Днипро -доставка из США в Украину и страны СНГ

Тема в разделе "США", создана пользователем DNIPRO Саша, 15 Май 2012.


  1. Nelsi
    Offline Nelsi ШопоГуру Солнечная
    Сообщения:
    5.761
    Благодарности:
    4.619
    Регистрация:
    08.01.2013
    Откуда:
    Kyiv
    Имя:
    Elena
    Дякую за відповідь.
    Перепрошую, я вірно зрозуміла:
    - якщо вартість посилки менша ніж 60 доларів та клієнт її не страхує, то у разі страхового випадку клієнт не може розраховувати на компенсацію, якщо не доведе, що страховий випадок стався з вини працівника Дніпро;
    - якщо клієнт страхує посилку вартістю меншою ніж 60 доларів, він так саме сплачує 2,5% від заявленої вартості товару, згідно тарифів Дніпро.
    Якщо, наприклад, при транспортуванні, або у разі перевірці на митниці, при відкритті посилки працівником митниці або брокером, пошкоджується зовнішня упаковка, а разом із нею псується товар в місці пошкодження /відкритті, який був у коробці, чи є таке пошкодження страховим випадком? Яким чином можна довести такий страховий випадок? Перевіряти посилку при отриманні на складі, або при експедиторі, у разі якщо заявлена доставка на дом ?
    Дякую
     
  2. DNIPRO Саша
    Offline DNIPRO Саша ШопоНафт Официальный представитель
    Сообщения:
    80
    Благодарности:
    162
    Регистрация:
    25.08.2012
    Nelsi,
    Так якщо посилка коштує менше 60$, вартість страхування також 2,5%
    Будь які пошкодження вмісту посилки, які сталися протягом перевезення посилки зі складу в США до получателя, являються страховим випадком.
    Якщо ваш груз прийде пошкодженим, і ці пошкодження викличуть підозри, або не буде належно упакованим і пошкодженим через це, наші працівники повідомлять вас і нададуть фото пошкодженого товару, груз не буде відісланим без ваших подальших інструкцій.
    Ми рекомендуємо перевіряти весь груз при отриманні, особливо якщо є явні пошкодження пакування.
    Також вразі пошкодження вмісту, одразу оскаржувати всі претензії письмово і в подальшому предоставляти нам оригінальні інвойси і посилання на пошкоджений товар.
    Також слід зазначити що в страхове пошкодження товару враховується тільки механічні пошкодження, абож явні сильні пошкодження пакування (випадки з електронікою)
     
  3. Nelsi
    Offline Nelsi ШопоГуру Солнечная
    Сообщения:
    5.761
    Благодарности:
    4.619
    Регистрация:
    08.01.2013
    Откуда:
    Kyiv
    Имя:
    Elena
    Это логично. Никто не пишет, что Дніпром страхуются грузы, движущиеся от продавцов на склад :)
     
  4. Kitkat
    Offline Kitkat Интересующийся
    Сообщения:
    3
    Благодарности:
    0
    Регистрация:
    28.01.2013
    Однозначно 5+,работают просто моментально,делают все быстро и качественно,сразу отвечают,что особенно радует.Просто не могу не порекомендовать))





    Alexlikenew@gmail.com
     
  5. jenny777
    Offline jenny777 ШопоНафт
    Сообщения:
    124
    Благодарности:
    0
    Регистрация:
    30.11.2012
    Грузы движущиеся от продавца на склад подстраховывает PayPal, поэтому дважды подумайте перед расчётом с помощью пластиковой карты.
     
  6. alex1816
    Offline alex1816 ШопоФанат
    Сообщения:
    349
    Благодарности:
    133
    Регистрация:
    11.09.2012
    Все вроді би зрозуміло, але не зовсім.
    1. 2,5% - це сума від вартості посилки, яку я плачу коли вказую на сайті - страхувати?
    2. А 60долларів, це сумма яку я отримаю в страховому випадку, якщо я навіть не вкажу на сайті, що потрібно страхувати посилку
    (в випадку коли сумма товару не менша 60долларів)?
    3. Чи якщо я не вказав, що потрібно страхувати - нічого не отримаю ?
    4. І навіщо я це пишу.... всерівно нічого не страхую ... (на це відповідати не обов язково :) )
     
  7. Nelsi
    Offline Nelsi ШопоГуру Солнечная
    Сообщения:
    5.761
    Благодарности:
    4.619
    Регистрация:
    08.01.2013
    Откуда:
    Kyiv
    Имя:
    Elena
    На всі Ваши запитання є відповіді трошки вище

    Страхування тільки за Вашим бажанням. 2,5% від вказаної Вами вартості посилки. Якщо у Вас є платна доставка від продавця, можете сумарно вказувати, як загальну вартість посилки.




    :D
     
  8. DNIPRO Саша
    Offline DNIPRO Саша ШопоНафт Официальный представитель
    Сообщения:
    80
    Благодарности:
    162
    Регистрация:
    25.08.2012
    Привіт форумчане!!!
    Є новини стосовно вашого акаунту на сайті DNIPROLLC.com
    Тепер заходячи в свій кабінет зверніть увагу на пункт "Your address" з правого боку у верху, останнім рядком добавлений "Suite номер", це ваш особистий код присвоєний вашому акаунту який потрібно вказувати в адресі доставки на сайті продавця "Shipping address"
    ПРИКЛАД:
    Імя Фамілія
    Dnipro llc Suite номер
    645 West 1st ave
    Roselle NJ 07203

    Цей номер є досить важливим, в процесі сортування і оформлення посилок він допоможе нам уникати помилок і путаниці.
    Ще раз прошу всіх звернути увагу на інформацію про "Suite номер" і віднестися до його вказування в адресі відповідально.
    Зразок в низу сторінки в якому цей номер записаний як "PO box" не є коректним і найближчим часом надпис "PO box" буде змінено на "Suite"
     
  9. jdoe
    Offline jdoe ШопоНовичок
    Сообщения:
    27
    Благодарности:
    0
    Регистрация:
    23.01.2013
    :eek: Якщо Ви розумієте, про що я...

