762
    Благодарности:
    4.619
    Регистрация:
    08.01.2013
    Откуда:
    Kyiv
    Имя:
    Elena
    Для цього є форум, де можна запитувати у представників форвардеру, якщо такий представник присутній взагалі на форумі. На багатьох подібних форумах не завжди зареєстровані представники посередників. Це власна ініціатива Саші допомагати нам саме тут.
    Дніпро - це перевізник. Працівники Дніпро не надають послуги щодо покупок з американських сайтів за відповідний відсоток винагороди, як багато інших форвардів, які так само (!) пересилають через Дніпро посилки замовників. Тому вони не зобов"язані знати, який магазин із тисячі приймає запропоновану форму адреси чи ні. Для цього ми й спілкуємось на форумі щоб прийти до єдиного рішення - допомогти форварду вірно сконструювати алгоритм роботи з клієнтами. Наприклад, мене цікавить зручність роботи на сайті - форма заповнення відправлень, відстеження та ін. в особистому кабінеті. Ми висловлюємо тільки свої побажання, які, сподіваюсь, беруться до уваги. Якщо сайт Амазона або іншого магазину/аукціону відмовляє Вам змінити адресу на запропоновану, Ви можете поділитись тут проблемою, її побачать.

    Окремою строчкою відсоток ПейПел виставляється в інвойсах, але деколи про нього забувають ;) . Якщо Ви чемний платник - нагадуйте бухгалтеру або пишіть менеджерам.
    Про ПейПел багато написано ось тут PayPal

    Сергій, Ви філолог, Вам боляче дивитись на помилки :stars: ? Навіщо це? Я українською не володію, навіть, не складала іспити з рідної мови, але зрозуміла, про що йдеться. Якщо представники почнуть відповідати тільки англійською, вважаю, що багато хто буде вимушений задуматись про зміну форварда, де не буде проблем у спілкуванні.
    пс: на разі вибачте за мої орфографічні помилки, які Ви знайдете в моїй у відповіді на Ваше звернення до представника Дніпро, я не перевіряю орфографію словником, пишу як є. Не гнобіть мене прилюдно за це :D я цього не переживу :wall:

    ппс: до адміністрації форума: дівчата, вибачте за офф.
     
  5. alex1816
    Offline alex1816 ШопоФанат
    Сообщения:
    349
    Благодарности:
    133
    Регистрация:
    11.09.2012
    Я думаю, что тема действительно уходит в сторону.
    Не надо больше ругаться, и не тратьте свои нервы и главное время на мелочи.
    (Кому что мелочь, а кому нет - тоже не нужно расписывать, а то уплывем от темы еще дальше).
     
  6. Nelsi
    Offline Nelsi ШопоГуру Солнечная
    Сообщения:
    5.762
    Благодарности:
    4.619
    Регистрация:
    08.01.2013
    Откуда:
    Kyiv
    Имя:
    Elena
  7. topshophome
    Offline topshophome ШопоНовичок
    Сообщения:
    6
    Благодарности:
    0
    Регистрация:
    08.03.2013
    Здравствуйте! Прошу сильно не пинать :rolleyes: но подскажите пожалуйста как мне отследить посылку из США имея только номер DNXXXXXXXXXUS?
     
  8. Olabola
    Offline Olabola ШопоНафт
    Сообщения:
    67
    Благодарности:
    0
    Регистрация:
    31.01.2013
    Кто отправлял ускоренным морем, за сколько реально в Киев доходят?
    И за что берут 10% от стоимости по инвойсу?
    10%+ 2,5% страховка...Авиа выходит не намного дороже.
    "Другой товар-$3.5 за кило, плюс %10 от стоимости товара по инвойсу"
     
  9. jenny777
    Offline jenny777 ШопоНафт
    Сообщения:
    124
    Благодарности:
    0
    Регистрация:
    30.11.2012
    Мне отправляли обычным морем, отправляла другая форвард-компания, жду с 22 января, ещё не получил.
     
  10. Nelsi
    Offline Nelsi ШопоГуру Солнечная
    Сообщения:
    5.762
    Благодарности:
    4.619
    Регистрация:
    08.01.2013
    Откуда:
    Kyiv
    Имя:
    Elena
    Кто у Вас форвард?
     