    А хіба оці різні suite/p.o. не після вулиці прийнято писати? Для чого ускладнювати життя службам доставки?

    І ще одне: хотів по PayPal заплатити (писав в коментарях). Сьогодні прийшов інвойс без найменшого натяку на оплату через PayPal. Писав - мовчать. Скільки платити (комісія ж має бути), куди?..

    Якось так: ;D
    [​IMG]
     
  10. DNIPRO Саша
    Offline DNIPRO Саша ШопоНафт Официальный представитель
    Сообщения:
    80
    Благодарности:
    162
    Регистрация:
    25.08.2012
    jdoe,
    В першому пункті смайлик класний, більше я нажаль не зрозумів нічого.
    Пункт другий, "suite" вказується після вулиці, якщо це поштовий suite, а у вашому випадку це наш внутрішній номер присвоїний вашому акаунту, тому ви вказуєте його там де і назву компанії "Company name"
    Третє, можете оплачувати через PayPal нема проблем, більшість наших клієнтів так і оплачує, адреса для оплати dniproco@yahoo.com
     
  11. jdoe
    Offline jdoe ШопоНовичок
    Сообщения:
    27
    Благодарности:
    0
    Регистрация:
    23.01.2013
    А яку суму я повинен оплатити? В інвойсі просто стоїть сума розрахована як 7.5*маса. PayPal же бере собі кілька відсотків і багато хто їх сплату покладає на плечі покупців, збільшуючи суму до сплати на 3-4 відсотки. Не хотілось би оплатити суму, а потім чекати зайвий тиждень посилку, бо я кілька гривень не сплатив процентів PayPal.
     
  12. DNIPRO Саша
    Offline DNIPRO Саша ШопоНафт Официальный представитель
    Сообщения:
    80
    Благодарности:
    162
    Регистрация:
    25.08.2012
    jdoe,
    Розрахуйте виходячи з 7,8*маса і отримаєте суму до оплати з відсотком PayPal
     
  13. papirnaya
    Offline papirnaya ШопоНафт
    Сообщения:
    54
    Благодарности:
    0
    Регистрация:
    20.12.2012
    А зачем писать на е-майл? Никогда так не делала, в комментах указываю всегда "Не отправлять - ждем другие посылки и все"
     
  14. papirnaya
    Offline papirnaya ШопоНафт
    Сообщения:
    54
    Благодарности:
    0
    Регистрация:
    20.12.2012
    Согласна с вами целиком и полностью
     
  15. Lady M
    Offline Lady M ШопоБолтун
    Сообщения:
    228
    Благодарности:
    56
    Регистрация:
    06.02.2013
    С добрым утром! подскажите есть у кого то тел склада в Червонограде? 0324949922 все время занят, может есть еще какой-то?
     
  16. Nelsi
    Offline Nelsi ШопоГуру Солнечная
    Сообщения:
    5.761
    Благодарности:
    4.619
    Регистрация:
    08.01.2013
    Откуда:
    Kyiv
    Имя:
    Elena
    У меня есть еще один мейл представителей, не М.Кита, другой, может с него отреагируют быстрее?
     
  17. Nelsi
    Offline Nelsi ШопоГуру Солнечная
    Сообщения:
    5.761
    Благодарности:
    4.619
    Регистрация:
    08.01.2013
    Откуда:
    Kyiv
    Имя:
    Elena
    jdoe,
    Сергій :D
    Краще було б, якщо Саша написав би
    First Name, Last Name ?
    Малюєте людині смайліки з великими очима та нічого не пояснюєте. ;)
     
  18. Nelsi
    Offline Nelsi ШопоГуру Солнечная
    Сообщения:
    5.761
    Благодарности:
    4.619
    Регистрация:
    08.01.2013
    Откуда:
    Kyiv
    Имя:
    Elena
    DNIPRO Саша,
    Саша, питання технічного характеру.
    Є деякі магазини, в яких не вдається додати Suite номер біля найменування фірми, або одержувача посилок в зв"язку з недостатньою кількістю символів, які вводяться у поле, або поля не дозволяють додавати цифри (тільки літери).
    Як можна в такому випадку коректно заповнювати адресу отримувача? Наприклад, в одному магазині я можу після найменування Dnipro llc ввести тільки цифри (слово Suite не вміщується за кількістю символів), або в полі з прізвищем не можу додати цифри
    Дякую
     
  19. DNIPRO Саша
    Offline DNIPRO Саша ШопоНафт Официальный представитель
    Сообщения:
    80
    Благодарности:
    162
    Регистрация:
    25.08.2012
    Nelsi,
    Повністю з вами погоджуюсь, є магазини в яких досить складно вписувати цей номер.
    У різних випадках можете заповнювати по різному, вписувати після назви компанії, вписувати як номер апартменту чи юніту якщо є таке поле
    Також його можна вписувати в лінійку з адресою після вулиці, але обовязково як номер апартменту чи юніту добавляючи перед номером apt. чи unit.
    І ще одне, слово "Suite" вписувати не обовязково, навіть не потрібно.
     
  20. Nelsi
    Offline Nelsi ШопоГуру Солнечная
    Сообщения:
    5.761
    Благодарности:
    4.619
    Регистрация:
    08.01.2013
    Откуда:
    Kyiv
    Имя:
    Elena
    О, це зовсім інша справа :) Дякую
     
Поделиться этой страницей