  11. Nelsi
    Offline Nelsi ШопоГуру Солнечная
    Сообщения:
    5.762
    Благодарности:
    4.619
    Регистрация:
    08.01.2013
    Откуда:
    Kyiv
    Имя:
    Elena
    Оля, у меня ровно месяц ускоренное море вышло с момента отправки с Днипро. Вчера забрала свою посылку.
    Возможно, оплата митного сбора 10% и НДС 20% за первышение будет намного дешевле 10% от стоимости по инвойсу. Решать Вам.

    3,5долл/кило - это долгое море - 8 недель.
     
  12. topshophome
    Offline topshophome ШопоНовичок
    Сообщения:
    6
    Благодарности:
    0
    Регистрация:
    08.03.2013
    Думаю что Днипро
     
  13. Nelsi
    Offline Nelsi ШопоГуру Солнечная
    Сообщения:
    5.762
    Благодарности:
    4.619
    Регистрация:
    08.01.2013
    Откуда:
    Kyiv
    Имя:
    Elena
    Этот номер не Днипро. Через какую компанию в штатах Вы оформляете свои посылки, куда Вам направляют продавцы посылки?
     
  14. topshophome
    Offline topshophome ШопоНовичок
    Сообщения:
    6
    Благодарности:
    0
    Регистрация:
    08.03.2013
    Посылку мне отправил родственник из штатов. К нему домой пришел курьер из Днипра, забрал посылку и оставил номер. Ну как-то так... (посылка морем)
     
  15. Olabola
    Offline Olabola ШопоНафт
    Сообщения:
    67
    Благодарности:
    0
    Регистрация:
    31.01.2013
    Спасибо. Т.е. 4,5 у.е. за ускоренное море. Получается что посылки 3-4кг и стоимостью например 100 у.е. просто невыгодно отправлять морем. Цена будет почти такая же как авиа. А указать в инвойсе 5у.е. тоже не вариант, т.к.не застрахуешь.
     
  16. Alioko
    Offline Alioko Старший модератор Команда ShopInfo
    Сообщения:
    10.837
    Благодарности:
    8.390
    Регистрация:
    13.12.2011
    Откуда:
    Харків, Україна
    Имя:
    Ольга
    вот, почитайте тему: Как отследить посылку по трек-номеру
     
  17. topshophome
    Offline topshophome ШопоНовичок
    Сообщения:
    6
    Благодарности:
    0
    Регистрация:
    08.03.2013
    Среди весенних первых дней
    8 Марта всех дороже.
    На всей земле, для всех людей
    Весна и женщины похожи.
    Успехов Вам, здоровья Вам
    И счастья пожелаем
    И с первым праздником весны
    Сердечно поздравляем.
     
  18. jenny777
    Offline jenny777 ШопоНафт
    Сообщения:
    124
    Благодарности:
    0
    Регистрация:
    30.11.2012
    Отправлять ускоренным морем посылки весом 3-4 кг и стоимостью $50--$150 у.е. очень выгодно, а аналогичных цен авиа-отправкой нету.
     
  19. Olabola
    Offline Olabola ШопоНафт
    Сообщения:
    67
    Благодарности:
    0
    Регистрация:
    31.01.2013
    Возьмём например стоимость 100у.е и вес 3 кг.
    4,5у.е/кг+10%=13,5+10=23,5 у.е.
    Авиа 7,5у.е/кг=22,5у.е
    Может я что то не так считаю? :)
     
  20. Nelsi
    Offline Nelsi ШопоГуру Солнечная
    Сообщения:
    5.762
    Благодарности:
    4.619
    Регистрация:
    08.01.2013
    Откуда:
    Kyiv
    Имя:
    Elena
    Оля, почему Вы плюсуете 10% к посылке стоимостю 100 уе? Вам их посчитали на посылку стоимостью меньше 300 евро? Если да, пишите ребятам на Днипро.
    К этой стоимости ничего не добавляется.
    А вот свыше 300 евро - тогда да.
     
Поделиться этой страницей